Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości O2 oferuje Internet tańszy niż TP

O2 oferuje Internet tańszy niż TP

WitekT 19 Listopada 2004 11:13

0 0

Osoby korzystające z Internetu przez modem mogą płacić mniej za czas spędzony w sieci. Nowa usługa TlenDostęp Taniej to oszczędność kosztów od 11% do 58% w porównaniu do oferty TP.

Od 1 listopada firma o2.pl uzupełniła swoją ofertę modemowego dostępu do Internetu o nową usługę TlenDostęp Taniej. Umożliwia ona osobom korzystającym z Internetu surfowanie po sieci za cenę 24 gr. (brutto) za impuls. Usługa jest skierowana do wszystkich abonentów Telekomunikacji Polskiej, którzy posiadają telefon podłączony do cyfrowej centrali telefonicznej, umożliwiającej m.in.: identyfikację numeru.

Przy planach taryfowych TP - aktywnym, standardowym, niedrogim i socjalnym można zaoszczędzić odpowiednio ponad 11,17, 29 i 58%.
Z uwagą obserwujemy rynek usług internetowych. Do tej pory żaden inny portal ani komunikator nie zaoferowali tańszych połączeń modemowych niż TP. Chcemy być pierwsi. Nową usługę wprowadziliśmy więc z myślą o osobach, które nadal muszą korzystać z wdzwanianego dostępu do Internetu. Czas poświęcony na podpisanie umowy, rekompensowany jest przez niskie koszty korzystania z sieci - mówi Jacek Świderski, członek Zarządu o2.pl.

Uruchomienie usługi jest niezwykle proste. Wystarczy zarejestrować się w serwisie i wypełnić formularz umowy znajdujący się na stronie http://dostep.tlen.pl/taniej.

TlenDostęp Taniej jest uzupełnieniem oferty taniego, modemowego dostępu do Internetu - TlenDostęp. Dotychczas dostępne były usługi takie jak: TlenDostęp Plus (z naliczaniem sekundowym) i TlenDostęp Pakiety (z możliwością przedpłaty za dostęp do sieci).

Źródło tekstu: o2     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~przemo  2006-11-20 22:37:40  host: host-ip130-80.crowley.pl

    tez mi "tańszy" plus modemowe ma po 5 gr... więcej na: http://plusgsm.pl/promocje/promocje_uslug/internet_z_1069/

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-127-179.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.