Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen telefonów w Play

Obniżka cen telefonów w Play

Ringu 7 Kwietnia 2011 16:07

0 0

8. kwietnia nastąpi obniżka cen wybranych modeli urządzeń w ofercie sieci Play. W niższej cene będzie można nabyć m.in. niektóre smartfony HTC i konsolę Sony PlayStation 3.



Zmiany dotyczą następujących modeli:
HTC Hero
Huawei U8300
Samsung SGH-U700
HTC Touch Cruise II
HTC Touch Diamond2
Sony-Ericsson XPERIA X1
PlayStation 3


Cenniki (na zielono oznaczono zmianę ceny na niższą w porównaniu z poprzednim cennikiem):
2011 04 07 cenniki play2011 04 07 cenniki play2011 04 07 cenniki play2011 04 07 cenniki play2011 04 07 cenniki play


Źródło tekstu: BlogPlay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 27
  • 0

    8.  2011-04-07 17:31:22

    ja tam czekam na cene sgs2 :)

  • 0

    9. ~heniek  2011-04-07 17:33:26  host: user-188-33-37-16.play-internet.pl

    Co tydzień obniżka byle tylko zaistnieć w branży. Dziwny ten PR, zamiast raz a porządnie, dostajemy wciąż newsy o obniżce kilku modeli, z których rzadko który jest dostępny.

  • 0

    10. ~code  2011-04-07 17:38:39  host: 89-78-99-210.dynamic.chello.pl

    Whoa, cena PS3 jest niezła. Najbardziej cieszą się pewnie użytkownicy "play na kartę"; kupią 400zł drożej, niż w empiku. To w ramach rekompensaty za kombinowanie z pakietami przez prepaidowców, tak? :)

  • 0

    11. ~dedal  2011-04-07 17:58:40  host: apn-77-114-144-121.dynamic.gprs.plus.pl

    3,4@ Zawsze mozecie wybic sie wsrod komentujacych i zaczac sprawdzac po salonach Play ktore modele maja w sprzedazy, a ktore to tzw wirtualne telefony. Przyniesie to wiecej pozytku niz pisanie bzdetow w stylu i tak tych modeli nie ma albo o kurcze play urzadzil sobie maraton obnizek telefonow. 9@ To tak jak w innych sieciach, niektore telefony po prostu sa rzadko dostepne z roznych powodow.

  • 0

    12.  2011-04-07 18:08:16

    Drogie te telefony na kartę. Według mojej granicy - 500 zł nic by dla mnie tu nie było.

  • 0

    13.  2011-04-07 18:10:15

    @11 a twoja wypowiedz co wnosi do tematu? czemu Ty tego nie zrobisz tylko zrzucasz to na nas? a moze napisz taki apel do Play? akurat w niedostepnosci telefonow, ktorych dotycza obnizki play przoduje. mi do zycia ich telefony nie sa potrzebne. jak dla mnie chwalenie sie obnizkami praktycznie niedostepnych telefonow jest conajmniej dziwne. wiem, ze chocby byla jedna sztuka na caly kraj to i tak musi byc ona w cenniku, ale inne sieci robia np. cennik o ograniczonej dostepnosci, a nie dodatkowo obnizaja cene robiac wrazenie niewiadomo jakiej dostepnosci tych modeli. ja wiem, ze play jest cacy, a inne sieci sa zle, ale akurat pietnowanie takiego obnizania czegos, czego i tak praktycznie nie ma jest jak najbardziej na miejscu.

  • 1

    14. ~maniek  2011-04-07 18:21:52  host: fdi16.internetdsl.tpnet.pl

    pracuje w play, na stanie jest tylko huawei czyli badziew, d..a nie obniżki, pozdrawiam.

  • 2

    15.  2011-04-07 18:58:25

    A dlaczego nie ma Nokii?!

  • -2

    16.  2011-04-07 19:07:48

    @15: bo Nokia nie nadaje się do niczego, nawet obniżki ceny

  • 2

    17.  2011-04-07 19:16:42

    Ja mam odmienne zdanie, Nokia od 10 lat mnie nie zawiodła, a przez moje ręce nie jeden model przeleciał.

  • 1

    18.  2011-04-07 21:03:16

    po kliknięciu w Huawei U8300 pojawia się: "Brak takiego produktu..."

  • 1

    19. ~olo  2011-04-07 21:06:43  host: 194-242-0-186.rdns.sun-net.pl

    Hej, czy to jakiś prima aprilis? Czy cofnęliśmy się 3 lata?

  • 0

    20. ~xsysiu  2011-04-08 10:34:18  host: 088156025077.olsztyn.vectranet.pl

    akurat te aparaty, powinni abonentom za grosze rozdać bo niedługo do utylizacji pojadą ;)

  • 0

    21. ~jarekt  2011-04-08 10:43:03  host: 77-254-28-152.adsl.inetia.pl

    Marudzicie. Mialem wlasnie brac PS3 i widze ze mam conajmniej stowke taniej. Dzwonilem wczoraj do znajomej i maja 3 zestawy na stanie wiec nie wiem o co to bicie piany.

  • 0

    22. ~bonek  2011-04-08 10:55:07  host: public26114.cdma.centertel.pl

    HTC Hero doczekał się może drugiej generacji czy to ten sam fenomenalny jeden z pierwszych androidów na rynku od 2009.

  • 0

    23. ~S  2011-04-08 11:00:13  host: ip-195-242-255-16.catv.net.pl

    @21 o to że Play i tak jest do bani :D

  • 0

    24. ~anty  2011-04-08 13:42:06  host: 77-252-77-252.ip.netia.com.pl

    @130 w play jest cennik telefonów na życzenie- tych mniej schodzących i TAM ceny telefonów też można obniżać. Logiczne? Logiczne. Ja z kolei zauważyłam, że jeśli ktoś nie najeżdża na play, albo zauważa, że coś, co robi jest złe/głupie/dziwne, ale robią tak wszystkie sieci, to jest funboyem, nieobiektywnym i bez powodu naskakuje na inne sieci. Paranoja!

  • 0

    25. ~amtyk  2011-04-08 16:20:05  host: etr.net.pl

    @dedal, nie rozumiem Twojej postawy, ludzie grzecznie pytają o oferty, a tych ich wysyłasz do salonu. Jeżeli Ty lub ktoś inny z tego grona na bieżąco mają wiedze to czemu szkodzi się podzielić? Osobiście wytrapiałem informacji na temat telefonu nokii e7, i pewna osoba udzielila mi informacji że jestem dostępna w orange, za co jej jestem bardzo wdzięczny. tak samo jak ktoś o coś pyta, i mam wiedzę na ten temat to chętnie się dzielę.

  • 0

    26. ~kad  2011-04-08 21:53:37  host: apn-95-41-251-191.dynamic.gprs.plus.pl

    huawei to dobry telefon firma może mało znana polakom ale za to robią dobre telefony na światowy rynek i to w przyzwoitej cenie, ale jak ktoś woli przereklamowanego iphona za kwotę co najmniej o 30% przesadzoną to jego sprawa

  • 0

    27. ~  2011-04-14 15:47:29  host: dqc9.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przecież takie obniżki nie dotyczą tyko i wyłącznie Play. Orange dopiero co obniżyło stawki na telefony (m.in nokia n8),a do tego jeszcze wprowadzili 50% rabaty na abonamenty biznesowe.

Dodaj swoją opinię