Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen telefonów w Orange

Obniżka cen telefonów w Orange

sirmark 5 Listopada 2010 18:26

0 0

Od 8. listopada Orange wprowadza nowe cenniki telefonów w ofertach abonamentowych dla klientów indywidualnych.



W cennikach obniżono ceny kilkunastu modeli telefonów. Nowością jest HTC Desire HD.


Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (24)
Zobacz: cennik Orange w ofertach Delfin, Pelikan, Pantera (36)




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 40
  • 0

    29.  2010-11-06 14:32:13

    Gt540 czy GT505 to dobry i nowoczesny smartphone???

  • 0

    30. ~rafal  2010-11-06 20:48:33  host: 80.51.92.142

    Kiedy w ORANGE LG P500 i za ile ??????!!!!!!

  • 0

    31. ~Piotr  2010-11-07 00:22:34  host: chello087207164012.chello.pl

    Mam taką prośbę - Możecie pochwalić się waszymi sukcesami, ile można z Orange wycisnąć - ponoć im więcej razy dzwonią z ofertą na przedłużenie umowy tym lepiej dla klienta, lepsze warunki można uzyskać - ja już ich spławiłem 3 razy i powiem ze coś w tym jest - a jak to u Was wyglądało?

  • 0

    32. ~  2010-11-07 13:12:08  host: t21-07.opera-mini.net

    Telefony pewnie z simlock, naklejką i menu orange.

  • 0

    33.  2010-11-07 13:22:24

    Piotr. To nie ma na to wpływu zupełnie. Telefony zapewne z simlockiem, ale nalepka orange nie koniecznie na każdym. Mnie to osobiście nie przeszkadza ten znaczek ;) mam go z tyłu na swoim htc'ku :)

  • 0

    34. ~M  2010-11-07 16:46:29  host: 77-254-41-216.adsl.inetia.pl

    Jak dotąd to chciałem IP4 maja za 1699 -400max rabatu ale powiedziała mi konsultantka z propozycji za da go za 1050. chociaż jeszcze czekam do finałowego terminu w tym tyg. Za to lubię orange:)

  • 0

    35. ~M  2010-11-07 16:50:54  host: 77-254-41-216.adsl.inetia.pl

    do *21* Wolisz Ip z UK bez gwarancji?? W orange powiedziała mi babka ostatnio ze strasznie się sypią.Nie chodzi o zasięg tylko coś z wyświetlaczem i inne przypadłości Teraz mają niby nową wersję i jest o 400 droższa niż wcześniej. Mogłem brać za 1050 w abonamencie 24m 99zł. Pozdrawiam

  • 0

    36. ~noName  2010-11-07 17:28:54  host: brv233.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @31.ja moge się pochwalic jak dlugo mozna smiac sie na sali z takich ludzi jak Ty którzy liczą ze powiedza "ja rezygnuje" i dostaną coś więcej, a tak naprawdę zawijają sie potem do salonu i biorą ofertę na 1 poziomie a i telefon.. to musi być Nokia bo przecież to "Nokia" marka w której płacisz za nazwę a nie to co można zrobic potem z takim telefonem. Ps. więc nie czekaj na więcej telefonów a czym prędzej udaj sie do najbliższego POS.

  • 0

    37.  2010-11-07 20:35:24

    @31 pracuję na przedłużeniu i mówienie "ja rezygnuję" i spławianie konsultanta nic nie daje. im bliżej końca umowy tym oferta się pogarsza a na końcu i tak klienci pójdą do salonu i wezmą podstawę z marnym telefonem za 1zł. polecam podpisywać umowę jak najwcześniej ale targować się z konsultantem.

  • 0

    38. ~M  2010-11-07 21:11:06  host: 77-254-41-216.adsl.inetia.pl

    36 i 37 mówicie głupoty ponieważ zawsze można zadzwonić na biuro obsługi i zamówić tel kurierem.Pójść do salonu to najgorsze co można zrobić. Ostatnio załatwiałem naprawę gwarancyjna przez biuro obsługi. Dodam że przez internet można przedłużyć umowę 2 mies przed więc można dzwonić i się targować. Co do salonów to są potrzebne przy zmianie nr tel i przepisaniu telefonu na inna osobę. (może tez zdjęcie sim locka) Dodam jeszcze że takie targowanie działa jak płaci się spore rachunki. Bo w niskich abonamentach to tak nie działa.

  • 0

    39. ~  2010-11-07 21:28:11  host: public-gprs83416.centertel.pl

    A ja wyrwalem dosc dobra oferte w salonie - tak mysle :D Do abo 59zl pelikan dostalem gratis. 2 numery w orange po 1200minut plus 500mb internetu i wieczory i weekendy, oferta bez telefonu na 12mies

  • 0

    40.  2010-11-08 02:00:59

    38 tj. M. Nie koniecznie ;) ale to szerszy temat, ale z reguły jest tak jak napisałeś. Do kolegi wyżej - dobra, rzeczywiście :) I to jest dowód na potwierdzenie moich słów które tutaj teraz na samym początku napisałem odnośnie M. ;) ciesz się :)

  • 0

    41. ~  2010-11-08 10:10:16  host: ivb93.internetdsl.tpnet.pl

    wam i tak nic nie dogodzi..najgorsze co ma Orange to klientów, zwłaszcza tych co płacą 25 zł

  • 0

    42. ~  2010-11-08 11:01:13  host: 87-205-195-184.adsl.inetia.pl

    U mnie max to -400 zł przez biuro obsługi. Zawsze udało mi się wyrwać więcej. Kiedyś chciałem Samsunga f480 był za 450 zł(99zł 24mies) Powiedziałem ze w Play kosztuje 100zł(99zł 24 mies) z wejścia. konsultant ORANGE zaoferował mi go za 1 zł. Dzwoniła też babka z ery i w tym samym abonamencie(99zł 24mies) w "promocji" oferowała mi go za 999zł. Najlepsza sieć to ORANGE bo era to naciągacze. A Sytuacja w Play przypomina kolejki za czasów komuny jeśli chodzi o dostępność tel. Takie jest moje zdanie. Co do plusa się nie wypowiadam o kompletnie mnie nie interesuje. kiedyś chciałem tam wziąść Nokię 8210 chyba. Ale wziąłem w Orange 6510. Było to 8 lat temu.

  • 0

    43. ~M  2010-11-08 11:01:51  host: 87-205-195-184.adsl.inetia.pl

    wyżej to mój koment. Pozdrawiam wszystkich jeszcze raz

  • 0

    44.  2010-11-08 11:39:41

    najważnejsze to negocjować warunki a niestety wielu klientów bierze z marszu to co dają

  • 0

    45. ~KTP  2010-11-08 17:31:50  host: 212.160.172.70

    @44 bo często konsultanci więcej dać nie mogą :)

  • 0

    46.  2010-11-08 22:24:15

    ~M jestem właśnie z biura obsługi klienta i nie mówię głupot bo widzę co ludzie biorą w salonach. nie uogólniam ale naprawdę często się zdarza, że klientom nie podoba się moja propozycja i mówią ze rezygnują a później widzę, że jednak przedłużyli umowę w salonie i dostali o wiele gorsze warunki. zresztą nie będę nikogo przekonywała na siłę.

  • 0

    47.  2010-11-08 22:44:54

    ~46: niezaprzeczalną przewagą sprzedawcy z salonu jest to, że może telefon pokazać klientowi, a on zobaczy i pomyśli, że musi taki mieć i.... kupuje :/ mnie irytuje jedna rzecz, że sprzedawcy z salonów blokują Propozycje! zawsze jak wchodziłem do salonu, żeby przedłużyć to później dzwonili i informowali z BOK i informowali o takiej blokadzie na moim koncie, czy to jest fair? nic nie powiedzieć klientowi - nie, ale to jest efekt chłonnych wysokich sprzedaży sprzedawców przy jak najmniejszej jakości. (mój subiektywny komentarz, oczywiście klienta Orange)

  • 0

    48. ~mar  2010-11-12 07:30:25  host: evy145.neoplus.adsl.tpnet.pl

    widze i czytam z punktu widzenia klienta jest wszystko jedno gdzie zakupi czy przedłuzy umowe ,z punktu widzenia sprzedewacy w pos juz nie, po pierwsze nie ma obowiazku przyjmowac telefonu nie zakupionego w pos ,po drugie podatek czyli własciciel i pracownicy sa z waszego miasta najczesciej i ta kasa idzie do waszego miasta ,w przypadku innej sprzedazy dotujecie warszawe i inne miasta itd

Dodaj swoją opinię