Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżki cen telefonów w Orange

Obniżki cen telefonów w Orange

LuiN 6 Lutego 2008 20:19

0 0

Orange w ofercie dla klientów prywatnych oraz dla biznesu wprowadził obniżki cen kilkunastu telefonów, w ofercie pojawiło się też kilka nowych aparatów.

W ofercie dla biznesu obniżono ceny m.in.: Samsung SGH-i600, Samsung SGH-Z720, Sony-Ericsson W880i, LG KE970 Shine, Motorola RAZR2 V8. Pojawiły się też nowe modele: HTC Touch Dual, LG KS20, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-U700 i Nokia 2630.




W ofercie abonamentowej dla klientów prywatnych oraz mix obniżono ceny m.in.: LG KE970 Shine, Nokia E50 i Sony Ericsson W880i. Do cenników abonamentowych trafiły HTC Touch Dual, Samsung SGH-L760, Samsung SGH-U700 i Nokia 2630. W ofertach mix pojawiła się specjalna wersja Sony Ericssona W300i "Music", a także Nokia 2630 i LG KE970 Shine.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Orange dla Firm.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Plan.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Nowy Twój Mix.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~mrzolwik  2008-02-06 20:50:30  host: aaug81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Pierwszego lutego? W swoim sklepie internetowym wprowadzili je z przedwczoraj na wczoraj... Wiem, bo oglądałem sobie i600 w ODF.

  • 0

    5.  2008-02-06 20:54:37

    Nie ukrywam, że przegapiliśmy nieco sprawę, podobnie jak inne witryny specjalizujące się w tematyce. Samo Orange, również specjalnie nie kwapiło się do przesłania jakiejś oficjalnej informacji.

  • 0

    6.  2008-02-06 21:08:14

    W Orange nie opłaca sie kupywac telefonu lepiej sobie kupić telefon na własność i mieć super niskie stawki w Orange... Tak w ogóle abonament w prawie każdej sieci to jedna wielka kupa. Za granica Orange ma atrakcyjniejsze oferty.

  • 0

    7.  2008-02-06 21:24:19

    acha, jescze jedno KS20 to nie nowość,napewno jest od 14 stycznia, Nie pamietam czy nie wczesniej.Mowa oczywiście o NODF... bo na IND. sie nie znam ;))

  • 0

    8.  2008-02-06 22:36:27

    Staaary news... to juz w gazetce firmowej (wiadomo-jakiej-firmy) bylo o tym w ostatni srode, jak nie wczesniej... (o ile kojarze, wyszla zdaje sie od poczatku zeszlego tygodnia). Nie mowiac o innych kontaktach, ktore zreszta raczej macie. Jestescie wiec (z cala reszta serwisow de facto, chociaz to was nie usprawiedliwia) spoznieni o co najmniej jakies poltora tygodnia :)

  • 0

    9.  2008-02-06 22:42:14

    PLANET: Kurcze, ciekawe dlaczego do nas gazetki od Orange nie dotarły ;] Jakieś teorie?

  • 0

    10. ~DejwiD  2008-02-06 22:53:48  host: public-gprs69390.centertel.pl

    trzeba bylo na zakonczenie zalatwic sobie subskrypcje maili z wiadomego ci konta :)

  • 0

    11.  2008-02-06 22:57:11

    3. PingNoMore- naprawde nie rozumie czego ty nie rozumiesz. to akurat jest oczywiste, jasne i przejrzyste. dowiedz sie skad sie biora ceny w cennikach operatorow i na jakiej zasadzie sa ustalane, potem nie bedziesz pisal, ze oczywistych rzeczy nie rozumiesz. pozdro:)

  • 0

    12.  2008-02-06 22:59:36

    LuiN: Chcesz screena z intranetu ? :)

  • 0

    13. ~Sb  2008-02-06 23:17:23  host: bug19.internetdsl.tpnet.pl

    Ten Z720 wydaje mi się jakoś mało popularny...

  • 0

    14. ~skalarek  2008-02-06 23:27:43  host: 212.122.214.240

    tak tak @kwistas abonament wszędzie jest kupa i najlepiej kupować telefon w sklepie. Na szczęście jest Play ale dla wybranych.

  • 0

    15. ~skalarek  2008-02-06 23:29:42  host: 212.122.214.240

    Ofertę ORange to w ogóle można by przegapić bez straty dla kogokolwiek więc się nie martwcie ;)

  • 0

    16. ~DejwiD  2008-02-06 23:55:20  host: public-gprs69390.centertel.pl

    dziekuje, ze nas oswieciles :) moze czas najwyzszy przestac bic piane i wychwalac playnajswietszego :)

  • 0

    17. ~skalarek  2008-02-07 00:11:02  host: 212.122.214.240

    @DejwiD ja nie wychwalam Play tylko w przeciwieństwie do @kwistasa zauważam że jest sieć, która ma dobrą "ofertę z telefonem". Wolisz mieć rewelacyjną Nokię 2610 i gadać z ciotką Zosią, wujkiem Heniem i babcią Zenobią to sobie bierz Orżnąć.

  • 0

    18. ~  2008-02-07 00:12:59  host: 80.51.91.252

    @ play jest dla wybranych, czyli mówiąc krótko - dla idiotów.

  • 0

    19. ~skalarek  2008-02-07 00:13:13  host: 212.122.214.240

    PS. mam nadzieję że ciocia Zosia, wujek Henio i babcia Zenobia też mają w Orżnąć bo inaczej przecież do nich nie zadzwonisz ;)

  • 0

    20. ~ DejwiD  2008-02-07 01:26:21  host: public-gprs69390.centertel.pl

    olsnilo mnie. play nigdy nie będzie miał bezpłatnego numeru.. bo żaden telefon z cennika nie wytrzyma dluuuugiej rozmowy. :) ps mam orange i spv e650. a nie 1600

  • 0

    21.  2008-02-07 02:02:49

    #14-19: jak dzieci...

  • 0

    22. ~~  2008-02-07 08:46:33  host: f142-155.opera-mini.net

    Na tych z Orżnąć jest chyba tylko jeden sposób. Trzeba zacząć przenosić numery z Orżnąć do Play. Dalej będzie już tylko coraz bardziej śmiesznie.

  • 0

    23. ~qb finest  2008-02-07 22:16:35  host: 80.54.159.2

    a ja mam w Orange (osoba fizyczna) i mam mniejsze abo i więcej minut niż w Play, jakim cudem to się stało, chyba jakiś lepszy jestem, jeżeli się nie umie negocjować z operatorem to potem tak jest, że nic nie dają na przedłużenie

Dodaj swoją opinię