Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obeszli się smakiem

Obeszli się smakiem

WitekT 10 Września 2006 21:55

0 0
Brytyjscy operatorzy nie otrzymają zwrotu podatku VAT za opłaty licencyjne na sieci 3G – tak zadecydował Europejski Trybunał Sprawiedliwości. Chodzi o niebagatelne kwoty rzędu miliarda dolarów przypadające na każdego z operatorów.

Analitycy nie przewidują wpływu tej decyzji na wyniki operatorów, bo – jak się wyrazili – od samego początku było wiadomo, że podatku tego nie da się odzyskać. W 2000 roku pięciu operatorów zapłaciło na Wyspach w sumie 35,5 mld dolarów za licencje 3G.


Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-09-10 23:35:55

    A niby dlaczeo mieliby dostać zwrot ?? kupili kocesje to były normalnie opodatkowane i tu nie widzę żadnych przesłanek do zwrotu - to ja moze zwróce się po zwrot podatku vat za rozmowy z komórki - przecież telefon słuzy mi do kontaktu z ludźmi ;)

  • 0

    2.  2006-09-12 19:17:32

    a to ja poprosze o zwrot wszystkich podatków które płaciłem:)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-112-7.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy wg Ciebie usługa Apple Pay odniesie w Polsce sukces?

[Aktualizacja] Apple Pay od jutra w Polsce

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet