Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości O numerze 112 przy okrągłym stole

O numerze 112 przy okrągłym stole

sirmark 27 Października 2008 08:55

0 0

Okrągły stół 112 w Polsce - teraźniejszość i przyszłość Europejskiego Numeru Alarmowego - pod takim tytułem, 3 listopada w Warszawie, odbędzie się międzynarodowa konferencja na temat numeru 112.

Spotkanie odbędzie się w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Europejskiego Stowarzyszenia Numeru Alarmowego 112 (European Emergency Number Association - EENA) oraz grupy politycznej Parlamentu Europejskiego EPP-ED.

Polscy i zagraniczni eksperci z zakresu ratownictwa spotkają się aby czerpać z wzajemnych doświadczeń, wymieniać praktyczne informacje o problemach i rozwiązaniach systemowych dotyczących numeru 112 oraz kształtować przyszłość na podstawie wspólnych przemyśleń o wykorzystaniu numeru do poprawy bezpieczeństwa obywateli.
Celem spotkania jest też podniesienie świadomości społecznej Europejskiego Numeru Alarmowego.

Więcej o programie konferencji na stronie MSWiA.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ukenamuniu  2008-10-31 00:08:30  host: 86-59-n1.aster.pl

    dla technika może to będzie ciekawe: NG 112 - działania w kierunku architektury IP dla usług związanych z niesieniem pomocy - oraz Praktyczne przykłady wykorzystania protokołu IP w wywołaniach ratowniczych

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-197-24.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy uważasz, że Play zdąży pokryć własnym zasięgiem całą Polskę do 2020 roku?

Play ma 6000 stacji BTS

 

Zobacz wynik | Opinie (4)

Archiwum Ankiet