Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżki w promocjach biznesowych Plusa

Obniżki w promocjach biznesowych Plusa

sirmark 8 Lutego 2008 21:26

0 0

Od 8. lutego Plus wprowadza nowe odsłony promocji, a w nich obniżki telefonów.

W promocjach Plus obniżył dla wybranych taryf ceny wybranych telefonów: LG KE850 Prada, LG KE970 Shine, Motorola RAZR V3i, Motorola RAZR2 V8, Nokia 6120, Nokia 6151, Nokia E61, ZTE Plusfon 601i, Samsung SGH-D900i, Samsung SGH-E250, Samsung SGH-J400, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-U700, Samsung SGH-X820, Samsung SGH-Z170, SonyEricsson W610i, SonyEricsson W880i.




Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna Bezpłatna Piątka.
Zobacz: szczegóły promocji Elastyczna dla Klientów Plusa.
Zobacz: szczegóły promocji Mobilne biuro.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2008-02-09 12:29:34

    Czy ktoś znający się na MARKETINGU,może mi wyjasnić dlaczego np w t.Kubali55 N6300 kosztuje 399zł, N6120 299zł i N6288 299zł,a w taryfie Elastycznej50 N6300 kosztuje 39zł , N6120 199zł a N6288 149 zł. Chodzi mi o rózny stosunek cen w danej taryfie,a nie porównanie taryf. Dlaczego w jednej 6300 jest drozsza od tamtych,a w drugiej tańsza ???? Jak ktos sie zn na tym to prosze od odpowiedz :))

  • 0

    13.  2008-02-09 12:37:34

    DejwiD ma na takich warunkach że pewnie pracuje w Centertelu,bo takie warunki sa dla pracowników :))

  • 0

    14. ~DejwiD  2008-02-09 12:39:19  host: public-gprs69390.centertel.pl

    szalony. zaprzedałem im duszę :)

  • 0

    15.  2008-02-09 12:53:27

    DejwiD czym się zajmujesz w PTK ?? :))

  • 0

    16. ~Papaj  2008-02-09 14:08:06  host: 212.2.101.54

    DejwiD ty chyba jesteś niepoważny porównując ofertę dla ogółu i dla "wybranych".

  • 0

    17.  2008-02-09 14:58:09

    *6 szalony jak niby ma mieć 30+30? sama taryfa co6/6 nie daje takiej możliwości, ze po 6miecahc wzrośnie Ci ten pakiet kwotowy z 25zł do 30zł

  • 0

    18. ~gis  2008-02-09 15:27:22  host: 213-192-118-83.softlab.gda.pl

    Szkoda, że nie obniżyli Nokii E51, moim zdaniem jest o centymetr za wysoka

  • 0

    19. ~DejwiD  2008-02-09 16:14:11  host: public-gprs69390.centertel.pl

    a czy moja wypowiedź miała być poważna. wlo napisał, że chyba taniej się nie da. udowadniam, że jednak nie ma racji :) poza tym jego nagminnym zachowaniem jest porównywanie ofert biznesowych do normalnych abo. to czemu ja nie mogę?

  • 0

    20.  2008-02-09 16:23:31

    ~DejwiD - za darmo?

  • 0

    21.  2008-02-09 16:24:28

    ~dok - jak mówię, to wiem co mówię ;-) Ja nie mówię o regulaminie. Ty tak ;-)

  • 0

    22.  2008-02-09 16:28:53

    ~DejwiD - no to też mogę powiedzieć, że moja żona też się nie przejmuje płatnościami - ma za ZERO złotych telefon od 8 lat ;-) Czy ja porównuję do normalnych? Poza tym - ten wątek poświęcony jest zdaje się firmowym taryfom? Więc jeśli ktoś nie może mieć formowej, nie ma zamiaru o tym mówić - nie musi...

  • 0

    23.  2008-02-09 16:31:25

    ~dok - widzę, że z Tobą bym nie wynegocjował, nawet jako ponad 10-letni stażem abonent tych 50% ;-) Chcesz znak pisma w tej sprawie?

  • 0

    24. ~zibi  2008-02-09 22:22:18  host: 203-moc-3.acn.waw.pl

    Niech żyją cynicy !

  • 0

    25. ~dok  2008-02-10 17:03:11  host: plus-96-101.polkomtel.com.pl

    wlo - ja mówię tylko że jeśli zmienisz taryfę to jeśli masz coś zgromadzonego we wcześniejszej taryfie to Ci wtedy przepadnie:)

  • 0

    26.  2008-02-10 17:08:00

    ~dok - czy ja mówię, że nie? Normalnie przepada. Ja mówię, że mi 50% przenoszą - Ty to kwestionujesz... Chyba, ze nie umiem czytać i nie porafię interpretować słowa pisanego?

  • 0

    27.  2008-02-10 17:18:50

    Chyba zdajesz sobie sprawę z tego, że nie jest to procedura normalna - to o czym mówię? Inaczej bym nie mówił. Natomiast nie znoszę kłamstwa, a tym bardziej, jeśli ktoś mi zarzuca kłamstwo (mijanie się z prawdą, jak to sie teraz mówi), bo mam zasady i jeśli sam uważam to za najgorszą cechę, sam w sobie ją skutecznie tłumię ;-)

  • 0

    28. ~gekon  2008-02-10 22:11:56  host: chello089077065063.chello.pl

    w ramach indywidualnego podejścia i tylko dla klienta powyżej 5 sim, stosuje się przeważnie przy zmianie taryfy na niższą ,w sposób reklamacyjny - zwrot 50% zaległych pakietów ,które mogą być do dyspozycji na sim lub całe konto żadko można wyrwać więcej,chyba że jest to duży klient

  • 0

    29.  2008-02-11 07:53:42

    ~gekon - nie mam 5 aktywacji - "tylko" 4, a jednak... Czy Ty także próbujesz kwestionować to co mówię? Natomiast tak - to w ramach "indywidualnego podejścia do spraw naszych Klientów oraz z uwagi na naszą dotychczasową wspópracę" ;-)

  • 0

    30.  2008-02-11 07:54:17

    Przynajmniej tak napisano w piśmie jakie dostałem listem poleconym...

  • 0

    31. ~  2008-02-11 18:54:57  host: chk25.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna dobra oferta z Plusa. Podoba mi sie taki podejscie, sporo nowosci w dobrych cenach. Co prawda ja mam MIXa, ale wypada pochwalić.

Dodaj swoją opinię