Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "o!" - program lojalnościowy dla klientów TP

"o!" - program lojalnościowy dla klientów TP

WitekT 20 Stycznia 2007 12:51

0 0

22. stycznia Telekomunikacja Polska uruchomi program lojalnościowy dla swoich klientów. Do programu może przystąpić każdy klient TP, jednak punkty mogą zbierać obecnie tylko klienci, którzy korzystają z usługi neostrada tp i neostrada plus.

Uczestnicy programu o! za korzystanie z usługi neostrada tp bądź neostrada plus otrzymują punkty, które mogą wymieniać na nagrody: usługi TP i nagrody rzeczowe (gadżety i akcesoria). W programie o! mogą uczestniczyć tylko klienci indywidualni. Nie wiadomo też kiedy punkty naliczane będą także za inne opłacane usługi TP.

Nagrody programu o!:
usługi TP: rabat 50% na plan VoIP tp zawsze za darmo czy abonament za videostradę tp wraz z podpisaniem umowy na usługę,
nagrody rzeczowe: akcesoria i gadżety takie, jak np. kubek, podkładka pod mysz, plecak na laptopa, kamera internetowa, odtwarzacz mp4, Bluetooth, itp.

W celu dokonania rejestracji w programie o! należy:
wypełnić elektroniczną deklarację zgłoszeniową na stronie www.program-o.pl,
dokonać aktywacji swojego konta w TP na stronie www.tp.pl podając swój numer ID otrzymany w czasie rejestracji na stronie www.program-o.pl.




Zamówić nagrody lub sprawdzić liczbę punktów zgromadzonych na koncie można:
logując się na stronie programu www.program-o.pl,
u konsultanta pod numerem 0 801 440 440.

Punkty w programie są naliczanie za abonament neostrady tp bądź neostrady plus. Możliwymi powodami nienaliczenia punktów w programie o! są:
nieterminowe opłacenie rachunku (za abonament neostrady tp),
nieopłacenie całości rachunku.

Szczegóły dotyczące programu będą dostępne na stronie www.program-o.pl.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 118
  • 0

    1. ~Pshemas  2007-01-20 12:56:50  host: absb137.neoplus.adsl.tpnet.pl

    22 grudnia? Dopiero? i juz o tym piszą?

  • 0

    2.  2007-01-20 12:58:36

    Pshemas: ups - stycznia, stycznia. Dzięki, już poprawione! ;)

  • 0

    3.  2007-01-20 13:00:02

    W programie o! mogą uczestniczyć tylko klienci indywidualni. Że jak ?? Firma nie może ??!!

  • 0

    4. ~ptok  2007-01-20 13:03:10  host: chello089079026230.chello.pl

    Załóż neostradę na 5 lat, dostaniesz kubek za trzy złote. Czekam na odwrotną promocję- kup kubek dostaniesz darmo i dożywotnio, neostradę.

  • 0

    5. ~ptok  2007-01-20 13:06:30  host: chello089079026230.chello.pl

    I jeszcze jedno. Nie dajcie się zrobić w konia. Później trzeba płacić 36,60 zł miesięcznie za używanie kubka.

  • 0

    6.  2007-01-20 13:09:42

    @michus Bo gdyby się firmy do tej promo zaliczały to TPsa by była za bardzo stratna, musiała by rozdawać bardzoooo dużo bonusów :)

  • 0

    7. ~Przemolog  2007-01-20 13:13:17  host: alj26.internetdsl.tpnet.pl

    A ten kubek jeszcze w dodatku z simlockiem!

  • 0

    8. ~www  2007-01-20 13:15:29  host: dqa148.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a jak to sie ma do videostrady?? tez nalicza punkty?? mozee ktos chce kupic livboxa tak sie sklada ze mam 2:))

  • 0

    9. ~  2007-01-20 13:41:55  host: allium.gnupg.org

    5. nie zapominaj o limitach

  • 0

    10. ~venro  2007-01-20 14:04:13  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    Ech, a InternetDSL ?

  • 0

    11.  2007-01-20 14:34:39

    Znając życie to naliczanie punktów odbędzie się od lutego 2007, a to że ktoś ma neo od kilku lat to ich to nie obchodzi :D

  • 0

    12.  2007-01-20 14:44:34

    "o!" juz nie mam TP :D

  • 0

    13.  2007-01-20 14:57:41

    Witek nie chce być złośliwy ale ty masz chyba jakiś problem? Daj komuś news do przeczytania zanim go wstawisz, możesz mi go podesłać.

  • 0

    14.  2007-01-20 15:01:46

    loms: o co konkretnie chodzi? Ja też nie chcę być złośliwy i dziękuję za pomoc - ale w tej chwili nie potrzebujemy dodatkowego etatu.

  • 0

    15.  2007-01-20 15:02:47

    Co do samego faktu to widać że TP pali się grunt pod nogami a BOKi pewnie są zasypywane wnioskami o rezygnację z neostrady. Nie dziwie się bo oferta BSA Netii jest tańsza (nie wiele ale zawsze), ma krótsze lojalki w sensownych cenach w stosunku do dłuższych, i co najważniejsze nie posiada limitu transferu... Sam przekonałem już kilku znajomych.

  • 0

    16.  2007-01-20 15:03:40

    WitekT błędy błędy błedy ;) Mogę to robić za free...

  • 0

    17.  2007-01-20 15:06:42

    loms: po pierwsze - są one raczej pojedyncze. Po drugie - mocno opóźniłyby nam publikowanie wiadomości, przecież nie będziesz czatował na informacje od nas 24h na dobę. Myślę, że błędy i drobne literówki, które nam się zdarzają, są zdecydowanie przyćmiewane przez wartości merytoryczne.

  • 0

    18.  2007-01-20 15:12:49

    Nie wiem co to znaczy u Ciebie "mocno" ale czasami warto dać komuś coś do przeczytania, nie wiem ile może to opóźnić newsa, 20 minut? Zresztą to twoja piaskownica i twoje zabawki... więc nie mam tu nic go gadania, ot chciałem poradzić...

  • 0

    19.  2007-01-20 15:14:44

    loms: dzięki za ofertę, ale na razie nie skorzystamy. Poza tym błąd "grudnia" jest błędem merytorycznym, praktycznie nie do wychwycenia przez korektę.

  • 0

    20.  2007-01-20 15:19:34

    o! spokojnie, na onecie czy interii też zdarzają się błędy, byki i litrówki. A czasami wręcz wypisują tam "oczywiste nieprawdy", że pozwolę sobie zacytować Pana Prezesa.

  • 0

    21.  2007-01-20 15:20:20

    WitekT zgodzę się, ale jak ktoś myśli nad tym co sprawdza i to rozumie to raczej taką pomyłkę wychwyci...

  • 0

    22.  2007-01-20 15:22:58

    loms: akurat w tej wiadomości było to dość charakterystyczne, ale są takie, że - gwarantuję Ci - nie wyłapałbyś tego...

  • 0

    23. ~Chmielek  2007-01-20 15:24:46  host: efu47.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehe a w operze przy sprawdzaniu certyfikatu jest centertel hmm ciekawe co to moze oznaczać

  • 0

    24.  2007-01-20 15:35:02

    loms - nie czepiaj się ok? - jak z ciebie taki słownik ortografii i gramatyki to wybacz nie każdy polonistykę kończył:)- dla kilku milionów anglistyka ważniejsza była:) - po to mamy neta że można zmienić i poprawić jak się byka wstawi... jak byś sie już czepiał to zaczep sie o wp interie i wp te to potrafia pidac o jednym a dac fotr drugiego.... a co do TP - to ta firma się już skońzyła... - jedyne co może to chyba podcinać kable na których netia w ramach BA bedzie nta słać... choc chyba za to kary beda miec :) - takze TP spadaj! ile mozna czekac na rozsadne ceny (warunki)dostepu do neta?

  • 0

    25. ~nigel  2007-01-20 15:36:36  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    WitekT: loms ma troche racji. ilość literówek w newsach na telepolis jest dość duża. choć faktycznie - informacje są cenne i szybkie :)

  • 0

    26.  2007-01-20 15:38:23

    nigiel: ale nie przesadzajmy, że jest ich multum. Czasem zdażą się literówki czy powtórzenia. Zdania piszemy raczej logicznie. Nie stać nas na zatrudnienie korekty, a darmowej też nie chcemy - bo nie moglibyśmy wymagać odpowiedniej dyspozycyjności. Czyli wszystko mijałoby się z celem.

  • 0

    27. ~nigel  2007-01-20 15:59:31  host: 224-dom-3.acn.waw.pl

    WitekT: chodzi o to, że niektórych te literówki naprawde rażą :) poświęćcie chociaż dwie minuty więcej na redakcje newsa, celem przeczytania jego treści. większość błędów już wtedy wyłapiecie :) źle nie jest, ale lepiej może być.

  • 0

    28.  2007-01-20 16:02:11

    nigiel: uwierz, że poświęcamy. Jednak telepolis to nie jedyne, co w życiu robimy - na głowie mamy wiele innych rzeczy, które przynoszą nam realny przychód. Nie wymagajcie od nas za dużo. :)

  • 0

    29.  2007-01-20 16:11:24

    wg mnie ten program powinien sie nazywac "oh, shit!" :-P widac, ze ktos sie nameczyl niemalo aby nazwa programu lojalnosciowego wpisywala sie w wizerunek firmy i jej dotychczasowe dzialanis, nakreslala kierunek jej rozwoju i stosunek do klientow, podkreslala innowacyjnosc i jednoczesnie wyrozniala sie na tle innych podobnych nazw programow lojalnosciowych czesto o zbyt skomplikowanej nazwie dla klienta :-D

  • 0

    30.  2007-01-20 16:11:59

    "dzialania", oczywiscie ;-)

  • 0

    31.  2007-01-20 16:35:31

    WitekT- dobrze, że są tacy jak Ty! nigiel i loms-co Wy się tak uczepiacie literówek?? jak Was to tak razi to nie czytajcie i tyle!! Witek odwala kawał dobrej roboty dostarczając newsy a wy jeszcze narzekacie....jednym słowem--opanujcie się:)

  • 0

    32. ~  2007-01-20 16:47:00  host: dvj242.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chłopcy, zróbie kupę, bo widocznie uwiera tętnicę i ciśnienie rośnie.

  • 0

    33. ~xyz  2007-01-20 16:54:11  host: acua183.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie rób jest nadzieja, że ciebie rozerwie 32. Straszny poziom szkoda słów..............

  • 0

    34. ~  2007-01-20 18:53:04  host: as2-76.poleczki.dialup.inetia.pl

    nikt tutaj jak dotad nie dostrzegl podobienstwa tej oferty do orange profit?? a jest ona ewidentna..... szkoda ze dotyczy tylko neo a nie tych co placa abonament za telefon

  • 0

    35. ~pepe  2007-01-20 18:55:37  host: aamh160.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O co chodzi -czy to jest tematem tego art...

  • 0

    36. ~  2007-01-20 19:28:05  host: 195.189.142.172

    Czepiacie się Witka o literówki, a spójrzcie lepiej jak sami piszecie i jakie żałosne błędy robicie.

  • 0

    37.  2007-01-20 19:58:49

    wracajac do tematu - mi sie taki program lojalnosciowy podoba. i do tego jest dobrowolny.

  • 0

    38.  2007-01-20 20:14:58

    lol juz pozniej z takim programem lojalnosciowym nie moglli wystartowac, juz byle kioskarka ma karty klubowe a tp nie :P

  • 0

    39. ~r  2007-01-20 20:51:20  host: chello087206151164.chello.pl

    to jest tylko tepe. Nie ma co zbyt wiele od nich wymagać ;). Co do literówek to mi w najmniejszym stopniu nie przeszkadza. Może nie jestem aż taki wrażliwy :)

  • 0

    40.  2007-01-20 22:10:16

    No tak nie ma to jak wpaść na genialny pomysł, żeby zatrzymać klienta. To i tak nic nie da. Telekomuno troszkę za późno na program lojalnościowy i zatrzymywanie klientów. Trzeba było o tym pomysleć 3 lata temu. ;)

  • 0

    41. ~Lex  2007-01-20 22:46:54  host: actn152.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak kiedyś przystąpiłem do programu Vitaty Orlenu i już ich karta leży w koszu, wiadomo państwowy moloch , wróciłem tankować na stacje Shella np w zeszłym roku dawali 20gr rabatu za 14pkt, podczas gdy Orlen kilka miesięcy wcześniej zraził do siebie klientów obniżając wielkość rabatu. Tp już dawno zraziła mnie jeszcze w latach 1997 - 2000 kiedy połączenia były tańsze a ja płaciłem rachunki im kilka razy wyższe, ale wtedy byli mocni i mieli gdzieś reklamacje. A program lojalnościowy dla klientów TP, uważam, że jest beznadziejny i za późno , o klienta trzeba zawsze dbać a nie jak się grunt pod nogami pali. To proste gdyby TP szanowała klientów i była nastawiona na zadowolenie klienta to żaden program lojalnościowy nie był by teraz potrzebny . Przecież sami mogli już od dawna oferować neostrade z abonamentem socjalnym jak to się mówi chytry dwa razy traci. Mam nadzieje , że jeszcze nie dokopią sobie tym programem jak np. Orlen. Co do literówek dla mnie najważniejsza jest treść wiadomości. Ja jak coś czytam a znajdę to tylko napisze żeby Witek T poprawił a, że akurat sam mam dysleksje, dysgrafie, i krótkowzroczność siedzę 50 cm od 21 calowego monitora , to prawdziwy sukces jak raz na roku coś znajdę. Po za tym Witek T robi kawał dobrej roboty, portal jest prowadzony najlepiej ze wszystkich jakie znam . A co do różnych wpadek to pamiętam takie jak kiedyś dziennikarka w radiu relacjonowała jakie są pokazywane samochody na wystawie w Gdańsku i zaczęła mówić dane techniczne , że samochód posiada silnik o pojemności 1500 metrów sześciennych, np to jakoś utkwiło mi w głowie a nie, żeby mi jakieś literówki przeszkadzały. Koniec kropka.

  • 0

    42. ~ptok  2007-01-20 23:24:19  host: chello089079026230.chello.pl

    @Spiro. To co? Mam podskakiwać z radości, że dobrowolny, a nie przymusowy?

  • 0

    43.  2007-01-20 23:48:55

    @42: lepszy taki program niz zaden. a jezeli komus nie odpowiada ze wzgledow technicznych/swiatopogladowych/innych to nie musi sie zapisywac. proste, prawda?

  • 0

    44.  2007-01-20 23:52:00

    spiro pewnie ze to jest proste ale dla wiekszosci tu obecnych sprawa wazna jest krytyka wszystkiego co robi tp czy oranfe tak dla zasady :))

  • 0

    45. ~jojo  2007-01-21 00:29:53  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    A nie uważasz Andrzejku z TP, że to własnie ta instytucja przyczynia się do krytykowania swoich posunięć? Jasne nie skorzystam z tej oferty, bo już dawno zapomniełem, że istnieje takie coś jak TP. Ale chyba news mogę skomentować? Czy mam pytać kogoś o pozwolenie? ;-)

  • 0

    46. ~Piko  2007-01-21 00:48:25  host: 217.116.110.187

    Nie żadna krytyka dla zasady tylko fakty , bo Tp myśli że jest jedyną firmą na rynku i może durnowatym programem loialnościowym zatrzyma klientów . Napewno nie moich znajomych i mnie bo ją mam już za sobą i nigdy więcej nic od niej . A swoją drogą jak to jest że dawna Idea już taki program ma kilka lat i jest w miarę a telekompromitacja polska dopiero teraz się ocknęła jak jest jedną nogą nad przepaścią , przecież tp i Orangutan to ta sama grupa .

  • 0

    47.  2007-01-21 01:03:55

    @45: no to ci przypomne: korzystasz wlasnie z dsla w tp - ekj118.internetdsl.tpnet.pl. tak, masz prawo do krotkiej pamieci i do komentarzy. a kazdy do usmiechu. @44: o maly wlos bylbym zapomnial: orange to klamcy a tp to oszusci! ;)

  • 0

    48. ~jojo  2007-01-21 01:52:57  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Widać, że mnie nie zrozumaiłeś. Ja korzystam z osiedlówki (fakt że w TP) ale na innych zasadach. Tu jestem wolny jak paszek, mogę zrezygnowac z danego dostawcy w każdej chwili i skorzystać z usług innego. Gdybym korzystał z tepsianej neostrady niemiałbym takiego wyboru. Więc zupełnie mi jest obojętne z kąd mój dostawca ciągnie internet, równie dobrze to może być Netia. Korzytam z TP jedynie pośrednio. :-)

  • 0

    49.  2007-01-21 02:07:29

    @48: widac, ze ty mnie tez nie zrozumiales ;). fajnie ze placisz (posrednio!) tp, bo dzieki temu tpsa ma kase i moze robic dalej to co uzna za stosowne m.in program lojalnosciowy, ktorego bedziesz (posrednim) sponsorem. dziekuje ci, bo mam zamiar skorzystac z programu "o!". ale i tak tpsa to oszusci i kretacze, prawda?

  • 0

    50. ~jojo  2007-01-21 02:13:53  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Jasne! Zawyżając dotychczasowe ceny połączeń (i innych usług) za które musiałem płacić JAK SAM PRZYZNAŁEŚ. Nieuczciwie zarobione w ten sposób pieniądze odemnie zasilą program lojalnościowy z którego Ty skorzystasz.

  • 0

    51. ~jojo  2007-01-21 02:15:10  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Na szczęście juz dawno temu postąpiłem mądrze rezygnując ze stacjionarnego.

  • 0

    52. ~  2007-01-21 02:23:56  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Tak Cię dziwi, że napisałem "pośrednio"? Tak, ponieważ nie jestem zobowiązany kilkuletnim abonamentem, a pieniądze płacę administratorowi sieci, nie opłacam faktry od TP. Jeżeli mi się ich usługi nie spodobają , to przeniosę się do konkurencji, która nie korzysta z usług TP. Proste? NIe czepiaj się mało istotnych szcegółów.

  • 0

    53.  2007-01-21 02:39:03

    Program OK, niestety na stacjonarnym to nie przejdzie ze względu na regulacje. Wcale się nie zdziwie jak przezmedialubna Pani S nałoży za to jakąś karę bo .... to tp. P.S. nie rozumiem dlaczego wiele osób, które zrezygnowały z tp robi z tego wielkie halo... kogo to obchodzi, każdy wybiera to co chce. DWiW górą (tylko niech nikt nie zacznie wyliczać ile za to bym mógł gadać na skype, freenet itd. please ;)

  • 0

    54. ~kacha  2007-01-21 09:42:20  host: epe34.internetdsl.tpnet.pl

    Dzięki Tepso za Twój program lojalnościowy, ale to za późno o dwa lata, gdyż dwa lata temu zlikwidowałam telefon stacjonarny i jestem z tego powodu bardzo szczęśliwa.

  • 0

    55. ~ptok  2007-01-21 10:07:07  host: chello089079026230.chello.pl

    Andrzejku TP. Traktowanie klienta!!! To jest to co spowodowało ,że uciekłem od tepsy, gdy tylko pojawiła sie taka okazja. Ja byłem klientem NIENAGANNYM, a tepsa posuwała się nawet do oszustwa rękami swoich pracowników. Działy się rzeczy dziwne, zamawiałem abonamenty i usługi , których nie zamawiałem itp. itd. A drogo!!! A sposób w jaki to później odkręcano. Szkoda gadać. Gadanie w tej sytuacji o jakiejś lojalnosci jest pier.......m kotka.

  • 0

    56.  2007-01-21 11:34:50

    kurcze i dalej cala rozmowa sprowadza sie do krytyki :))mi sie wydaje ze w tp jest lepiej niz np w neti czy dialogu mam na mysli klienta biznesowego zreszta znam pare osob co maja lacza w dialogu i nie sa zadowoleni a wrecz wsciekli i jak tylko skonczy im sie umowa wracaja do tp oni maja lacza z dialogu i nie sa zadowoleni tak samo jest z netia ale wiem ze znajda sie tacy co beda sonie chwalic dialog czy netia jak i tacy co beda chwalic tp

  • 0

    57.  2007-01-21 13:05:50

    a ja zadam pytanie poco ta awantura-przekszykiwanie się ???- masz ochotę zarejestruj się, niemasz ochoty albo nie mozesz jej miec więc ?? po kiego ta dyskusja...TP zawsze jest BE ....nie starczy już????

  • 0

    58.  2007-01-21 13:42:54

    andrzejTP powiem Ci tak. Mam znajomego który jeszcze niecały rok temu wpłacał miesięcznie do tp ponad 10 tysięcy złoty (kilka polpaków i dsli). Jakiś czas temu rozwiązał umowę o wszystko i przeszedł do tktelekom (pomimo tego że ma link na radiu 5Ghz jest o niebo bardziej zadowolony) i gdybym Ci zaczął cytować jego opinie o TP i o problemach które miał np. z polpakiem (pady po 24 godziny i co z tego że minusowali rachunek jak kilkaset osób nie miało wtedy netu?) to byś zdrętwiał. Ta firma nie liczy się z klientami którzy wpłacają takie pieniądze więc jak mają się liczyć z Kowalskim który wpłaca im 100zł miesięcznie?

  • 0

    59. ~Damian  2007-01-21 16:49:08  host: aclz78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Lepszy rydz niż nic. A programy partnerskie na stacjach benzynowych dopiero są śmieszne zatankuj za 10000 tysięcy złotych a dostaniesz kubek lub płyn wd-40. Zazwyczaj jeszcze paliwo jest droższe na tych stacjach 5-10 groszy. A tu jeśli płace a przy okazji coś jest czemu nie skorzystać?

  • 0

    60.  2007-01-21 17:40:43

    Dokładnie Damian

  • 0

    61.  2007-01-21 20:09:14

    loms tak i moze kiedy tak bylo ale nastawienie zwlaszcza do biznesu strasznie sie zmienilo i firmy wracaja do tp zwlaszcza z laczami do internetu zwlaszcza ze teraz mozesz miec SLA 4 godz.a chyba wszyscy sie zgodzimy ze lacze FR w tp np 2 MB jest lepsze od jego odpowiednika w np dialogu i to nie jest moje zdanie tylko moich klientow

  • 0

    62. ~mirekb  2007-01-21 22:45:42  host: apn-100-186.gprsbal.plusgsm.pl

    france telekom dobrze kombinuje..ale prawda jest taka ze zyski ze stacjonarek spadaja w tp na leb na szyje wiec ostro promuja ORANGE i NEOZDRADE by dalej transferowac kase za granice i splacac dlugi france telekom.dobrze ze rodzice maja tylko socjalny ;-)))za jedyne 28.06pln(w tt byloby za to 93min na stacjonarki w pakietach,sekundowo ale nie zmienią numeru,moze kiedys)nic i nigdy wiecej z tą firmą..po prostu

  • 0

    63.  2007-01-21 22:47:29

    andrzejTP a co to się stało że te nastawienie się tak strasznie zmieniło? Zaczeli uciekać i w końcu ktoś poszedł po rozum do głowy? Jakoś nie wierze nie w tej firmie...

  • 0

    64. ~jojo  2007-01-21 22:49:33  host: ekj118.internetdsl.tpnet.pl

    Nie mówiąc już o cenach połączeń w tym "oszczędnym" planie. Ja chcę np. swoją babcię namówić na Erę Domową, bo też siedzi w socjalnym (niestety). Cóż narazie mi się to nieudaje i patrze ze smutkiem, jak co miesiąc oddaje pieniądze TP tylko za to, że odbiera połączenia, bo dzwonić się boi. :-(

  • 0

    65. ~Damian  2007-01-21 22:51:09  host: aclz78.neoplus.adsl.tpnet.pl

    62. Mirekb - no właśnie ludzie nie mogą zrozumieć że komórka jest tańsza od stacjonarnego (zazwyczaj starsze osoby) Nawet tak głupia sieć jak Sami Swoi daje za te 28.06 zł około. 117 minut! Koszt minuty w to 24 grosze, jednosekundówki. O czym wogóle mowa szkoda się denerwować. Gdyby nie neostrada tepsa już by padła :)

  • 0

    66. ~Ktos  2007-01-22 07:02:05  host: boh50.neoplus.adsl.tpnet.pl

    andrzejTP to Ty chyba jestes jedna z nie licznych osob ktore chca zostac w TP. Wszyscy ktorzy trzezwo patzra na to co tam firma robi uciekaja z niej bo to jest dramat ! 0 przyszlosci, 0 biznes planu, zero konkurencyjnych ofert i 0 dbania o klienta. A program lojalnosciowy to se moga .... Ja mam nadzieje juz niedlugo uwolnie sie z rak TP ( nie tylko od telefonu ).

  • 0

    67. ~  2007-01-22 09:32:07  host: w3cache2.icm.edu.pl

    AndrzejTP to pracownik najemny. Płacą mu za to. :P

  • 0

    68. ~andy  2007-01-22 11:27:22  host: labpc20.chem.pg.gda.pl

    Jakos na stronie programu jeszcze cisza...mimo ze juz jest 22.01.

  • 0

    69.  2007-01-22 11:38:17

    andy: ma ruszyć koło 16...

  • 0

    70. ~  2007-01-22 11:40:43  host: acpw14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kiedy ruszy program?Znając tp to moze za miesiąc.

  • 0

    71. ~  2007-01-22 11:42:35  host: w3cache1.icm.edu.pl

    70: masz oczywiście na myśli tzw. ruski miesiąc? :P

  • 0

    72. ~SyntaX  2007-01-22 12:13:29  host: inet20908na-0.eranet.pl

    Musieli by mi obiecać że za każde niedociągnięcie mógłbym im dać po gębie. Tyle już naobiecali i nie dotrzymali słowa że te ich programy w niczym nie pomogą.

  • 0

    73. ~  2007-01-22 12:18:50  host: chello089079026230.chello.pl

    Kto się zarejestruje, bedzie płacił za utrzymanie programu 30 złotych + vat. Jak lojalność , to lojalność. Tepsa podzieli sie z wami kosztami. U nich nie ma nic za darmo.

  • 0

    74. ~Dżodżo  2007-01-22 12:58:09  host: publiczny110.sysnet.pl

    Pytam! Co z UNIFONEM?

  • 0

    75.  2007-01-22 14:53:24

    jak to mowia robta co chceta ja sie zapisze bo skoro i tak place za neta to jak raz na jakis czas cos jeszcze dostane to czemu nie mi neo wystarczy nie mam zamiaru robic zamieszania za tansz abo. w neti o kilka zl ale zapewne kilku napalonych sie zmajdzie zycze powodzenia

  • 0

    76.  2007-01-22 14:58:13

    mio i teraz czekam na fale krytyki jak ja to niby bronie swojej firmy :) a tak nie jest tylko sadze ze nie ma sensu dostawac orgazmu i zbytnio sie podniecac bo nie ma czym :)

  • 0

    77.  2007-01-22 15:50:03

    andrzejTP rzeczywiście masz mentalność fanatyka TP (nie wiem może masz nóż na gardle bo boisz się zwolnień, które po raz kolejny się zbliżają w twojej firmie?) ;) Nie chodzi o różnice w cenie ale o to że w BSA Netii: - możesz mieć tańszy abonament telefoniczny (socjalny) - sensowne ceny w umowie na rok - brak limitów (!) - kumatych pracowników callcenter Normalnie nawijasz o tych paru złotych non stop tak jakby Ci się port zawiesił, nie wiem może zadzwoń do działu technicznego do 7 dni roboczych powinni Ci go zrestartować...

  • 0

    78. ~NiktoS  2007-01-22 15:53:33  host: dka95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Po co bedziesz zebral u Tepsy?! Mam pare niepotrzebnych kubkow w dobrym stanie. Chetnie ci wysle

  • 0

    79. ~McMike  2007-01-22 16:00:54  host: 195.42.249.134

    do 75 : te RZEKOME kilka zł to w moim wypadku bedzie 40 PLN i 'wieksze lacze' ale jak dla kogos prawie 500PLN rocznie to jest szczegol niewarty zainteresowania to OK , mnie jednak znacznie ucieszy ta oszczednosc

  • 0

    80. ~SATAN  2007-01-22 16:01:36  host: edm50.internetdsl.tpnet.pl

    Dobre 1 zł = 1 pkt ale to nie wszystko :D:D Podkładka pod mysz 750 pkt no i ten najważniejszy gadzet "kubek" 500 pkt

  • 0

    81.  2007-01-22 16:04:02

    program ruszyl :D

  • 0

    82.  2007-01-22 16:09:46

    No super, trzeba wydać 750zł aby dostać podkładkę o wartości 2zł :) Szkoda tylko, że nie można za punkty dokupować limitu transferu... (andrzejTP pewnie się rozczarował)...

  • 0

    83. ~andrzejtp  2007-01-22 16:26:10  host: 212.160.172.70

    limit hmm juz pisalem ze nie sciagam filmow 24h raz tylko przekroczylem limit pod koniec miesiaca i wtedy sobie przypomnialem ze cos takiego jest kazdy ma swoje racje mi to sie nie oplaca a co do zwolnien to mojego dzialu to nie bedzie dotyczyc ani teraz anie za pare lat i tak dla twojej wiadomosci nawwet jak bede pracowal w konkurencji co moze sie stac lada dzien to i tak zostawie sobie neo bo jestem leniwy i nie chce mi sie tego wszystkiego zalatwiac zwlaszcza ze ta cena jaka teraz place powiedz y ze jest do przyjecia po co mieszac

  • 0

    84. ~  2007-01-22 17:51:53  host: acmg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    82 niech się pocałują z takim programem lojalnościowym ;/

  • 0

    85.  2007-01-22 18:34:17

    Mając taki solidny program lojalnościowy w orange jakim jest profit wolą wydać kasę na pośrednika tworząc nowy porgram, kasę na reklamę i przy tym tracąc bo pośrednik też z czegoś żyje. To tylko TP tak potrafi...

  • 0

    86. ~  2007-01-22 18:49:38  host: acmg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Przyznacie że jaki plus jest taki jest ale program 5 plus jest najlepszy z najlepszych.

  • 0

    87. ~  2007-01-22 19:59:57  host: db153.arreks.com.pl

    Nie przyznamy.

  • 0

    88. ~drwlodson  2007-01-22 20:11:43  host: cmy119.neoplus.adsl.tpnet.pl

    beznadziejne rzeczy na wymianę, po półtora roku dostanę kubek... wypas...

  • 0

    89.  2007-01-22 20:12:51

    Faktycznie, nie przyznamy...

  • 0

    90. ~  2007-01-22 20:16:47  host: acmg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co era czy orange ma lepsze programy lojalnościowe ?

  • 0

    91. ~wrt  2007-01-22 20:29:22  host: absa90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chyba obiektywnie powiem że orange ma najlepszy program ( 1. obejmuje prepaid jako jedyny 2. Relacja cen przy wymianie punktów najniższa )

  • 0

    92. ~  2007-01-22 20:33:04  host: acmg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    daj linka do kataloga prezentów w orange :)

  • 0

    93. ~  2007-01-22 20:46:33  host: cph64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Obliczylem ze za ok 42 miesiace dostane pendrive 1 Gb wow nie ma co:) Dziekuje Ci TP za tak wspanialy gest:)

  • 0

    94. ~  2007-01-22 20:48:39  host: cph64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a co do katalogu orange to nie jest zly program profit. Zawsze raz na ok 5 miesiecy mam doladowanie orange 50 zł http://www.orange.pl/portal/map/map/pointtransfer?TARGET=PROFIT_ BUY&stamp=1169495273378

  • 0

    95. ~wrt  2007-01-22 20:50:28  host: absa90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Nie miałem na myśli żenujących gadżetów tylko cene doładowania konta. Mając abonament tylko za 10 zł i polecenie zapłaty można uzyskac rocznie ok 75 zł w formie doładownia ( przebicie w stosunku do wydatku niezłe) na stronie orangu Profit

  • 0

    96. ~labedz  2007-01-22 20:54:39  host: erf247.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czepiacie sie tp, oni nie sa organizacja wspierajaca ludzi ktorzy za to ze maja u nich telefon i neostrade chcieliby dostac nowy komputer najlepiej o wartosci 10 tys zl. Ciszcie sie chociaz z tego co jest. akcesoria takie jak mysz, słuchawki itp to nawet fajne sa tylko faktycznie z tymi punktami przesadzili, ponad 3000 pkt przy 66 miesiecznie dlugo bede zbierał, ale moze zanim uzbieram to zmienia nagrody na lepsze. mimo wszystko plus dla tp, lepsze to niz nic.

  • 0

    97. ~  2007-01-22 20:57:57  host: cph64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Program profit jest niezly daje przyklad za 3 miesiace dostaje sie 200 ptk za 625 dostaje sie doladowanie 25 zł. Oprocz tego 1 ptk=1 zł wydajac na doladowanie (w przypadku preepaid) lub placac rachunek (w przypadku mixa i abo) Czyli wychodzi na t0 ze czekajac 9 miesiecy i doladujac karte 25 zl dostaje sie darmowe doladowanie:) Punkty maja waznosc ok 2 lata wiec sporo

  • 0

    98.  2007-01-22 20:59:42

    Ta, jak uzbierasz 65 miesięcy i zostanie ci 1 miesiąc do prezentu to zrobią dewaluację punktów i okaże się, że starczy ci na podkładkę pod mysz z nowej serii albo na plakat prezesa TP w sesji zdjęciowej "ostatni liczony" :P

  • 0

    99. ~  2007-01-22 21:01:36  host: cph64.neoplus.adsl.tpnet.pl

    czy pod slowem terminowe oplaty mam rozumiec ze jak sie jeden dzien spoznie to juz lipa z ptk??? Bo ja dzisiaj dostalem fakture za telefon domowy platna do 26 (jeszcze napisali ze jest to data zaksiegowania na ich kontach). Zaczynaja mnie wkurzac z tym terminem platnosci powinien byc min 7-14 dni!!!. Mam tel w plusie i mamm zawsze 7-10 dni od otrzymiania rachunku czas na oplacenie.

  • 0

    100. ~  2007-01-22 21:12:10  host: acmg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Program 5 plus 500 pkt co pół roku czyli 1000 rocznie, 200 za urodziny, 100 pkt miesięcznie za polecenie zapłaty czyli kolejne 1200 rocznie powiedzmy 25 zł miesięcznie rachunek każda złotówka razy 2 =600pkt rocznie= razem wszytsko 3100 pkt czyli przeliczając na doładowanie simplusa wychodzi ok. 80 zł simpls zasilenie . wydać trzeba 300 zł a jak jest w orange i erze ile trzeba wydać na 80 zł ?

  • 0

    101. ~wrt  2007-01-22 21:19:49  host: absa90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jak pisałem wyżej wydając rocznie 120 zł doładujesz za 75

  • 0

    102. ~  2007-01-22 21:27:03  host: acmg157.neoplus.adsl.tpnet.pl

    zaraz zaraz aż tak !!! Muszę sobie to przeliczyć co ja robie w plusie :shock:

  • 0

    103. ~wrt  2007-01-22 21:35:07  host: absa90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    O programie TP "żenujący" byłby komplementem.

  • 0

    104.  2007-01-22 22:43:31

    Powinni policzyć punkty z ostatnich 5 lat. Wtedy możnaby o jakichkolwiek nagrodach mówić. A co do nagród: Plecak za 8100 zł(pkt). Tego nikt nie przebije. Żeby to jakiś markowy chociaż był, a tu gorsze niż ze stadionu. Brawa dla TP. Chciałbym prezesa z takim plecaczkiem widzieć hehehe.

  • 0

    105. ~wiedzący  2007-01-22 22:51:57  host: nat-pr2.aster.pl

    Program ma już nową nazwę, a Telepolis jeszcze o tym nie pisze? Nowa nazwa super programu telekompromitacji francuskiej wyciągającej kasę z Polski to "pOrażka!" Program ten to kolejna klapa po genialnych osiągnięciach w rodzaju horrendalny haracz za neostradę lub stawki połączeń na komórki. Panie prezesie telepsów - przypominam, że interconnect spadł do poziomu 0,44 zł i naprawdę nie ma powodu aby mieć najbardziej złodziejską stawkę na rynku.

  • 0

    106. ~ptok  2007-01-22 23:14:15  host: chello089079026230.chello.pl

    @AndrzejTP. GratulujĘ programu lojalnoSciowego w Twojej firmie. Gadżety są bomba. Chyba sobie zamówiE neostradę, ale mam problem. Żeby dostaĆ podkładke pod mysz to chyba musze wziąć abo na dwa lata. ŻENADA!!!!!!!!!!

  • 0

    107. ~krzycho123  2007-01-23 10:02:02  host: bon56.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zeby dostać pendrive'a 1GB musze na nich wydać 3900zł!!! (100pkt za przystąpienie do programu i 1pkt za każdą wydaną złotówkę). A kubek dostanę za 500 zł :)

  • 0

    108. ~michal  2007-01-23 10:45:18  host: p22102.mini.pw.edu.pl

    hello world!

  • 0

    109. ~andy  2007-01-23 13:03:03  host: erx99.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Program na dzień dzisiejszy wygląda nieciekawie, ale to dopiero start i jak zauważacie Tp jest tylko partnerem. Wygląda na to, że dołączą do niego inne firmy, no i co za tym idzie premiowane będą inne usługi.A tak na marginesie to i tak coś drgneło.

  • 0

    110. ~ptok  2007-01-23 13:17:18  host: chello089079026230.chello.pl

    @andy. Drgnęło??? To się nazywa falstart.

  • 0

    111. ~SATAN  2007-01-24 16:02:57  host: edm50.internetdsl.tpnet.pl

    Co wy chcecie ?? W końcu to program lojalnościowy. Tylko lojalny klient po 10 latach dostanie kubek :D:D:D A to się nazywa lojalność.

  • 0

    112. ~Marek  2007-01-25 20:49:29  host: host-89-228-142-229.gorzow.mm.pl

    _O_ rety kabarety :) Zarejestrowalem sie na stronie programu O, mam to ID. Ale z cholere nie wiem gdzie to ID wpisac w koncie TP :) Wesoło mi

  • 0

    113. ~harry  2007-01-25 21:04:34  host: achw146.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ludzie a zakupy za darmo? tp bonus 200-300-400zł + 50 przy zamówieniu NEO przez internet to też kabaret??? Macie samochody jest program Vitay na Orlenie żeby dostać płyn zimowy (jaki tani 24 zł 4L) zatankuj za 950zł, wymieniać dalej ich katalog.. oni też są filantropami tak jak NETIA, TELE i DIALOG :=)

  • 0

    114. ~kostek  2007-01-27 00:01:48  host: acle79.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja chromole ich promocję na neostradę i zwiewam do neti, za każdy miesiąc mam ~25zł oszczędności przy dwukrotnie szybszym łączu, za taką różnicę mogę sobie ich kubków nakupić na pęczki...

  • 0

    115.  2007-01-27 01:33:11

    114 otwierasz sklep z kubkami ? :D:D

  • 0

    116.  2007-01-27 18:34:59

    ID które dostaliście na https://www.program-o.pl/ należy wpisać w www.tp.pl w koncie TP w zakładce program "o!" w następnej zakładce po lewo rejestracja.

  • 0

    117. ~Aleksander  2007-01-27 22:03:18  host: axj165.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Znacznie poważniejszy problem, to planowana zmiana numeracji telefonów komórkowych. Przy tym pomyśle UKE wszystkie dziwactwa TeleKompromitacji SA bledną... Jeśli nie chcesz bezsensownych zmian, wpisz swój protest na prywatnym bloogu Pani Anny Streżyńskiej http://skocz.pl/niechcemyzmiany

  • 0

    118. ~Marek  2007-01-27 22:29:55  host: host-89-228-142-229.gorzow.mm.pl

    pawel0010: Możesz opisać gdzie to jest u Ciebie? po logowaniu mam dwie zakładki (Konto w TP, obsługa online) w 1 w zasadzie nic nie ma, 2 drugiej menu/lista po lewej (płatnosci i rozliczenia itd w sumie 7 pozycji) ??

Dodaj swoją opinię