Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka w Orange dla indywidualnych

Obniżka w Orange dla indywidualnych

WitekT 23 Stycznia 2007 17:45

0 0

Od 24. stycznia Orange obniża ceny telefonów w ofertach dla klientów indywidualnych.

Obniżono ceny następujących modeli telefonów:
Nowy Twój Plan: Alcatel OT-E801, Alcatel OT-C630, Nokia 2610, BenQ Siemens S68, BenQ Siemens C81 oraz Siemens C75,
Twój Mix: Alcatel OT-E801, Nokia 2610, BenQ Siemens S68, BenQ Siemens C81 oraz Siemens C75,
Orange Go w promocji Zetafon: Alcatel OT-E259, Nokia 2610 oraz Nokia 6030,
POP w promocji Zetafon: Alcatel OT-E801, Nokia 2610 i Nokia 6030.




Ponadto operator obniżył ceny zestawów z telefonem Alcatel OT-E259 (Orange Go) i Sagem my202X (POP).

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: Orange     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7. ~Zico  2007-01-23 19:39:05  host: 213.158.194.228

    To sa chyba jakies KPINY!!! Probuja ludziom wcisnac ten szajs i to w dodatku za tak wysokie ceny!!! Ciekawe co musi sie stac zeby telefony w tej sieci naprawde potanialy a rozmowy do wszystkich sieci byly po 50gr jak jest to w wiekszosci abonamentow ERY.

  • 0

    8.  2007-01-23 19:46:27

    6 Nie dla frajera. Frajerem można nazwać kogoś kto podpisuję taką umowę.

  • 0

    9. ~Paweł  2007-01-23 20:10:39  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    Skoro ta sieć to porażka, telefony drogie jak diabli to czemu kiedy codziennie przechodzę koło ih salonu to wiecznie tam są tłumy ludzi? - wytłumaczcie mi ten fenomen?

  • 0

    10. ~Rosa  2007-01-23 20:23:09  host: 75-goc-6.acn.waw.pl

    Tłumy bo ludzie z reklamacjami przychodzą :)

  • 0

    11.  2007-01-23 20:49:25

    Nikt chyba tego fenomenu nie wytłumaczy. Ja po 8 miesiącach zrezygnowałem z TakTaka na rzecz Orange i taryfy Orange GO :P W moim mieście salony Orange też są pełne i jest ich najwięcej niż innych sieci. Sam zastanawiam się czy nie podpisać u nich umowy. Niestety, muszę być w tej sieci bo chyba 95% mojej książki ma Orange. Po po prostu miasto-funclub Orange :D

  • 0

    12. ~marc99  2007-01-23 20:51:24  host: abef148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    9. Może składają wymówienie umowy na neostradę. :)

  • 0

    13.  2007-01-23 20:58:56

    11 Myśle że podsymował odpowiednio temat. Po prostu ludzie biorą tam telefony bo ich znajomi też tu mają. I sms po 1 grosz w sieci. Skoro moja dziewczyna i najbliżsi znajomi mają w Orange to ja mam kupić w erze? Tym Orange wygrywa. Trudne to było ale udało im się przede wszytskim nazwą młodzieżową. Lepiej dla młodzieży brzmi Pop niż jakieś Sami Swoi. Ale to marketing wiele lat wstecz w sumie od 200o roku już.

  • 0

    14. ~Karl  2007-01-23 21:06:33  host: dhh219.neoplus.adsl.tpnet.pl

    żona mnie zdradza :-(

  • 0

    15. ~margr  2007-01-23 22:18:09  host: host-89-228-146-79.gorzow.mm.pl

    Nie widzę żadnej różnicy w cenach telefonów w ofercie na 12 miesięcy. Chyba że w ofertach na okresy dłuższe, ale kto by zawierał umowy na dłuższe okresy

  • 0

    16. ~krolik2009  2007-01-23 22:20:27  host: boi155.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Orange jest na pierwszym miejscu jesli chodzi o oferte karty Orange Go to w tej chwili najlepsz oferta na rynku wystarczy ze cala rodzina jest w orange rozmawia sie z 3 wybranymi numerami po 5 gr jest program pofit w kturym zbierasz punkty za doladowania potem wymieniasz je na dodatkowe minuty ktos kto ma internet moze zarejestrowac sie na orange.pl ma sie dostep do wlasnej skrzynki masz darmowe 30 smsow nie na zasadzie bramki tylko jak dochodzi wiadomosc to tak jak z normalnej komurki i jeszcze 5 darmowych mmsow w Erze i Plusie tego nie ma.

  • 0

    17. ~Jural  2007-01-23 22:54:16  host: bug18.internetdsl.tpnet.pl

    W sklepie dla idiotów jest teraz K750i za 699zł...

  • 0

    18. ~piotrM  2007-01-23 23:04:26  host: abqo79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Karl: To masz nie ciekawie. Współczuje:-(

  • 0

    19. ~jojo  2007-01-23 23:17:13  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    "krolik2009" - przepraszam, że pytam, ale POTRAFISZ LICZYĆ? To sobie policz 9 numerów (każdy ma po 3 aktywne) razy 5 zł. Zapłacicie całą rodzinką 45 zł "abonamentu" co miesiąc za świetną usługę "Przyjaciele". A jeżeli będziecie chcieli zadzwonić po byle jaki numer stacjonarny np. jak wam grzejnik nie będzie grzał w bloku ;-) , to będziesz musiał zbulić aż 60 gr! W TT co prawda nie ma tak tanich minut, ale policzmy. Za samą cenę aktywacji pakietu "Przyjaciele" w GO (45 zł) mam 155 minut po 29 gr, lub 225 minut po 20 gr do wszystkich w Erze, stacjonarnych i Heyah - ZA DARMO i BEZ OGRANICZEŃ CZASWYCH. Wychodzi po 51 lub 75 minut na każdą z 3 osób. Ale każdy wybiera to, co jemu pasuje najbardziej. Pozdrawiam. :-)

  • 0

    20. ~dt  2007-01-24 00:36:53  host: wap.plusgsm.pl

    Obnizanie cen fonow ktorych niewiele juz zostalo w magazynach i nowych dostaw pewnie nie bedzie (BenQ-S) a do tego moga byc problemy z serwisem.

  • 0

    21. ~piechucki  2007-01-24 09:18:53  host: zgierz.net-partner.pl

    ~krolik2009 Skoro piszesz "kturym" i "komurka", to dlaczego nie np. ~krulik2009. Oprócz tego, że nie umiesz liczyć (19), to z ortografią też kiepsko. Może tak do szkoły, zamiast do internetu...?

  • 0

    22.  2007-01-24 10:14:28

    (19) jojo: Jeśli Ci taryfa nie pasuje to możesz przejść do POPa i tam masz pakiety po 30 gr/min do Orange i na stacjonarne. Mi się opłaca aktywacja usługi Przyjaciele i taryfa Orange GO bo dzwonie pod jeden numer głównie na 5 gr/min i oszczędności z tego tytułu są ogromne, a do innych numerów w Orange i stacjonarnych raczej mało dzwonie i są to krótkie połączenia powiedzmy do 1 min. To zależy od profilu dzwonienia jaka taryfa bardziej się opłaca. Niestety nawet ukochanej osoby nie byłem w stanie namówić na zmianę POPa na TT, no bo wszyscy mają Orange. Fakt, że droga sieć, ale przy moim profilu dzwonienia i to, że prawie wszyscy znajomi mają Orange to wygodzi mi najtaniej.

  • 0

    23. ~jojo  2007-01-24 10:28:44  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Jasne, jasne. Tobie to pasuje - OK. Ja zrobiłem te wyliczenia na podstawie uisług sieci, z której JA korzystam. Powyżej tej puli minut "Przyjaciele" wychodzą taniej niż pakiety w TT (zapomniałem dodać). :-)

  • 0

    24. ~getITright  2007-01-24 12:22:35  host: chello087206213042.chello.pl

    na pierwszy rzut oka, dobry nius - obniżka, ale jak się człowiek przyjrzy co to są za telefony, to żaden z nich nie jest warty nawet tej 1zł przy umowie na 1 rok oczywiście - poprostu śmietnik...

  • 0

    25.  2007-01-25 11:52:46

    cyrograf duży, a fony gorsze niż daje np.Era w Karnawałowym szaleństwie.

  • 0

    26. ~wic  2007-03-21 16:00:12  host: aed74.internetdsl.tpnet.pl

    Telefon: blutooth, irda, ekran 65tys 320x220, apart 1x3mpx, slot na karty sd, mp3, GPRS, EDGE- to chyba normalny telefon na topie. ofruja mi za 900zl przy umowie 24miesiace i abonamencie 80zl chyba ich poj.... "zwariowali".

Dodaj swoją opinię