Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen telefonów w Orange

Obniżka cen telefonów w Orange

sirmark 30 Grudnia 2009 18:58

0 0
Od 4. stycznia 2010 r. Orange obniża ceny telefonów w ofertach Orange abonament, mix oraz ofertach dla biznesu.

Znaczne obniżki dotyczą telefonów m.in.: Samsung S3650, Samsung S7220, Samsung S8300, Nokia 5130 XpressMusic, Nokia 5800, LG KP501, LG KU990i i LG BL20.

Zobacz: cennik Orange Abonament (24)
Zobacz: cennik Orange Abonament (30)
Zobacz: cennik Orange Abonament (36)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (24)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (30)
Zobacz: cennik telefonów w Orange Mix (36)
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 24.
Zobacz: cennik telefon w ofercie Orange dla Firm - 30.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~mila  2009-12-30 21:08:38  host: h-87-199-78-102.dolsat.pl

    a wogóle to kupiłem HTC Magic na Allegro nówka za 650 zł.... to jest produkt.... ;-) Malina....

  • 0

    6. ~Marko  2009-12-30 21:44:59  host: aatm27.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Wiadomo, że nie zawsze telefony opłaca się kupować u operatorów ale czasami trafiają sie w atrakcyjnych cenach. Wiec nie ma co się czepiać, że obniżają ceny.

  • 0

    7. ~aaa  2009-12-30 22:37:13  host: ijr10.internetdsl.tpnet.pl

    Poszaleli z tymi topowymi modelami :-D heheheheh

  • 0

    8.  2009-12-30 22:40:46

    Normalna wyprzedaż staroci na koniec roku. Każdy czyści magazyny.

  • 0

    9. ~~  2009-12-30 22:44:57  host: 77-254-100-186.adsl.inetia.pl

    No jasne, ze nie ma czego się czepiać tylko co to za obniżki ?? Np obniżyli cenę Samsunga Corby do 1zl przy abo 55 na 24 miesiące !! telefonu, który można kupić na rynku za 450 zł, toż ten telefon powinien być za 1zl juz przy abo za 25 zł no ale trzeba zapłacić FT haracz za pomarańczowy kwadracik i OM w telefonie w prezencie a pobudowane maszty stoją i rdzewieją bo nie ma komu anten "zawiesić" i cytując czyjąś wypowiedz na jednym z serwisów telekom. "najlepiej żeby jeszcze abonenci Orange się skrzyknęli, zrobili zrzutę i sami anteny podpięli i wszystko skonfigurowali, to może wtedy sygnał z Node'a nie waliłby albo w ziemię albo w kosmos !! " Nie chodzi o wylewanie swoich zalów, ze Orange nie chce mi dać N97 za zeta w abo 25 tylko chodzi o podejście do klienta i niestety robienie z niego coraz częściej no sorry ale idioty jak np z magicznie znikającym co roku w okresie świątecznym rabatem na telefon przy przedłużaniu umowy !!

  • 0

    10. ~n  2009-12-30 23:29:33  host: host-62-141-255-222.tomaszow.mm.pl

    9 no wiesz kolego zaskoczeni będą wszyscy gdy w PTK przewidzą zwiększoną sprzedaż w grudniu i np w 2010 r nie zabraknie im środków finansowych na zatrzymanie klientów. Zawsze w drugiej połowie grudnia kończy się temu operatorowi budżet na dosłownie wszystko i tak to trawa od kilku lat. Najlepiej jako klient omijaj salon w tym okresie a jako pracownik zaplanuj urlop. Obraz prowadzonej polityki jest widoczny po wynikach z pierwszej pozycji spadli do ostatniej w przychodach i ilości abonentów.

  • 0

    11. ~patafian  2009-12-30 23:41:20  host: ackc94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Rozśmnieszyły mie te ceny. W e-sklepach jest dużo taniej, i to po starych cenach i bez abonamentu. He he he osłów to se szukejta gdzie indziej.

  • 0

    12. ~patfian  2009-12-30 23:44:53  host: ackc94.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Np. E75 można już łyknąć za 1100 zeta, a w Orange za 1849. He he he, i wielga mi łazka w abo za 25 zeta za E75 1549 wołajom. I jeszczek muwiom, że obniszka. He he he.

  • 0

    13. ~b  2009-12-31 02:13:44  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    11,12. Ciemny lud to kupi jak mawiał pisowski klasyk... Samsung S7220 w abo 55zł gdy w abo 40zł można go mieć za złotówkę... pozdrawiamy jeleni z orandż. Era zaproponowała mi kiepskie warunki, ale widać są gorsi...

  • 0

    14. ~BARTEK  2009-12-31 07:34:02  host: pst.portgdansk.pl

    bo telefony kupuje sie w sklepach;p a orange wcvale zla siecia nie jest;p jak wam sie nie podoba do idzcie do play i podziwiajcie wielkie pakiety ktore dzialaja tylko w macierzystej sieci - NIE w roamingu krajowym plusa i badziewna jakosc rozmow;p a orange na karte jest aktualnie jak dla mnie najtanszy:D

  • 0

    16. ~ktoś  2009-12-31 08:55:35  host: cyl114.internetdsl.tpnet.pl

    "9" - Corby w abo 25 zł za 1 zł - czyli przez 2 lata wpłacasz 600 zł - czyli operatorowi zostałoby 150 zł.. Czy Ty dzieciaku najwny myślisz, że operator to Caritas? Operator musi zarabiać - czy Ty myślisz, że usługi są świadczone za darmo, że karta sim, że system bilingowy, że, pracownicy, że.... Szkoda gadać: jest wolny rynek - kto chce niech kupuje, kto nie chce nie kupuje... Prawda jest taka, że Orange ma najszerszą ofertę (+DSL i rewelacyjne CDMA) i w bardzo wielu aspektach najlepszą.... ....

  • 0

    17.  2009-12-31 09:04:53

    @14. dokładnie, tak naprawdę głównym zadaniem każdego z opów nie jest sprzedaż słuchawek tylko usług gsm, a co do tego prepaida to prawda, orange nie ma złej oferty.

  • 0

    18. ~patafian  2009-12-31 12:33:06  host: aabf59.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Dlatego se wezne prepajda z orangu bo moja żona ma i se chfali ale fona se kupie w e-sklepie nikt ze mnie idyjoty nie bendzie robił. Tylko mnie powieccie jak jest z internetem na prepajda czy sie opłaci bo kópuje se Nokia N900 i chce se czytać forum na internecie i mejle wysyłać aha no i navigacje tesz chce mnieć i no i mapy gógla tesz

  • 0

    19. ~bambo  2009-12-31 14:01:23  host: 188.33.174.203

    ej, patafianie, a słownika mowy ojczystej to byś może nie wolał od tej N900? Jest dużo tańszy :-D

  • 0

    20.  2009-12-31 17:47:37

    Ludki napisze Wam teraz szczerze - przestańta wreszcie p......ć o tej lipskiej jakości rozmów w sieci Play. Jakość jest dokładnie taka sama jak w pozostałych sieciach - RÓŻNA. Z życzeniami Szczęśliwego Nowego Roku!. ;-)

  • 0

    21. ~Miguel  2009-12-31 20:21:25  host: chello089076008051.chello.pl

    Może ktoś ma najnowszy cennik telefonów dla starych taryf Meritum i Meritum Bis (mam taką korporacyjną starą taryfę :-) i pewne ograniczenia przy wymianie telefonu)? Ostatni cennik jaki miałem dla tych taryf pochodził z października. Bardzo liczę na wiedzę forumowiczów :-)

  • 0

    22. ~  2010-01-01 18:19:54  host: 193.59.137.108

    od dzisiaj na Populacji.pl można aktywowac pakiety: POPzona , MultiPOP , POPGadane i Ty I Trzy za 4zł:)

  • 0

    23. ~patawian  2010-01-01 20:37:13  host: awp175.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 19. W Polzce jest tak że jak sie pisze tak sie muwi a nie jak w angjelzkim inaczej sie pisze a inaczej sie muwi tak mie uczyły nałuczyciele w szkole

  • 0

    24. ~  2010-01-02 07:44:33  host: v09-03.opera-mini.net

    Mysle ze to dopiero poczatki obnizek cen telefonow w Orange. Z koncem grudnia zostal definitywnie usmiercony Profit ktory w Propozycji w polaczeniu z rabatem pozwalal naprawde obnizyc atrakcyjnie cene telefonu.Teraz jedyna mozliwoscia pozostanie rabat,ktory jak na razie jest zawieszony,ale co ciekawe tylko dla klientow indywidualnych,w biznesie rabaty nadal sa dostepne.

  • 0

    25. ~Kosa  2010-01-11 18:18:53  host: public70116.xdsl.centertel.pl

    Lol mają ceny z kosmosu to obniżają, ja bym nigdy nie kupił od nich telefonu. Nie dość że ceny mają najwyższe - czasem na allegro (nówki na gwarancji)taniej dostaniecie, to jeszcze pobrendowane niemiłosiernie i nie mówię tu o obudowie... Lepiej brać usługi a telefon na allegro lub w prepeydzie w orange kupić.. ale w Angli (przez znajomych jak kto nie ma to allegro)Korporacyjki zdzierają na nas bezlitośnie. Naszą ofertę na zachodzie by wyśmiali i spuścili w kanał... Pozdro all

Dodaj swoją opinię