Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen wybranych telefonów w Mix Plus

Obniżka cen wybranych telefonów w Mix Plus

WitekT 30 Października 2006 23:23

0 0

Od 30. października zmieniają się ceny niektórych telefonów w ofercie Mix Plus.

W promocji Szkolenie MIX obniżono w niektórych opcjach ceny następujących telefonów: Motorola V235, Motorola RAZR V3, Nokia 6020, Nokia 6103, Sagem my400X, Samsung SGH-X160, Samsung SGH-X640, Samsung SGH-X680, SonyEricsson K300i oraz SonyEricsson K310i.




W promocji można uruchomić 3 usługi obniżające koszty korzystania z telefonu:
bezpłatne i nielimitowane rozmowy z wybranym numerem w sieci Plus przez 30 dni za 10 zł,
pakiet 500 SMS-ów do sieci Plus za 5 zł,
pakiet 60 minut na połączenia wieczorami i weekendy do Plusa i na stacjonarne za 5 zł.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 21
  • 0

    2.  2006-10-30 23:34:52

    a ole zostały obnizone???

  • 0

    3.  2006-10-30 23:35:43

    Witek: między X160 a X640 daj spację, bo się zlewa ;)

  • 0

    4.  2006-10-30 23:35:49

    miało być a o ile zostały obniżone??

  • 0

    5. ~maniana  2006-10-31 00:23:05  host: 212.2.99.35

    andkra1: jeszcze raz powtórz, bo nie usłyszałem

  • 0

    6. ~  2006-10-31 02:49:59  host: duw14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Uszy się myje a nie wietrzy, synku.

  • 0

    7. ~mirekb  2006-10-31 09:21:09  host: apn-100-187.gprsbal.plusgsm.pl

    niewielkie zmiany-wyprzedarz po prostu,nowe fony w grudniu i od nowego roku;-))

  • 0

    8.  2006-10-31 10:20:52

    jakie różnice w cenach telefonów bo ja nie pamiętam jakie były poprzednie

  • 0

    9.  2006-10-31 10:23:21

    witek mam sprawdzone info że mBank bedzie MVNO w polkomtelu niestety na starej platformie. A nowa platforma bedzie alcatela a pod koniec nastepnego roku wszyscy już będą mogli się cieszyć jej poprawnym działaniem niestety dopiero za kilka miesiecy a nie w tym roku ;(((

  • 0

    10.  2006-10-31 10:55:40

    najlepsze fony ma wciąż era fun.I taniocha!!!!!!!!!

  • 0

    11. ~alma  2006-10-31 11:00:01  host: 212.160.172.70

    andkra1: pod koniec następnego roku czy za kilka miesięcy; zdecyduj się

  • 0

    12. ~  2006-10-31 12:12:38  host: dpr227.neoplus.adsl.tpnet.pl

    kiepskie te fony w plusie, jak zwykle....

  • 0

    13. ~issa  2006-10-31 14:14:38  host: bab13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ***Witek , jesteś pewny , że dobrze działają zasilenia Simplusa z Twojej strony? Bo coś chyba nie gra... Właśnie zasilałem świeżo nabytego Simplusa i po przejściu na stronę płatności , po zalogowaniu na Inteligo , na pewno nie otwiera się właściwa strona.

  • 0

    14.  2006-10-31 14:21:21

    issa: problem jest, niestety znany. Mam jakieś niejasne podejrzenia (i pewnie bezpodstawne - ta pani przyszła w tym płaszczu i w nim wychodzi), że Inteligo (PKO) chce tym samym wypromować doładowania bezpośrednio ze swojej strony jako wygodniejsze... Mam nadzieję, że to niedługo minie, a dotyczy wszystkich prepaidów z płatnością przez Inteligo.

  • 0

    15.  2006-10-31 14:23:56

    alma: a czy to nie jest to samo?? w następnym roku czyli sierpień -wrzesień czyli ok 9 miesięcy w zależności od tego jak bedzie im wychodzić instalacja tej nowej platformie.

  • 0

    16. ~:)  2006-10-31 15:59:26  host: ebd130.internetdsl.tpnet.pl

    Ja chce sobie kupić jakiś telefon na 36 doładowań. Nie wiem tylko czy wziąść Sony Ericssona k310i czy Nokie 6020. Inną opcją jest czekanie na jakies nowe telefony. Co doradzacie?

  • 0

    17. ~  2006-10-31 16:39:56  host: egs52.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ~:) Weź telefon w Era Fun. :-)

  • 0

    18.  2006-10-31 17:13:14

    Ale w Era Fun to tylko na 8 doładowań...

  • 0