Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości O numerze 112 przy okrągłym stole

O numerze 112 przy okrągłym stole

sirmark 27 Października 2008 08:55

0 0

Okrągły stół 112 w Polsce - teraźniejszość i przyszłość Europejskiego Numeru Alarmowego - pod takim tytułem, 3 listopada w Warszawie, odbędzie się międzynarodowa konferencja na temat numeru 112.

Spotkanie odbędzie się w Szkole Głównej Służby Pożarniczej w Warszawie. Jest to wspólna inicjatywa Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji, Europejskiego Stowarzyszenia Numeru Alarmowego 112 (European Emergency Number Association - EENA) oraz grupy politycznej Parlamentu Europejskiego EPP-ED.

Polscy i zagraniczni eksperci z zakresu ratownictwa spotkają się aby czerpać z wzajemnych doświadczeń, wymieniać praktyczne informacje o problemach i rozwiązaniach systemowych dotyczących numeru 112 oraz kształtować przyszłość na podstawie wspólnych przemyśleń o wykorzystaniu numeru do poprawy bezpieczeństwa obywateli.
Celem spotkania jest też podniesienie świadomości społecznej Europejskiego Numeru Alarmowego.

Więcej o programie konferencji na stronie MSWiA.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 1
  • 0

    1. ~ukenamuniu  2008-10-31 00:08:30  host: 86-59-n1.aster.pl

    dla technika może to będzie ciekawe: NG 112 - działania w kierunku architektury IP dla usług związanych z niesieniem pomocy - oraz Praktyczne przykłady wykorzystania protokołu IP w wywołaniach ratowniczych

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-226-41-91.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.