Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen telefonów w Erze

Obniżka cen telefonów w Erze

sirmark 30 Grudnia 2009 21:57

0 0

Od 2. stycznia 2010 r. Era obniża ceny telefonów w ofercie dla klientów prywatnych.



Oprócz nowych odsłon promocji, Era obniża ceny telefonów, m.in.: LG GD330, Samsung S3650, LG KP500, SonyEricsson C510, SonyEricsson C901, LG GT500, SonyEricsson W595, Nokia 6303 classic, Nokia 5800 oraz Nokia 6700 classic.

Zobacz: cennik telefonów dla taryf Nowa Era oraz Era Relaks.
Zobacz: regulamin promocji "Prezenty".
Zobacz: regulamin promocji "Telefoniczna okazja".





Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 75
  • 0

    56. ~Gormar  2009-12-31 18:43:32  host: 217.96.62.235

    @14. Thonka, chyba masz promocyjny kalkulator Ery, albo pomyliłeś ilość minut w abo NE120 w ofercie utrzymaniowej ;). Jeżeli otrzymujesz 280 minut + 120 do prawie wszystkich to w sumie masz 400 minut. Jeżeli według ciebie "podstawowa" cena tego abonamentu to 100zł to stawka minimalna wynosi 25gr (100/400), a nie jak wyliczyłeś 20gr. Jak "podrasujesz" ofertę poprzez negocjacje i zbijesz cenę do średnio 80 złotych/miesięcznie, to dopiero wtedy otrzymasz minimalnie właśnie te nieszczęsne 20gr/minuta (80/400).

  • 0

    57.  2009-12-31 19:14:56

    W Erze jedna usługa jest naprawdę przydatna - zawszenie abonamentu, gdy wyjezdzamy np. na wakacje, zagranice ,itp. za 2zl mozemy zawiesic abo na nawet 6 msc. To jest bardzo na plus. @49Thonka wlasnie w oragne przechodznie minut wyglada najlepiej, usługa wszyscy 30/60 to nowa usługa, dla niewielkiej grupy docelowej,nawet nie wiele osob wie o jej istnieniu, ale najważniejsze przechodzenie pakietu złotówek i prezentów na zawsze dziwnie marginalizujesz, dodatkowo pakiet minut/złotówek z Twoj Numer i Popołudnia I Weekendy również przechodzą na następny miesiąc .

  • 0

    58.  2009-12-31 19:19:15

    @BKX18-inteligentny człowiek korzysta z telefonu wtedy kiedy potrzebuje i ile potrzebuje,a nie wg przymusu"średniego użycia"moim zdaniem.Ale każdy wybiera to co mu pasuje.Szczęśliwego Nowego Roku dla Redakcji i wszystkich Czytelników!:))

  • 0

    59. ~Rej  2009-12-31 19:49:12  host: 77-255-51-180.adsl.inetia.pl

    Gomar --> abonament dobiera się wg swoich potrzeb. Na stawkę poza nie patrzę, bo nie widzę takiego sensu. Rzadko wydzwaniam wszystko a nawet jeżeli mam dopłacić to nie zdarzyło się abym więcej niż 10zł dopłacił więc w sumie żaden pieniądz. Zresztą za te 120minut w Erze płacę 30zł więc bardzo korzystnie bo są to minuty do wszystkich łącznie z Play. Oferta bez telefonu.

  • 0

    60. ~Gormar  2009-12-31 20:10:44  host: 217.96.62.235

    @59. Rej. Każdy wybiera co mu się podoba. Ty bardzo narzekałeś na brak przechodzenia minut. Dzięki temu wywnioskowałem, że nie masz oferty w Erze z promocyjnymi pakietami minut i się nie pomyliłem ;). Dla mnie 25gr/minuta bez telefonu to nie jest jakaś szczególna atrakcja, ale ostatecznie każdy wybiera to co mu najbardziej pasuje w całości a nie ze względu na jedno kryterium - cenę, albo jak u ciebie przechodzenie minut.

  • 0

    61.  2009-12-31 20:55:11

    Ale przecież to je prost jak barszcz! Jak ktoś nie chce się mieścić w comiesięcznych limitach i robić w porty, że mu coś na następny miesiąc nie przejdzie i przepadnie, albo nie wykorzysta minut / pakietu kwotowego to p prostu... WYBIERA PRE-PAID! Zgadzam się z Tobą "toms". ;-)

  • 0

    62.  2010-01-01 09:05:17

    Najgorsze w tym wszystkim jest to,że polityka Operatorów-i to wszystkich bez wyjątku-odbywa się na zasadzie"mamy cię".Dałeś się złapać na abonament to płacz i płać i nie marudź.Wiedziałeś co podpisujesz.To jest chore.Najwyższy czas coś z tym zrobić.

  • 0

    63.  2010-01-01 09:18:24

    Żeby nie było,że tylko narzekam to chcę powiedzieć,że moje wyobrażenie o abonamencie jest takie:przychodzę do salonu i negocjuję warunki abonamentu-liczbę wliczonych minut w jego ramach-ile i do jakich sieci,zasada nieskończonego kapitału minut wykorzystywanego w PIERWSZEJ kolejności powinna być nadrzędną.Operator w zależności od miesięcznego zobowiązania proponuje mi odpowiedni telefon.No i w razie ogólnorynkowych obniżek cen mam prawo do renegocjacji umowy.Tak moim skromnym zdaniem jest fair,bo mając takie warunki i możliwości nie będę myślał o zmianie Opa,a operator w ten sposób ma zapewnionego lojalnego klienta.Może kiedyś doczekam zbliżonych rozwiązań...

  • 0

    64.  2010-01-01 13:31:00

    Era przedłużyła do 30 czerwca 2010 pakiety internetowe w Tak Taku zamiast wprowadzić całkiem nowe i konkurencyjne względem ofert innych operatorów. 5mb za 5zł to wychodzi 1Gb za skromne 1024zł. W Play Fresh 1Gb kosztuje 40 razy taniej czyli 25zł. W mbanku za 5zł masz 100mb (10 razy więcej niż w TT). Nowe regulaminy są już na stronie Ery. Żenada.

  • 0

    65. ~Denim  2010-01-01 15:35:34  host: 188.147.99.204.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    Tyle tu głosów negatywnych przeciwko erze, a pewnie kolejny raz z rzędu jak podsumuje się ostatni kwartał 2009 to znowu w erze będzie największy wzrost abonentów i najmniejszy churn spośród W3. Jak widać tu wiele wypowiedzi nijak mają się do rzeczywistości.

  • 0

    66. ~by  2010-01-01 23:27:30  host: ip-84.38.160.60.resman.pl

    24. widzę, że ktoś tu mnie wspomógł... te "wielkie" ilości minut w Erze de fakto nie przechodzą, taka jest naga prawda! i krytyka Play że tam minuty również nie przechodzą, jest śmieszna. tyle ze w Play jeśli coś nie wygadam, albo przekroczę, "gościówy" z "prestiszowych" sieci Ery Plusa czy Oranża mi doładują gratis, dzwoniąc do mnie. ps. statystyki Ery mnie nie interesują, jak ktos tu pisze ze bedą mieć najwięcej, ja robia krok w przeciwną stronę, a że Fresha mam juz od dawna, bajkowe opowieści o "fatalnej" jakości połączeń tylko szyderczym uśmiechem kwituje... papa, ERO po 10 latach

  • 0

    67.  2010-01-02 13:09:42

    @56 - zobacz najpierw nawet na strone ery potem mnie poprawiaj. w ofercie utrzymaniowej ne120 jest 280 minut standardowych, a dodatkowo 220 minut promocyjnych co jak dla mnie daje 500 minut co z reszta jest zsumowane na stronie utrzymaniowej... no chyba, ze mamy 2 rozne strony przed oczami...

  • 0

    68.  2010-01-02 13:23:27

    @57 pokaz w ktorym miejscu piszac o przechodzeniu minut zmarginalizowalem ktorakolwiek siec? napisalem wyraznie, ze minuty/smsy z prezentow przechodza, ale standardowo tylko na miesiac o ile nie ma sie przedluzonego kapitalu zlotowek. o 'twoim numerze' nie pisalem bo nic o nim nie wiedzialem. wlasnie przejrzalem regulamin i owszem przechodza. szkopul w tym, ze w orange pakiety sie wzajemnie wykluczaja co dla niektorych tez moze byc minusem. kazda siec ma jakies za i przeciw jednak czasem jak czytam wypowiedzi 'znafcuf' ktorzy nigdy w zyciu abonamentu nie mieli, bo to obciach i okradanie w bialy dzien, to moze niech sie w temacie nie wypowiadaja. piszac takie rzeczy po prostu sie osmieszaja.

  • 0

    69. ~Gormar  2010-01-02 15:11:53  host: 217.96.62.235

    @67. thonka, nie nerwujsa sie ;). Wcześniej nie chciało mi się zajrzeć na stronę Ery, a jedynie korzystałem z twoich danych, gdzie napisałeś 280 + 120 za 100 zł (lub 80). Dlatego pytałem co jest nie tak. Poza tym twoje informacje są raczej nieaktualne, albo ja nie dopatrzyłem się haczyka w ofercie utrzymaniowej "Pakiet Ekstra II". Ze strony wynika, że jest nawet lepiej niż pokazałeś, gdyż za 30 zł można mieć już NE60 (120min) + 70 minut do wszystkich*, czyli stawkę ok. 16gr. A jak ktoś chce nieco dopłacić to za 50zł może mieć 290minut (ok. 17,2gr) + 5zł sieć rodzinna trzyosobowa (

  • 0

    70. ~Gormar  2010-01-02 15:27:20  host: 217.96.62.235

    @70. Zapomniałem dopisać, że wyliczenia umieszczone powyżej są dla umowy bez telefonu i jedynie na 18 miesięcy. Zaoszczędzone ponad 480 zł (24x20) można przeznaczyć na zakup nowego telefonu. Na pierwszy rzut oka wygląda, że tyle nie zarobisz sprzedając otrzymany od Ery Samsung Corby S3650 (49zł) na allegro za maks. 420-440zł, ponieważ w sklepie już są dostępne nieco poniżej 480 zł.

  • 0

    71.  2010-01-02 18:50:04

    @70 podobne wyliczenia do twoich umieszczalem na forum telepolis kilka razy ;) probowalem tez przekonac, ze jednak te 6 miesiecy mniej zobowiazania to tez oszczednosc (nie bez powodu mowi sie czas to pieniadz), ale jakos nikt nie byl w stanie tego zrozumiec. co jak co ale przedluzenia w erze dla indywidualnych mam troche bardziej niz powierzchownie opanowane ;) aaa a ta odpowiedz na samej gorze rzeczywiscie jest bledna. wyliczenia sa dobre tylko w minutach zamiast 120 powinno byc 220. oczywiscie moj blad.

  • 0

    72. ~Troglodyta  2010-01-03 17:38:37  host: 87-205-213-23.adsl.inetia.pl

    Witam, czy oferta przedłużeniowa od Ery, Nowa Era 90 za 75zł, z Avila za 1zł, i 6000 punktów era premia to poważna propozycja??

  • 0

    73. ~Troglodyta  2010-01-03 18:28:06  host: 87-205-213-23.adsl.inetia.pl

    ^^ sry, Nowa Era 80 za 70 zł, plus w rodzinie za 5 zł.

  • 0

    74.  2010-01-03 18:46:06

    @73 ne80 za 70zl to standardowa propozycja dla wszystkich. avila standardowo przy tej opcji jest juz za 1zl wiec nie wiem po co punkty. co mozna dostac wiecej? zapraszam do poczytania forum telepolis. zakladka na gorze ;)

  • 0

    75. ~elhm  2010-01-09 23:20:53  host: host-86-63-139-67.nplay.net.pl

    @62 co jest chore? "dałeś się złapać"?? nikt nikogo nie łapie, podpisujesz umowę decydując się na zapisane w niej warunki. Przecież nikt cię do tego nie zmusza, przecież możesz sobie kupić tik taka czy innego simplusa w kiosku i nikt ci nie karze podpisywać żadnej umowy. A podejscie, ktore reprezentujesz bardziej pasuje mi do osób, ktore budza sie z reka w nocniku, bo podpisaly umowe (czyt. ZOBOWIAZANIE) na wydatki, na ktore ich nie stac. Nie stac cie na mercedesa? Mozesz jezdzic maluchem..

Dodaj swoją opinię