Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniżka cen smartfonów w sklepie internetowym Plusa

Obniżka cen smartfonów w sklepie internetowym Plusa

LuiN 9 Listopada 2012 11:53

0 0

Plus przygotował znaczną obniżkę cen smartfonów Samsung Galaxy S II, Sony Xperia Sola i Nokia Lumia 800 dostępnych w sklepie internetowym sieci. Rabaty sięgają 948 zł.

Za Samsunga Galaxy S II zapłacimy 1 zł (zamiast 949 zł) w taryfie za 99,90 zł. Sony Xperia Sola 1 zł kosztuje (zamiast 719 zł) w abonamencie za 59,90 zł, a Nokia Lumia 800 kosztuje 1 zł (zamiast 449 zł) w abonamencie za 79,90 zł miesięcznie.

Umowa trwa 24 mies., do każdego abonamentu doliczyć należy co miesiąc 10 zł za pakiet internetowy (600 MB), bez możliwości wyłączenia go w czasie trwania umowy.




Zobacz: regulamin promocji (plik .pdf; 266 kB).

Źródło tekstu: Plus, wł     

Dodaj do:
w sumie: 43
  • 0

    27.  2012-11-09 17:51:01

    Abonamenty wcale nie są takie kiepskie jak tu niektórzy przedstawiają. SGS II za 1zł w abo za 109 zł gdzie mamy 700 minut i 600 MB to drogo? Nie lubię Plusa, ale oferta nie jest zła. A do tych co chcą NoLimit w tych cenach. JAK MOŻECIE PORÓWNYWAĆ abonamenty w okolicach 100 zł w których nie ma telefonu, do abonamentów gdzie dają Wam telefon, który producent nadal wycenia na 1500 złociszy? TM Jeszcze niedawno w abo z tym telefonem dawał 120 minut, a telefon za 300 zł.

  • 0

    28.  2012-11-09 18:11:49

    Ciekawe kiedy Plus się obudzi, że mu klienci spierniczają z sieci.... Bo jak na razie to widzę śpią - nie widząc nic po za swoim pierońsko drogim LTE - którego mało kto chce używać po takich cenach po jakich Plus chce to sprzedawać :)

  • 1

    29. ~  2012-11-09 19:41:38  host: exit2.ipredator.se

    @27 A ja nie wiem czy to nie zaslona dymna Plusa ta promocja maskująca ich nienajlepsza oferte w porownaniu do innych operatorow. Telefony sa tylko 3 w promocji i to tylko w SKLEPIE INTERNETOWYM do wyczerpania zasobów(ciekawe ile sztuk puscili). Jest tez na ich stronie normalny cennik jaki obowiazuje w salonach to SGS II w tym samym abo 1000 zł. Te Plusa taryfy w sa slabe (dosc sporo gorzej niz u innych wypadaja) a ceny telefonow podobne jak u innych. Widac tez brak no limitu w wyzszych abonamentach. A tutaj wyglada ten 109 zl ladnie abonament z powodu tylko ceny SGS II ale to tylko przeciez promocja jest w dodatku w sklepie internetowym i ciekawe ile na takie cos ludzi zalapalo sie (czy w ogole ktos zalapal sie). Podobnie z Lumia i Xperia inne ceny maja w ich cenniku. A reszta zwyklych szarakow za 109 zl w Plusie nie dostana nic ciekawego.

  • 0

    30. ~tomekdave  2012-11-09 20:01:04  host: abij13.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ceny to mają dużo gorsze od fioletowych dlatego im uciekne!!

  • 0

    31.  2012-11-09 20:14:16

    30. ~tomekdave: Wiej stamtąd chłopie, ja siedziałem w tej sieci 4 lata, doili mnie z kasy jak żadna inna sieć w Polsce - nigdy więcej powiedziałem - niech się udławią tym swoim LTE - nie mają umiaru w cenach dla swoich abonentów..

  • 0

    32. ~obiektywna  2012-11-09 20:36:49  host: user-109-243-47-219.play-internet.pl

    Czy wy nie widzicie że internet na stałe NIE JEST obowiązkowy. Na stronie plusa są obniżone ceny też bez internetu ale na telepolis jest napisane że konieczne jest 10zł za neta. Ciekawe kto ma racje.;)

  • 1

    33.  2012-11-09 20:44:30

    32. ~obiektywna: Rację ma zawsze ten co ma więcej kasy - wiem to z autopsji i doświadczenia nabytego w trakcie już wielu lat jakie spędziłem na Naszej Zielonej Wyspie :P

  • 0

    34. ~  2012-11-09 21:05:35  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @32 Nie wiem dziewczyno na jaką stronę wchodziłaś Plusa :), ale na ich stronie (w regulaminie) jest jak byk, że trzeba obowiązkowo płacić 10 zł za net i nie można z tego zrezygnować.

  • 0

    35. ~Jan  2012-11-09 21:07:05  host: 178-37-233-233.adsl.inetia.pl

    do @32 na pewno nie Ty. Przeczytaj regulamin

  • 1

    36.  2012-11-09 22:44:26

    Ja z Plusa zrezygnowałem WIELE LAT TEMU, po tym jak dopisywali mi kwoty do rachunku. Może z 8 lat temu miałem u nich abo. Przez miesięc zapisywał wszystko z czego korzystałem i za stówki zrobiły się dwie:-) W żadnej innej sieci z takimi cyrkami się nie spotkałem. Chociaż dużo słyszę o Orange teraz.

  • 0

    37.  2012-11-09 22:48:03

    29 zgadzam się z tobą. Brałem po prostu pod uwagę sytuację, ze jednak tego SGSa da się wyrwać. Dla żadnego innego telefonu nie podpisałbym w tej chwili umowy. Ale może rzeczywiście to jest tylko zasłona, żeby ludzie skuszeni reklamą jednak weszli do salonu... a później, już wszystko zależy od konsultanta.

  • 2

    38. ~  2012-11-09 23:17:26  host: host-89-228-60-180.elk.mm.pl

    @36 Ha ha, ja miałem podobną kiedyś przygodę z Plusem. Przez kilka miesięcy od pewnego momentu był mi nabijany podwójny abonament. Telefon z numerem dałem innej osobie i to ona miała opłacać rachunki. Tamta osoba nie skapnęła się czemu rachunki są wyższe. Dopiero przypadkowo któregoś razu zobaczyłem rachunek i zobaczyłem, że coś nie tak, że są za wysokie strasznie, a nie dzwoniono dużo. No i wyszło, że opłata za abonament była liczony x2 (a darmowych minut już nie naliczali x2 ;]). Później były cyrki w salonie, bo nie wiedzieli dlaczego tak się działo i zanim to rozpatrzyli to trochę czasu minęło. Na koniec powiedziałem sobie nigdy więcej Plusa :) Odnośnie Orange to znam osobę co miesiąc temu przedłużała umowę i dostała plan taryfowy z marca z zeszłego roku. A dziewczyna nie znała się, to jej wcisnęli. Na temat Orżnąć i proponowania gorszych umów niż dla nowych nasłuchałem się sporo, a czasem nawet gorszych umów niż ktoś miał przed przedłużeniem.

  • 2

    39. ~jamip  2012-11-09 23:23:44  host: staticline-31-183-3-128.toya.net.pl

    ja i zona bylismy w plusie kilkanascie lat, nawet nie pytalem sie o oferte na przedluzenie, wzialem abonamenty w orange z iphone w bardzo dobrej cenie - 1,5 gb netu do tego wiecej minut niz w plusie i wszystko za 89 miesiecznie - za 2 lata moze znowu trzeba bedzie sie przeniesc.. trzeba brac gdzie daja taniej i tyle, bez sentymentow

  • -1

    40. ~mamtelefonywplusie  2012-11-12 11:07:18  host: plus-96-192.polkomtel.com.pl

    Zebrała się banda maruderów i krytykuje. oferta jest bardzo dobra. pomijając już telefon za 1 zł i dobry pakiet minut. do tego 600m to nie pakiet i blokada ale pakiet i lejek. do tego to jest pakiet smartfonowy czyli taki do aktualizacji fona a nie do oglądania filmów w necie. jakoś nie przypominam sobie jak chodziłem teraz po salonach aby podpisać nową umowę aby któryś pomnarańczowy, fioletowy czy inny rózowy miał lepsza ofertę. do tego mam internet i jakoś nawet nie chce mi się porównywac prędkości play, orange czy t-mobile bo wszyscy mają gorszą niż Plus.

  • 0

    41. ~denis  2012-11-12 16:08:54  host: 78.9.117.16

    Jażeli chodzi o abonament to plus sie bardzo znacząco poprawił.Wprowadzil nowe wieksze minuty do wszystkich, obecnie przebił każdego operatora łacznie z play.Ceny nie których telefonów również niższe niż u pozostałych.Zaczyna mi się podobać konkurencja między sieciami.Tak naprawde plus do niedawna miał najsłabszą do tej pory orerte. Przodowali play, t-mobil, orange no i na samym końcu plusik.Po słabych ofertach 4i 3 lata temu przeniosłem 2 nr play.Dzisiaj rozważam powrót do plusa, podoba mi się dobra nowa oferta, oby tak dalej konkurencjo.

  • 0

    42. ~  2012-11-12 16:58:34  host: user-164-127-1-244.play-internet.pl

    gdzie się poprawił , bo nie mogę znaleśc

  • 0

    43. ~denis  2012-11-17 10:34:26  host: dynamic-78-8-87-212.ssp.dialog.net.pl

    42 Sprawdziłem jeszcze raz, niestety lepsza oferta dotyczy klientów przenoszących numer do plusa z innej sieci. Zdecydowanie większe minuty w abonamentach oraz pierwsze trzy abonamenty gratis (bez opłaty).

  • 0

    44. ~Ks  2012-11-17 10:43:09  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    Póki płacę połowę abonamentu, a telefony biorę jak za cały, nie opuszczę Plusa. I mam w nim numer 12 lat. choć słyszałem orange bez wymiany telefonu ostro rzeźbi, ale ja zawsze brałem topowe telefony za złocisza. Nawet Olay mnie nie przekona, Plus forever.

  • 0

    45. ~Ks  2012-11-17 10:45:15  host: 088156029016.olsztyn.vectranet.pl

    hejtujcie, ja słucham się swojego portfela

  • 0

    46. ~  2012-11-20 20:59:08  host: 89.171.172.138

    @45 dokładnie, dlatego ani myślę wiązac się abonamentem - zostaję w moim prepaid Heyah i decyduję ile płacę.

Dodaj swoją opinię