Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen telefonów w Play

Obniżka cen telefonów w Play

orson_dzi 22 Kwietnia 2015 09:57

2 6

Play obniżył ceny wybranych telefonów i smartwatchy. Obniżka dotyczy modeli różnych producentów, praktycznie z każdej półki cenowej.






W niższej cenie można zakupić:
Zobacz: Cennik telefonów w ofercie Play

Źródło tekstu: Play     

Dodaj do:

Tagi: play

w sumie: 42
  • 0

    23. ~Pawcio  2015-04-22 14:25:10  host: cqq167.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przydałby się lepiej jakiś pakiet 2 GB danych standardowo w formule mini max na kartę. Bo coraz bardziej myślę o przeniesieniu numeru z Play do Virgin :) Słyszysz Play? Dawaj pakiet :)

  • -5

    24. ~  2015-04-22 14:50:45  host: apn-95-40-254-205.dynamic.gprs.plus.pl

    @21 Komu Ty kity wciskasz?! Jesteś normalny powiadasz :D? 5 lat temu Play miał beznajdziejny zasięg. Nawet znajomi, którzy są zwolennikami P4 to przyznają. Nawet teraz dobrze nie działa. Ostatnio przez 10 dni testowałem Play i co? I nic. Nadal lipa. Mam Z3, służbowy S5. I jakie Ty mi oraz ludziom na łamach telepolis chcesz kity wciskać?! Play - jakość i zasięg? Sam rzecznik przyznawał na łamach wywiadu dla komorkomanii, że ich jakość odbiega od innych i jest gorsza. Prawda jest taka, że ludzi skusiły do Play niższe ceny. Obecnie P4 nie jest tani, więc wciskacie kit o jakości i zasięgu. Naganiaczem jak widac sam jesteś więc przestań trolować. Śmiech na sali to z takich jak Ty można mieć. Jakość HD i krystaliczny głos :D? Gdzie? Jak co większość czasu w Toruniu, Bydgoszczy Szczecinie Koszalinie i 3miescie jesteś w roamingu a nie sieci macierzystej.

  • -5

    25. ~pablok29  2015-04-22 14:54:50  host: 213-238-76-112.adsl.inetia.pl

    @21 Play nie ma wcale zasięgu,jestem pod warszawa i w telefonie mam napis brak sieci a telefon mam z najwyższej półki.Gdyby nie to ze Play laczy się z nadajnikami operatorów to tak naprawde by go nie było.Jestem w Play od początku i siec jest tak słaba ze płakać się chce.A ludzie do Play poszli tylko dlatego ze miał na poczatku najtańsza ofertę,teraz juz tak nie jest a inne sieci maja lepsza jakość i cenę.Play to dno.

  • -5

    26. ~  2015-04-22 14:55:47  host: apn-95-40-254-205.dynamic.gprs.plus.pl

    @22 A Ty na jakiej podstawie twierdzisz? Bo plotka poszła na blogu Play i się rzecznik z tego śmieje? Łatwiej się dogadać TM i O bo nie pokrywają kosztów wprowadzenia a mają wspólną sieć. Orange dopiero niedawno wprowadził HD. Nie odbiega O znacznie od TM. Jest gorzej ale lepiej jak w Play. Tak zgadza się, że O korzysta z LTE TM. A Play co? Gdyby nie roaming by nie istnieli bo ich sieć zaczyna się zapychać. Plus deklarował HD Voice jak i O, tylko nie podawali terminów.
    Gdyby Plus wcześniej się zabrał za HD to może i dzisiaj wszystkie sieci miały by między sobą HD. Ale Solorzowi się to nie opłacało, i został zmuszony bo został jako jedyny na rynku. Pamiętaj że to biznes. I co zyska TM dając po swojej sieci P4 na HDVoice? Nic nie zyska. Tylko sobie sieć obciąży większym ruchem bo kodek HD więcej waży. Już szybciej dogada się z O bo wtedy koszty ma niższe, bo sieć mają współdzieloną.

  • -5

    27.  2015-04-22 14:59:48

    HD Voice teraz jest najważniejsze widze... Tylko po co to komu? Po co to komuś kto niecałą godzinę miesięcznie rozmawia? Półtorej w Plej? No naprawdę - oszałamiająca ilość, wymagająca super jakości żeby czasem niuansów wokalnych rozmówcy nie pominąć... Śmieszne ;-) ŚMIESZNE!!

  • 2

    28. ~  2015-04-22 15:08:54  host: public-gprs516829.centertel.pl

    @26
    nie pokrywają kosztów wprowadzenia? Bo przecież punkty styku same się rozbudują za friko? hahah :D Już ja znam to HD Voice w Orange. 10 sekund w HD potem zrzucenie do 2G z tragiczną jakością mimo mocnego zasięgu 3G. :D
    "Tak zgadza się, że O korzysta z LTE TM. A Play co?" a Play ma tyle samo pasma, ale tylko dla swoich klientów. T-mobile sobie nie obciąży sieci, bo widać nie wiesz, ale standardowe HD Voice zajmuje tyle samo pasma co inne wyższe kodeki przed HD Voice. HD Voice to przede wszystkim usuwanie szumów i zakłóceń. Tak, mają współdzieloną sieć i co z tego skoro punkty styku mają osobne? :D

  • 0

    29. ~JK  2015-04-22 15:29:25  host: 78.133.136.251

    Od dwóch i pół roku w Play. Fakt - jakość na początku była słaba, ale akceptowalna za tą kasę zarówno w mieście pow. 350 tyś mieszkańców (sieć Play) jak i poza miastem (roaming Plus). Jednak od kilkunastu miesięcy jest duuużo lepiej zarówno w sieci domowej jak i w roamingu krajowym (szczególnie t-mobile). Aha, i nie znalazłem lepszej oferty na rynku: 19 zł na miesiąc za no limit (bez stacjonarnych, ale z sms/mms) i ok. 8GB netu...

  • 2

    30.  2015-04-22 16:11:05

    Przed chwilą gadałem z mojego OFnK wetkniętego do dualsima z kumplem, który korzysta z Orange i posiada Lumię 735. Nieoczekiwanie rozmowa miała miejsce w HD voice, o którym nawet nie wiedziałem, że mój myPhone S-Line 16GB obsługuje, ale różnicę usłyszałem natychmiast. Jakość lepsza niż przez Skype. Jak czytam brednie o braku znaczenia tej funkcji, to namawiam zawsze w takich przypadkach: spróbuj, a potem pogadamy. Bo inaczej nie wiesz o czym bredzisz. Teraz czekam aż pojawi się ktoś w Play z telefonem obsługującym ten standard i wówczas będę mógł porównać działanie HD voice w różnych sieciach. Dla mnie osobiście jest to różnica jak słuchanie radia FM zamiast AM. Oczywiście tylko w górnej części pasma, bo zbędnego buczącego dołu na szczęście nie ma.

  • -5

    31. ~pablok29  2015-04-22 16:15:01  host: 213-238-76-112.adsl.inetia.pl

    @29 jk ty chyba cos ci się poprzestawiało.Play jest do kitu a nie może być lepiej bo samo to korzystają z innych sieci świadczy o tym ze własnych nadajników nie będą budować w takim tępię jakim powinni budować.Tmobile plus Orange,tylko nie Play.

  • -5

    32.  2015-04-22 16:23:41

    toms - ja nie mówię o bezsennie tego rozwiązania ;-) Mówię o tym, zę nie jest i to niezbędne. Tak jak nie było przez kilkadziesiąt lat korzystania z telefonu! Jest? No fajnie - się będziemy lepiej słyszeć. Ale na pewno nie będzie to kryterium wyboru operatora! Tym bardziej, ze i tak wybiera się tego, w której sieci się najwięcej rozmawia - bo wybór innego (mimo nielimitowanych) i tak nie ma w tej kwestii sensu do czasu wprowadzenia wymiany ruchu w tej technologii pomiędzy sieciami. Już o tym, ze i w ramach sieci to raz działa a raz nie, nie wspominam.

  • -5

    33.  2015-04-22 16:25:06

    A co do radia... Ja czekam jak na zbawienie na cyfrowe radio ;-)

  • 1

    34. ~JK  2015-04-22 16:25:42  host: 78.133.136.251

    @31 Nic się nie poprzestawiało, ten sam telefon, ta sama sieć :-) Jak przeszli na LTE i głównym partnerem roamingowym jest t-mobile widzę wyraźną poprawę. Takie jest moje odczucie, ale z tego co słyszę nie tylko moje (rodzinka także przestała narzekać na jakość połączeń :-)).

  • 2

    35.  2015-04-22 16:52:35

    wlo - zdarzało Ci się podawać przez telefon jakiekolwiek symbole literowe? Nie ma możliwości bezbłędnego rozróżnienia głosek "c", "f", "s" w standardowej jakości telefonicznej. Zawsze musiałem literować, np. "Celina, Franek, Stefan", żeby być dobrze zrozumianym, a mówię BARDZO wyraźnie i na dykcję rozmówcy zwracam zawsze baczną uwagę ( Wojciech Młynarski czy Bogusław Kaczyński, to moi idole w tym względzie). To, że komuś wystarczała np TV z 625 liniami rozdzielczości, nie oznacza, że tak ma być zawsze. Kto raz zobaczy dobry program w jakości HD na porządnej plazmie, nie będzie chciał wrócić za żadne skarby do SD, jeżeli jest przynajmniej średnio wrażliwym człowiekiem. To samo jest z telefonią- zawsze drażniło mnie wąskie pasmo od góry. Pamiętam, że jako dziecko unikałem telefonów, bo bałem się, że coś źle zrozumiem. Dla mnie HD voice jest jak zbawienie, choć to pasmo zaledwie 7 kHz.

  • 3

    36. ~Kasia  2015-04-22 16:55:19  host: 81.219.84.18

    ja w sumie nigdy nie mialam problemow z zasiegiem nawet jak nie bylo jeszcze roamingu krajowego, moje telefony nigdy nie byly najwyzszej klasy ale tez fakt , ze wiekszosc czasu [przebywalam w gdansku

  • -5

    37. ~  2015-04-22 17:43:09  host: public-gprs517553.centertel.pl

    @28 Punkty styku mają osobne powiadasz? Ty masz pojęcie :D A co powiesz na to, że U900 O i TM mają wspólne? Że większość światłowodów to są że studzienek TPSA? Itd. Jako N! mają większe możliwości. I nie ponoszą kosztów bo dzielą je na dwóch. A oczywiście jak nie napisze człowiek kawy na ławę to gimbaz nie skuma bo nie myśli. Koszty będą ale znikome bo na dwie sieci. A Play się nie dołoży bo to tylko pasozyt @Kasia W miastach Play jako tako chodzi ale coraz częściej jesteś na roamingu a nie na sieci macierzystej. Co do Hdvoice. Mogą mieć dla mnie to wszyscy ale jakości TM żadna sieć nie osiąga i pewnie długo nie osiągnie

  • -1

    38. ~poldi85  2015-04-22 20:24:10  host: epc68.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem rozczarowany cenami w Play. Mogę obecnie przedłużyć umowę, więc policzyłem sobie ile w skali 24 miesięcy będzie mnie kosztował abonament 89,99 złotych z przyzwoitym telefonem. W grę wchodzą dwa telefony: Sony Xperia Z3 oraz Nokia Lumia 930. Wychodzi na to, że tanio już było, bo konkurencja w postaci T-Mobile i Orange oferuje te telefony taniej, odpowiednio w abonamentach Jump Relax 79,99 oraz Smart Plan Multi 89,98.
    Nie ukrywam, że jest to spore zaskoczenie dla mnie, bo do Play w 2009 roku przenosiłem się z Orange właśnie z uwagi na konkurencyjną ofertę i niższe rachunki i do niedawna Play wypadał taniej w stosunku do reszty opów.

  • -5

    39. ~  2015-04-22 21:00:42  host: 78-131-198-188.tktelekom.pl

    No i się pojawili trole z Play i już komentarze zminusowane oraz ukryte. Krótko! Jakość w Play? Nie ten adres! Tyle powinni ludzie zapamiętać i nie czytać wszystkich naganiaczy

  • -2

    40.  2015-04-22 21:41:43

    Ale tu elaboraty o jakości i parametrach, w niusie o tańszych telefobach. "WITEK NADAJE" powinien nakręcić osobny odcinek o absurdalnych komentarzach.

  • -2

    41.  2015-04-23 08:24:36

    toms... czasem siedząc naprzeciwko człowieka i notując coś jest problem zrozumieć człowieka ;-) Dla mnie będzie miało znaczenie, kiedy gdziekolwiek zadzwonię będę miał tę "super" jakość. Dzisiaj nie ma to dla mnie znaczenia. I tyle.
    Rozwój trwa. To oczywiste. Nie rozumiem natomiast dlaczego uważasz, ze jeśli mi wystarczało to co kiedyś, dzisiaj też mi wystarczy? Jakby tak było, 18 lat temu komórki bym nie kupił i używał ciągle mojego starego panasonica z sekretarką na taśmę a nie cyfrowego decta z bajerami i z cyfrową sekretarką (jest bo jest - i tak nie używam) ;-) Będzie VoIP? Super - na tym to polega, żeby było lepiej czy wygodniej. Na razie licytowanie się że jeden ma w sieci od 2 lat a inny dopiero wprowadza, nie ma sensu. Co mi po tym, że Plej ma skoro nie korzystam z tej sieci? Korzystać nie muszę nawet dla VoIP - raptem (z ostatniej faktury) 10,9% czasu połączeń - co i tak jest największym udziałem w tym roku, bo akurat realizowałem zlecenie dla klienta który ma telefony w Plej ;-)

  • -1

    42. ~pablok029  2015-04-23 09:06:30  host: 87-205-144-63.adsl.inetia.pl

    A kiedy nowe taryfy w Play??

Dodaj swoją opinię