Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżki w NOM

Obniżki w NOM

WitekT 22 Grudnia 2004 11:38

0 0
Od 1 stycznia NOM obniża ceny połączeń do wszystkich polskich sieci komórkowych w standardowych planach taryfowych: Solo, Start, Sprint i Turbo.

Obniżka dotyczy wszystkich abonentów, którzy korzystają z w/w planów taryfowych i wynosi od 4% do ponad 13% w zależności od planu i okresu taryfowego. Połączenia na komórki w godzinach szczytu w dni powszednie już od 80 groszy netto za minutę (98 gr brutto). W dni wolne od pracy oraz w pozostałych godzinach w dni powszednie, dzięki wprowadzonym zmianom, abonenci zapłacą jeszcze mniej - już od 55 groszy netto za minutę (0,67 gr brutto).


Źródło tekstu: NOM     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-80-217-80.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Z jakiej wersji Androida korzystasz na głównym telefonie?

Huawei rozpoczął aktualizowanie P10 i P10 Plus do Androida Oreo

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet