Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości O2 domaga się odszkodowania od Neutron-IT

O2 domaga się odszkodowania od Neutron-IT

WitekT 9 Listopada 2004 18:46

0 0

Zarząd o2.pl domaga się od Neutron-IT zaprzestania naruszania swoich praw i odszkodowania w wysokości 500 tys. zł. Jeżeli do połowy listopada kwota ta nie wpłynie na konto firmy sprawa zostanie oddana do sądu.

W marcu 2004 r. O2.pl szukał dostawcy, który stworzyłby plug-in dla jego kumunikatora tlen.pl, umożliwający rozmowy głosowe. Firma Neutron-IT, zajmująca się produkcją oprogramowania i dostarczaniem rozwiązań e-commerce, była brana pod uwagę, ale ostatecznie jej oferta nie została przyjęta i portal sam wykonał wtyczkę umożliwiającą korzystanie z usługi VoIP.
Wtyczka O!Phone firmowana przez Neutron-IT pojawiła się wcześniej od wtyczki Tlenofon. Pozwala ona na wykonywanie rozmów telefonicznych na telefony stacjonarne i komórkowe za pośrednictwem komputera w technologii VoIP. Różnica między nimi polega na sposobie płatności. O!Phone to typowy prepaid, zaś Tlenofon - postpaid, z którego korzystać można dopiero po podpisaniu stosownej umowy.

Źródło tekstu: o2, wł     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~SirM  2004-11-10 02:54:00  host: 62.233.169.194

    no to tlenie mala wtopa.. kto bedzie podpisywal umowe skoto moze miec to samo bez umowy..

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-166-141-12.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet