Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Objazdowe kino Heyah

Objazdowe kino Heyah

WitekT 17 Listopada 2004 10:17

0 0

W dniach 16 -20 listopada, po zapadnięciu zmroku, w największych miastach Polski (Warszawa, Łódź, Kraków, Wrocław, Katowice, Poznań, Szczecin oraz Trójmiasto) tajemnicze samochody będą krążyły w najczęściej odwiedzanych przez młodych ludzi miejscach.

Wszędzie tam, gdzie zaparkują, na budynkach w formie gigantycznych obrazów, wyświetlane będą slajdy ze znanymi już z kampanii internetowej bohaterami Heyah Komiksów. Pokazom towarzyszyć będzie gra kolorowych i stroboskopowych świateł.
Na każdym ze slajdów umieszczone zostało pytanie, na które odpowiedź można znaleźć na heyah.pl.

Twórcą komiksów jest zwycięzca konkursu pt. Heyah Komiks. Konkurs odbył się w sierpniu 2004. Główną nagrodą był angaż na stanowisku Heyah Rysownika.

Źródło tekstu: Heyah     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-160-105.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

W jaki sposób najczęściej oglądasz transmisje meczów piłki nożne podczas tegorocznego mundialu?

Jakość i płynność gry - tego online szukają kibice

 

Zobacz wynik | Opinie (1)

Archiwum Ankiet