Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka w Play

Obniżka w Play

sirmark 22 Marca 2008 12:22

0 0
22. marca Play we wszystkich ofertach obniżył cenę jednego telefonu.

Obniżka ceny dotyczy telefonu Samsung SGH-J200.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 71
  • 0

    52.  2008-03-25 11:15:25

    Bo tak fajnie i prosto się zapomina, jak jako jedyni pisaliśmy o blokowaniu kart (bo nie umieli wyłapać tych z FCTów) czy ostatni fackup z MMSami... Pisaliśmy o tym jako JEDYNI...

  • 0

    53. ~  2008-03-25 11:22:02  host: 67.159.54.24

    50: ale co tu sprawdzać? mamy do redakcji wysłać nasze poblokowane karty sim?

  • 0

    54. ~  2008-03-25 11:23:23  host: 67.159.54.24

    51: mam dowód - zrzut ekranu z telepolis.pl Mimo ewidentnej machlojki Play nie ma tu żadnej informacji o tym incydencie. Nie daj Boże gdyby to się Erze lub Orange zdarzyło...

  • 0

    55.  2008-03-25 11:25:12

    54: odpowiesz mi na pytanie kto pisał o blokadach kart SIM w FCTach albo MMSach?

  • 0

    56. ~  2008-03-25 11:29:39  host: 67.159.54.24

    Nie wiem o czym mowa - "blokady kart sim na FCTach" itd.

  • 0

    57.  2008-03-25 11:32:53

    56: czyli to oznacza, że rzucasz oskarżenia o stronniczość naszego serwisu nie tylko bez jakichkolwiek dowodów, ale wbrew faktom... Bo tymi newsami - jak to okresliłeś - właśnie się Play narażaliśmy. No ale Ty oczywiście wiesz lepiej...

  • 0

    58. ~jojo  2008-03-25 12:19:26  host: egs14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    łomatko - pamiętam, że jakiś czas temu były problemy związane z połączeniami w TT i nie dość, że była o tym informacja na portalach internetowych (w tym na Telepolis), to jeszcze sama Era informowała o problemach na 9797. Był też drugi podobny przypadek i chyba Era wtedy nie poniformowała użytkowników ale informacja o tym fakcie również znalazła się na Telepolis.

  • 0

    59. ~do 57  2008-03-25 13:57:43  host: 67.159.54.24

    57: ja nie żyje przeszłością jak niektórzy, nie wiem o czym jest mowa z jakimiś kartami sim i FCT. Mnie interesuje co jest teraz a w obecnej chwili wortal milczy o oszustwie tego operatora wobec uzytkowników.

  • 0

    60. ~~kaps  2008-03-25 14:41:46  host: apn-77-113-94-210.gprs.plus.pl

    nie tylko wobec uzytkownikow. Wg mnie chcieli na sile osiagnac sztucznie ten milion i zrobili to. A teraz tna jak sie da! Dziadostwo...

  • 0

    61.  2008-03-25 19:10:44

    59: nie nie - jeżeli twierdzisz, że nie chcemy się narażać i jesteśmy stronniczy, to trzeba to jakoś podeprzeć dowodami. Jeżeli ja pisałem, że narażaliśmy się już nieraz, to wychodzi, że Twoje zdanie jest nic nie warte, bo emocjonalne, a nie racjonalne...

  • 0

    62. ~  2008-03-25 21:07:09  host: 67.159.54.24

    61: napiszę po raz trzeci: wortal milczy o oszustwie Play wobec uzytkowników. Jaki dowód interesuje - zrzut z ekranu może być?

  • 0

    63. ~~lomatko  2008-03-25 23:25:33  host: dynamic-62-87-247-46.ssp.dialog.net.pl

    ~kaps wszystko dzieki minutom od dzwoniacych do mnie. Najezdzacie na play a zapominacie ze operator daje wam otwarta furtke do tego ile bedziesz placil za minute. zadnego z wypasinych trzech opow nie bylo na to stac ??? bzdura. kreuja rynek na swoja korzysc ! aha dodam jako ciekawostke ze nie udalo mi sie przekroczyc 20 gr za minute do wszystkich i to bez zadnych pakietow srakietow i innych dupereli. bilingi w razie czego do wgladu bo z radoscia zbieram wszystkie. pozdro:)

  • 0

    64.  2008-03-26 11:13:37

    62: przeczytaj swoje i moje komentarze jeszcze raz. Jak nie zrozumiesz, to zrób to ponownie. I pozwól, że to JA zadecyduję o zawartości tego serwisu.

  • 0

    65. ~  2008-03-26 16:56:58  host: 67.159.54.24

    Te rady zostaw dla siebie. Jak jesteś taki obiektywny jak myślisz że jesteś (a się mylisz) to byłby materiał o tym oszustwie. Ty decydujesz co jest a czego nie ma w tym serwisie i uczciwość dziennikarska nakazuje aby przytoczony temat rowniez sie tutaj znalazl. Ale ponoć prawdziwych, urodzonych dziennikarzy już nie ma...

  • 0

    66.  2008-03-26 17:18:14

    65: bardzo bym prosił, że jeżeli coś komuś radzisz, to sam się do tego stosował... Bardzo bym także prosił o nie mówienie o uczciwości dziennikarskiej, o której najwyraźniej nie masz pojęcia. Jeżeli masz ochotę jeszcze porozmawiać na ten temat - to zapraszam na priva, umówimy się na piwo i wtedy pogadamy.

  • 0

    67. ~  2008-03-26 18:07:46  host: 67.159.54.24

    Widzę że ja pozostaje przy swoim i Ty nie chcesz zmienić zdania. A wystarczyłaby krótka notatka w wortalu. Nawet krótsza niż ta na bloplay.eu i to śmieszne tudzież głupie wytłumaczenie rzecznika Gruszki też mogłoby się tam znaleźć. Spotkanie przy tzw. piwie nic by nie dało. Tu trzeba działać.

  • 0

    68. ~moon  2008-03-26 21:12:45  host: eny130.internetdsl.tpnet.pl

    czy ktoś wie czy play ma zamiar wprowadzić do oferty LG KS20 ?

  • 0

    69. ~ruda  2008-03-28 12:45:31  host: bwt162.internetdsl.tpnet.pl

    niewiem

  • 0

    70. ~  2008-03-29 19:54:40  host: 80.51.91.252

    @68 co, na plejpolis nikt tego stuprocentowo nie wie? to wprost niemożliwe!?

  • 0

    71.  2008-03-30 00:18:02

    70 - widać nie jesteśmy "plejpolis" za jakie nas uważasz :)

Dodaj swoją opinię