Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Obdaruj przyjaciela w Orange

Obdaruj przyjaciela w Orange

LuiN 10 Sierpnia 2012 14:28

0 0

Od 9. sierpnia dostępna jest w sieci Orange promocja Prezent dla Przyjaciela, w ramach której podarować można raz w roku 120 minut innemu użytkownikowi Orange na kartę w dniu jego święta.

Aby zrobić niespodziankę, wystarczy być zarejestrowanym w usłudze Urodziny i wysłać na numer 526 SMS o treści PRZYJACIEL, podając jego numer telefonu, imię i datę, kiedy ma otrzymać prezent, np. PRZYJACIEL 501501501 ANIA 31.12.

Koszt SMS to 20 gr. Obdarowany numer nie musi być zarejestrowany w usłudze Urodziny. Przyznane minuty wykorzystać można na połączenia do sieci Orange.




Aby aktywować wymaganą u darczyńcy usługę Urodziny, należy wysłać SMS pod numer 506 (koszt 20 groszy), w którego treści wpisujemy swoje imię, datę urodzin oraz imienin, np. Kasia, 07.11.1989, 13.02.

Zobacz: regulamin pomocji (plik .pdf; 108 kB).

Źródło tekstu: Orange, wł     

Dodaj do:

Tagi: orange

w sumie: 26
  • 6

    7. ~...  2012-08-10 15:41:55  host: 89.204.130.82

    @4 Nudni to są goście, którzy zajmują się ciągle odwraceniem kota ogonem. Poważnie. Trop: porównaj komentarze do ofert typu "ochłap za darmo" i komentarze do ofert typu "coś naprawdę przydatnego i jeszcze za ludzkie pieniądze".

  • 1

    10. ~Octopus  2012-08-10 22:12:46  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    Ten pomysł był zgłaszany w Plusie pół roku temu . Nie znalazł jednak uznania. Nawet regulaminu za bardzo nie zmienili. Ale jaja :)))

  • 2

    11. ~  2012-08-10 22:40:59  host: gephyro.pho.be

    Co za badziew. 120 minut w ... sieci. hahahahah Kto się bawi w takie bzdury raz na rok?

  • 1

    12.  2012-08-10 23:52:05

    Kiedyś w Erze przysyłali mi życzenia z okazji urodzin. Nie pamiętam dokładnie, ale jakieś "prezenty" tez były. Ale to już dawno było, później zaprzestali.

  • 2

    13. ~  2012-08-10 23:54:42  host: chaos.tpnet.pl

    @11: W dodatku te 120 minut jest ważne tylko do północy, niczym balowa suknia Kopciuszka. Z drugiej strony należy podziwiać inwencję Orange w zdobywaniu co raz to innymi sposobami, danych personalnych swoich klientów usługi prepaid.

  • -1

    14.  2012-08-11 04:39:41

    @13 nie przesadzaj... imie i dzien oraz miesiac urodzin... rzeczywiscie wielkie halo.

  • -3

    15. ~abc  2012-08-11 09:25:02  host: public-gprs309401.centertel.pl

    Jestescie zalosni maruderzy. Dac wam palec to chcecir reke..a czy w urodzinach bonus nie jest dokladnie taki sam? Jest. Teraz mozemy dac go tez komus znajomemu. Nie robcie dziadostwa i dajcie na luz, bo zrzedzicie jak stare baby.

  • 1

    16. ~  2012-08-11 10:19:06  host: 188-24-82-239.rdsnet.ro

    15. Palec? To nawet nie ogryzek. To ochłapek rzucony pomarańczowym, którzy jak widać bronią zaciekle każdego śmiesznego bonusiku na godzinki. Zawsze mnie ta sieć odrzucałą i nadal czyni to niezwykle skutecznie. I nie tylko mnie. Pomarańczowych w otoczeniu jak na lekarstwo.

  • -2

    17.  2012-08-11 12:18:26

    @16 OK, promocja kiepska. Ja akurat mam Play'a i popieram Play'a, ale nie ślepo i obiektywnie Orange POP nie jest wcale takie złe dla wielu znanych mi osób. Natomiast Twoje ostatnie zdanie to bzdura - znam b. wielu ludzi w b.różnym wieku mających Orange, w tym spora część świadomie.

  • 1

    18. ~  2012-08-11 13:30:46  host: tor21.anonymizer.ccc.de

    Skoro u Ciebie mają Orange, a u 16-tki nie to dlaczego zakładasz, że napisał bzdurę? Widocznie wasi znajomi się różnią. U mnie też w Orange nieliczni. Przewaga to Plus, Era/TM i Play (coraz więcej).

  • 1

    19.  2012-08-11 13:31:45

    Ja mam świadomie OFNK bo nie ma lepszej oferty do mobilnego internetu z którego korzystam tylko w telefonie. Oferta Plusa jest podobna ale ma zbyt krótkie terminy ważności bonusów natomiast Play Online na kartę działa tylko po 3G a moje miasto nie ma pełnego pokrycia. O T-mobile nawet nie chcę słyszeć bo tam się płaci za sprawdzanie stanu konta. Dotarło że można być zadowolonym użytkownikiem Orange?

  • 1

    20.  2012-08-11 13:37:09

    19- no i do dzwonienia też bardzo dobrze się nadaje. Gorzej z esemesami, no ale nie można mieć wszystkiego. To jedyna obecnie oferta Orange, z której czasami korzystam.

  • 0

    22. ~  2012-08-11 17:31:39  host: chaos.tpnet.pl

    14. thonka: Więc połącz sobie te dane z bazą PESEL, numerami CID i LAC BTS-a do którego dana karta najczęściej się loguje, oraz numerami telefonów z promocji "Pogadajcie sobie", "Urodziny", "Imieniny", "Podaruj minuty" (oraz kilku innych podobnych) i wiesz już prawie wszystko o kliencie oraz jego znajomych!

  • 0

    23. ~Fixer  2012-08-12 13:32:26  host: 89-78-183-59.dynamic.chello.pl

    Orange tylko już uratują smsy do wszystkich sieci. Czy to 600 smsów czy nielimitowane to muszą być i to na miesiąc bo to już jest standard.

  • 0

    24. ~Octopus  2012-08-12 14:25:16  host: host-37-190-154-144.dynamic.mm.pl

    @22 - tak się modeluje produkty dobierając je do wskazań statystycznych.

  • 0

    25.  2012-08-12 15:13:25

    @22 - Po co jakieś bazy? Wystarczy wejść na Facebooka.

  • 0

    26. ~Lord  2012-08-17 14:10:55  host: 178.182.27.242.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Fajnie że orange robi takie kampanie . Z drugiej strony trudno coś z nimi załatwić. Dobrze że w sieci sa osoby kompetentne które zawsze pomogą. Kogoś takiego mozna znaleźć pod numerem - 502-761-342 - zajmuje się wszystkimi sprawami dotyczacymi orange biznes.

  • 0

    27. ~  2012-08-20 15:13:17  host: a3-me.krak.tke.pl

    Serio to promocja na dobę? Nie dla mnie takie wabiki. W prepaid najlepiej w Heyah - pakiety ma się ważne 30 dni a nie że nawet 30 godzin...

  • 0

    28.  2012-08-20 15:42:54

    Zazwyczaj, to dzwoni się z życzeniami do solenizanta, a nie odwrotnie, więc trochę dziwna ta promocja. Nawet jako prezent.

  • 0

    29. ~Princessaa  2012-10-20 16:02:32  host: public138492.cdma.centertel.pl

    wie ktoś jak podarować smsy w orange?

Dodaj swoją opinię