telepolis.pl Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obniż o 30% cenę abonamentu w Orange

Obniż o 30% cenę abonamentu w Orange

LuiN 3 Czerwca 2013 11:17

3 2
W ramach kolejnej oferty w serwisie Groupon za 19 zł nabyć można kupon obniżający abonament w Orange o 30% przez 24 miesięcy trwania umowy.

Promocja dotyczy tylko nowych umów dla klientów indywidualnych, zawieranych na stronie internetowej Orange - nie obowiązuje przy przedłużeniu abonamentu i przeniesieniu numeru z innej sieci. Przez 2 lata comiesięczny abonament niższy jest o 30%: np. Smart Plan Halo za 41,71 zł zamiast 59,90 zł, a Smart Plan Multi za 48,93 zł zamiast 69,90 zł.

Aby zrealizować groupon, należy zamówić produkt pod tym adresem i w pole "kod promocyjny" wpisać kod grouponu, który nabyć można za 19 zł w ramach tej oferty. Po wpisaniu kodu grouponu na stronie orange.pl, zostaje on aktywowany. Następnie w czasie jednej sesji (bez wylogowania się) należy dokonać zakupu. Oferta łączy się z innymi promocjami.

Źródło: Groupon, wł


Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 51
  • Ten komentarz został ukryty.

    2

    1. ~  2013-06-03 11:34:49  host: 212-106-17-167.adsl.inetia.pl

    Przy przedłużeniu samemu można rabat 30% wynegocjować. Przy przenoszeniu 6m-cy free więc oferta spox. A Play śpi, nic nie robi.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    2. ~-  2013-06-03 11:39:07  host: user-109-243-242-1.play-internet.pl

    Łączy się z kodem na -200zł i rabatem 3 miesiące przy przejściu z innej sieci?

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    3. ~tkubon  2013-06-03 11:41:53  host: 185.11.109.92

    @2:Jak wyżej jest napisane promocja dot. tylko nowych aktywacji, a nie przedłużania i przeniesienia numeru z innej sieci

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    4. ~-  2013-06-03 11:44:19  host: user-109-243-242-1.play-internet.pl

    No ok, ale z te kody -30% i -200zł to jeszcze nigdy się nie łączyły.

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    5. ~  2013-06-03 11:49:04  host: 153.19.200.147

    @2 Z tym to sie nie łączy. Ale ktos wie czy ten groupon łączy się ze zniżką z orange open????

  • Ten komentarz został ukryty.

    -2

    6. ~  2013-06-03 11:51:34  host: v44-05.opera-mini.net

    Orange? nie,dziękuje,nawet zniżka 30% mnie nie przyciągnie do tej sieci, użerałem się kiedyś z tą siecią i była to najgorsza sieć z 3, Plus i T-Mobile są lepsze od tej Idei

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    7. ~asder  2013-06-03 11:56:16  host: aany205.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ktoś korzystał wcześniej ? - czy działa tylko z umowami z telefonem czy także z internetem mobilnym ( tablet zamiast telefonu)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    8. ~Calm7  2013-06-03 12:17:18  host: v53-03.opera-mini.net

    6). Ja też się użerałem, bo w abo nic nie miałem, ale teraz mam na kartę Orange i mam full wypas :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    9. ~  2013-06-03 12:32:54  host: v44-05.opera-mini.net

    8,ja się użerałem z reklamacją,która była z winy sieci ale załatwili to dopiero po 3 zgłoszeniu kiedy przez blisko pół godziny nie dawałem spokoju konsulom bo wcześniejsze reklamacje na szybko były załatwiane tak żeby sieć odpowiedziała szablonowo i zadowoleni a ty kliencie radź sobie,zasięg w poza miastami rwało,jakość rozmów gorsza od Plus czy T-Mobile, do kitu było logowanie na konto numeru,każda sieć jest lepsza niż Orange,idźcie jak chcecie do Orange, wrócicie do Play,T-Mobile,Plus,Virgin po pierwszej umowie

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    10. ~  2013-06-03 12:39:16  host: v44-05.opera-mini.net

    8,a teraz to mam Play abonament,Plus i T-Mobile na kartę na spółkę w jednym telefonie i wszystko działa jak powinno,najwięcej korzystam z Play abonament i nikt mnie na szaro w tej sieci nie robi,wcześniej był Plus abonament i też było ok,tylko to Orange jakieś robiące problemy, nie korzystam z tej sieci w ogóle od lat i jestem szczęśliwy że już nie muszę się z tą siecią użerać

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    11. ~air  2013-06-03 12:39:34  host: komp-95-171-218-143.protonet.pl

    znajomy szuka pierwszego w życiu smartfona. jaki telefon polecacie w abo za 89.90 ? sony j? sony l? Sony E? htc one s? IP4 ? samsung galaxy s II ? lumia 720 ?LG L9?Huawei G510 ? max 200 zł

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    12. ~Piotr  2013-06-03 12:42:22  host: 89-74-106-63.dynamic.chello.pl

    I po promocji :) zaszaleli nie ma co.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    13. ~  2013-06-03 12:44:08  host: v44-05.opera-mini.net

    11,z tego co napisałeś to Huawei,HTC,SonyEricsson odrzuciłbym bo bywają awaryjne po roku,półtora roku,dwóch latach różnie więc tej firmy nie brał bym pod uwagę no i wybierz androida bo to system który jest łatwy w obsłudze i daje się personalizować

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    14. ~  2013-06-03 12:45:56  host: v44-05.opera-mini.net

    11,LG też jest ok,Samsung wrzuć do kategori może być awaryjny,czyli ryzyko

  • Ten komentarz został ukryty.

    1

    15. ~Calm7  2013-06-03 12:47:04  host: v53-03.opera-mini.net

    9-10). No to miałeś więcej minusów i powodów niż ja, a co do BOK i reklamacji - też mi lekko nie było.. Ale wyszedłem na prostą i zmiana Opa nie wchodzi w grę.

  • Ten komentarz został ukryty.

    -1

    16. ~  2013-06-03 12:52:16  host: v44-05.opera-mini.net

    15,a ja napiszę że każda sieć jest lepsza od problematycznego Orange

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    17. ~Calm7  2013-06-03 12:58:07  host: v53-03.opera-mini.net

    16). Może i są mniej problematyczne, ale jak dla mnie są droższe, więc wychodzę na swoje :-)

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    18. ~sympatyczny  2013-06-03 13:10:06  host: ip-151-248-46-204.free.aero2.net.pl

    czyli np HTC ONE X za 29 zl i abonament no limit za 80 zl? ciekawie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    19.  2013-06-03 13:31:59

    @12 dlaczego po promocji? To ze link zle przekierowywuje nie swiadczy o tym ze promocja sie skonczyla.http://www.groupon.pl/deals/special/24-7digital-sp-z-o o-NIP-118-208-05-76/22178439?nlp=&CID=PL_CRM_1_0_0_154&a =1661

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    20. ~Kozo  2013-06-03 13:40:58  host: aaqj91.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Czy ta oferta dotyczy także internetu mobilnego z tabletem?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    21. ~survivor  2013-06-03 14:42:58  host: host84-38-83-163.tvkdiana.pl

    Szkoda że obniżka nie dotyczy starych abonentów, akurat kończy mi się umowa za miesiąc, skorzystałbym, a tak, chyba się pożegnamy……

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    22. ~M.  2013-06-03 14:58:03  host: 89-67-244-129.dynamic.chello.pl

    Ktoś próbował? Ja kupiłem Groupon i nie działa...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    23. ~Gonzalo  2013-06-03 17:11:21  host: 87-205-29-176.ip.netia.com.pl

    Air - ja bym brał Xperie L, Lg9 i nie wymienionego tutaj Alcatela OneTouch Idol. Naprawdę niezły fon. Wszystkie fony mają praktycznie te same bebechy i ten sam system. Nie przepłacaj za marke. Te mniej znane sie starają zaistnieć na rynku więc jakościowo są dobre a podzespoły choć te same to liczą za nie mniej. Mniejszą marże mają. Samsung plastikowy i awaryjny !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    24. ~  2013-06-03 18:10:08  host: v39-15.opera-mini.net

    air,nie wybieraj SonyEricssonów i Samsungów chyba że chcesz zaryzykować i sprawdzić ich awaryjność to możesz brać,reszta jak htc, LG, Huawei jest ok,

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    25. ~  2013-06-03 20:46:44  host: ip-151-248-47-74.free.aero2.net.pl

    Nie przejdę do Orange. Miałbym jeszcze jakieś kretyńskie kupony zbierać, żeby dostać obniżkę abonamentu przy przedłużeniu umowy? Nie ma mowy!

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    26.  2013-06-04 01:20:19

    To ja poproszę zniżkę na nju... ; )

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    27. ~incognito  2013-06-04 19:26:37  host: adkk60.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Też kupiłem ten groupon i nie działa. Podobno w orange znają problem i rzekomo go rozwiązują. Z podanego na stronie maila nie ma żadnej odpowiedzi. Może jest jeszcze ktoś, kto ma podobny problem? Piszcie

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    28. ~bankso  2013-06-04 21:45:50  host: 078088101143.lomza.vectranet.pl

    Też mi nie działają 2 grupony. Pisałem na kupon.kupon@orange.com . Narazie zero odzewu.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    29. ~marcin  2013-06-05 11:37:15  host: 217.8.184.38

    a czy oferta dotyczy przejścia z orange pop na abonament?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    30. ~pysiu83  2013-06-05 20:47:34  host: 095160182061.slubice.vectranet.pl

    Z orange pop mozna przejsc . Moj groupon tez nie chodzi , wyslalem maila z zapytaniem .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    31. ~Krzych  2013-06-06 12:19:03  host: 195.117.29.160

    Kupiłem trzy, też nie działąją. Zero odzewu ze strony Orange a Obsługa groupon nic nie robi tylko karze pisać na nie działający adres .

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    32. ~groupon  2013-06-06 13:48:53  host: 88-199-98-120.tktelekom.pl

    Jestem kolejną osobą która zakupiła groupon, i na razie nie mam żadnej odpowiedzi na moją reklamację, ani od orange, ani od groupona !

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    33. ~Marcin  2013-06-06 14:09:05  host: 195.206.112.26.static.telsat.wroc.pl

    A czy ktoś wie co można na ten gropon kupić? czy internet na 12 m-c też sie łapie?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    34. ~Marcin  2013-06-06 14:27:29  host: 195.206.112.26.static.telsat.wroc.pl

    Już wiem, rozmawiałem z konsultantem. Chodzi tylko o zakup abonamentu telefonicznego.

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    35. ~pysiu83  2013-06-06 14:35:17  host: 095160182061.slubice.vectranet.pl

    Czy już ktoś dostał jakaś odpowiedz z tego maila podanym w grouponie ? U mnie dalej cisza ...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    36. ~groupon  2013-06-06 14:38:35  host: 88-199-98-120.tktelekom.pl

    Z tego co dowiedziałem się to, kody nie są aktywowane w Orange. Dzisiaj kody miały już działać, nie działają nadal a żaden konkretny termin aktywacji kodów nie jest znany...

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    37. ~pysiu83  2013-06-06 17:40:28  host: 095160182061.slubice.vectranet.pl

    Kody dalej nie aktywne , szkoda tylko ze ten email podany w grouponie milczy i zero odpowiedzi . A telefony powoli znikają z oferty i są niedostępne....

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    38. ~marek89  2013-06-06 21:22:25  host: 89-70-133-234.dynamic.chello.pl

    Czyli jak chcę przenieść numer z innej sieci nie będzie działać?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    39. ~Kux  2013-06-07 10:30:01  host: 91.212.242.200

    Akurat wczoraj wieczorem kupilem ten grupon, ale jak mowicie, ze Wam nie wchodzi to póki co nie będę zuzywał...chyba, że komuś przeszedł?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    40. ~groupon  2013-06-07 13:54:41  host: 88-199-98-120.tktelekom.pl

    Nie wiem czy komuś przeszedł, ja złożyłem reklamację do Groupon'a i orange. Groupon czeka na krok ze strony Orange. Orange ma tych którzy kupili kupony w d****. ŻENADA

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    41. ~pysiu83  2013-06-07 14:45:14  host: 095160182061.slubice.vectranet.pl

    Dalej cisza i dalej nie działają , ciekawe ile to potrwa i jak oni chcą to rozwiązać. Orange jak zwykle dało popis

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    42. ~marek89  2013-06-07 16:51:25  host: 89-70-133-234.dynamic.chello.pl

    Zgłosiłem sprawę serwisowi. Dowiedziałem się, że zajmą się problemem..

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    43. ~pysiu83  2013-06-09 20:02:55  host: 095160182061.slubice.vectranet.pl

    Coś się ruszyło w temacie ?

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    44. ~marek89  2013-06-09 22:49:54  host: 89-70-133-234.dynamic.chello.pl

    Nadal nie działa

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    45. ~pysiu83  2013-06-10 15:26:27  host: 095160182061.slubice.vectranet.pl

    Przyslali maila z grouponu ze wygenerowali nowy kod do wykorzystania :-) sprawdzał ktoś już ? Ja swój sprawdzę wieczorem po pracy

  • Ten komentarz został ukryty.

    0

    46.  2013-06-10 20:23:27

    Otrzymałam nowy kod na e-maila! I co najważniejsze - działa poprawnie.