Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obligatariusze naciskają na Elektrim

Obligatariusze naciskają na Elektrim

WitekT 15 Grudnia 2004 12:32

0 0
Elektrim Telekomunikacja nie wyda Elektrimowi akcji Polskiej Telefonii Cyfrowej. Tym samym zaostrza się konflikt między właścicielami tej największej w kraju sieci komórkowej.

Grozi to paraliżem decyzji związanych z działalnością PTC. Wczoraj zebrała się rada nadzorcza operatora, która miała przedyskutować budżet na 2005 rok. Czterech członków rady reprezentujących Deutsche Telekom nie pojawiło się na posiedzeniu. Rada nie mogła więc nic ustalić. Do 15 grudnia obligatariusze dali Elektrimowi termin na doprowadzenie do sprzedaży PTC. Elektrim jest im winien 432 mln euro.


Źródło tekstu: Rzeczpospolita     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.