Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen telefonów w Play

Obniżka cen telefonów w Play

sirmark 3 Kwietnia 2008 23:44

0 0
Od 4. kwietnia Play we wszystkich ofertach obniża cenę dwóch telefonów.

Obniżone zostają ceny telefonów: SonyEricsson W660i oraz Samsung SGH-Z630.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 19
  • 0

    1. ~migqg  2008-04-03 23:52:12  host: abkz226.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w abo30 SGH za 399zł a za 50 1zł. Widać, że chcą ludzi naciągnąć na większy abonament

  • 0

    2.  2008-04-03 23:55:09

    A nie powinno być obniżka cen ?? zamiast obniżka samo...

  • 0

    3.  2008-04-04 00:00:59

    #2. tak, tak, pozno juz

  • 0

    4.  2008-04-04 00:27:58

    #1 chcą "naciągnąć" ludzi minimum na "abonament 40", wiele razy już o tym pisałem: 40 jest równie opłacalna jak 30 dla osób nie korzystających z wap i mms a daje więcej minut na rozmowy jeśli ma się znajomych w Play i lepsze ceny telefonów

  • 0

    5.  2008-04-04 07:56:59

    w660i w abo 50 za 99zł też w ciekawej cenie

  • 0

    6. ~  2008-04-04 08:11:12  host: 082139047065.ski.vectranet.pl

    wszystkim nie dogodzą, a 30zł/mies wydaje raczej emeryt lub dziecko więc nie wiem po co te komentarze.... migqg jak 50 to za dużo to kup sobie popa i doładuj go raz w roku to wystarczy żeby rodzice do ciebie dzwonili;)

  • 0

    7. ~p  2008-04-04 08:36:26  host: rejon234.ztpnet.pl

    Brakuje cennika z mixa- zamiast cen w mixie w tej zakładce wyskakuje cennik abonamentu 40

  • 0

    8.  2008-04-04 08:43:12

    #7. thx, faktycznie cos nakrecilem.

  • 0

    9. ~remus  2008-04-04 09:16:17  host: archiwum.vlan50.dengo.lubman.net.pl

    "082139047065.ski.vectranet.pl wszystkim nie dogodzą, a 30zł/mies wydaje raczej emeryt lub dziecko więc nie wiem po co te komentarze.... migqg jak 50 to za dużo to kup sobie popa i doładuj go raz w roku to wystarczy żeby rodzice do ciebie dzwonili;)" Nie możemy uniknąć obrażania Innych, nieprawdaż? :>

  • 0

    10.  2008-04-04 09:56:11

    zawsze mozna ladowac play karte za 30zł kodami z allegro mniej wiecej po 21-23 zl ;-P

  • 0

    11.  2008-04-04 09:57:29

    chodza aktualnie po 25 zl

  • 0

    12. ~Gal  2008-04-04 10:47:43  host: 213-238-114-2.adsl.inetia.pl

    remus - forma jak forma, ale z terscia sie zgadzam. Co to jest 30 zl na miesiac? Starczy na waciki.

  • 0

    13. ~Pu94  2008-04-04 10:57:02  host: acbq129.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak kogos nie stac na komorke to nich sobie czasem od starych dzowni prosta sprawa. Ludzie ja nie wiem jak wy mozecie byc tacy zalosni. Kolezanka na hl mi powiedziala ze w erze zadzownili do dziewczyny z przedluzeniem umowy z ta chciala abonamnet za 15zl i n95 za zeta .

  • 0

    14. ~  2008-04-04 11:05:23  host: brs126.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jaki telefon polecacie do 400 zł moze być używany ?? ma mieć dobry wyświetlacz QVGA! BT itp?

  • 0

    15. ~byndzie plajta  2008-04-04 13:07:35  host: 80.51.91.252

    kiedy będą cenniki obowiązujące od 5 kwietnia? codziennie zmieniają ceny, więc mam nadzieję, że dziś o północy będą cenniki na następny dzień :]

  • 0

    16.  2008-04-04 15:08:11

    Dzisiaj przez BLIPa dostałem info od Bloga Play o nowej taryfie w Play na kartę. Może kogoś temat zainteresuje. Niestety informacja szybko zniknęła, a obrazka ulotki nie zapisałem. Nowa taryfa miała by polegać na lojalności w utrzymywaniu konta na połączenia wychodzące. Po przekroczeniu określonej sumy doładowań stawki do sieci Play spadają do 19gr/min i 10gr/SMS w sieci (powyżej 400 zł). Startuje się od stawek 59gr/min do wszystkich, 18gr/SMS, 20gr/MMS, ale już od 35 zł stawka wynosi 49gr/min do wszystkich, a potem kolejne doładowania obniżają ją do tych 19gr/min (49gr/min poza siecią już pozostaje). Niestety przejście w okres pasywny powoduje utratę stawek i całą zabawę trzeba rozpoczynać od nowa.

  • 0

    17.  2008-04-04 15:10:37

    Niestety nic nie było wspomniane czy bonus do doładowań pozostanie. Jeśli w tej taryfie go nie będzie to dla mnie nowa taryfa nie wygląda rewelacyjnie.

  • 0

    18. ~SlimShady  2008-04-04 17:38:06  host: caf188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy oby napewno jest ta obniżka. Jak byłem w salonie nic i niej nie wiedzą??..

  • 0

    19. ~SlimShady  2008-04-04 17:38:43  host: caf188.neoplus.adsl.tpnet.pl

    .. o niej nie wiedzą??..

Dodaj swoją opinię