Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości O2: darmowe hotspoty dla wszystkich

O2: darmowe hotspoty dla wszystkich

LuiN 26 Stycznia 2011 12:12

0 0
Brytyjska sieć komórkowa O2 postanowiła udostępnić wszystkim za darmo swoje hotspoty - niezależnie od tego czy ktoś jest klientem sieci.

W tym kwartale "uwolnionych" zostanie 450 hotspotów, a do 2013 roku będzie ich łącznie 15 tys. O2 chce tym samym podwoić swoją obecną bazę hotspotów - liczy, że uda się jej to uczynić poprzez zdobycie nowych partnerów biznesowych.

Hotspoty O2 trafić mają do klubów, restauracji i innych pomieszczeń oraz otwartych przestrzeni w całej Wielkiej Brytanii.


Źródło tekstu: O2, w     

Dodaj do:
w sumie: 14
  • 1

    1. ~:)  2011-01-26 12:07:05  host: 217.116.102.122

    Już widzę taki gest w wykonaniu orange czy ery....

  • -1

    2.  2011-01-26 12:15:47

    Może nie Era, ani Orange, ale Play mógłby porobić HotSpoty bo jak się nie mylę, nie mają ich w ogóle :P

  • -2

    3. ~  2011-01-26 12:25:31  host: 93-186-31-80.rdns.blackberry.net

    @2 ciekawe skad wzieliby na to kase? Z kredytow? Bez sensu.

  • 1

    4. ~hantel  2011-01-26 12:26:44  host: dpi105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Fajny pomysl. Czekamy na podobne inicjatywy w PL.

  • 1

    5.  2011-01-26 12:43:53

    raczej tego play nie zrobi ale najbardziej profilem by pasowal do takiego dzialania. Nie zapominajmy ze najwieksza siecia bezplatnych wifi w polsce ale i na swiecie ma mcdonalnds co jest calkiem logiczne biorac pod uwage ze wpadajac tylko na kawe mozna sprawdzic poczte fb itp za darmo. Napewno chociaz czesci z nas chociaz raz zdarzylo sie wybrac kawiarenke czy pub ze wzgledu na wifi. Swoja droga daje to fajne mozliwosci np relacje na zywo z imprez czy bierzaca komunikacje ze znajomymi ktorzy nie mogli byc z nami. Jestem za pomyslem a wydaje mi sie tez ze z tego tytulu nawet kilku klientow przez sugestie moze wybrac o2 jako siec komorrkowa. pZdr

  • -1

    6. ~play i wifi  2011-01-26 12:52:26  host: 217.116.102.122

    Playowi przydałoby się kilka hotspotów, ale jako zasilenie dla masztu ;) bo im radiolinie już ledwo dyszą ;D

  • 1

    7. ~IcePot  2011-01-26 13:10:17  host: 88-199-81-40.tktelekom.pl

    Czy hotspoty z Wielkiej Brytanii siegaja do naszego kraju ? :-D ja mam jeden hotspot ery w MC Donads oddalonym od miasta 1 km ... od miasta nie od centrum miasta :-)

  • 0

    8.  2011-01-26 13:20:27

    @1 nie wiem jak jest teraz, ale jeszcze z rok czy 1,5 temu obilo mi sie o uszy, ze polskie firmy nie moga ot tak sobie udostepniac internetu za darmo, ktory wliczaja np. w koszt funkcjonowania firmy. z reszt jedna jaskolka wiosny nie czyni... w rozwinietej Irlandii narodowy operator Eircom ma hotspoty w budkach telefonicznych, ale bez posiadania u nich abonamentu zapomnij o dostepie.

  • 0

    9. ~@8  2011-01-26 13:31:55  host: 217.116.102.122

    No jakby u nas &tp miała hotspoty w budkach... to już byłyby w 90% w opcji "Kup teraz" na jednym z portali albo na skupie złomu.

  • 1

    10. ~wroclawiak  2011-01-26 13:51:09  host: host-81-190-218-182.wroclaw.mm.pl

    DARMOWE hot spoty we Wrocławiu : http://wroclaw.cmsmirage.pl/miejski_internet,1.dhtml

  • 1

    11.  2011-01-26 14:13:47

    We Wrocławiu jest sporo hotspotow zupełnie darmowych w centrum

  • -1

    12. ~  2011-01-26 14:30:47  host: v02-16.opera-mini.net

    Ciekawe ile mają loginów, haseł i innych wrażliwych danych w swoich bazach te darmowe hotspoty :)

  • 1

    13. ~seidhe  2011-01-26 14:57:22  host: muirfield-ipmp-5.london.02.net

    kolejny powód żebym się z tej sieci wyniósł. droga jest...

  • 0

    14. ~mirekb  2011-01-26 21:05:35  host: v08-15.opera-mini.net

    hot spoty mam w gminoie 2 albo na ryneczku albo na liceum 2km dalej..ug mial dobrą inicjatywę wraz z tp oczywyscie.co do hotspotów w pl w ogóle to Era najbardziej ma je rozbodowane,Orange w sumie niezle stoi i promuja to zawsze-na ostatniej stronie ulotek;-)plus niby ma liste punktów z hotspotami ale w marketingu o nich nie mówią w ulotkach też..play nie postawi zadnego

Dodaj swoją opinię