Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nurowski kandydatem do RN Vivendi

Nurowski kandydatem do RN Vivendi

WitekT 18 Marca 2005 11:06

0 0

Akcjonariusze mniejszościowi Vivendi Universal zgłoszą kandydaturę prezesa Elektrimu Piotra Nurowskiego do rady nadzorczej spółki.

Zgłoszenie kandydatury Piotra Nurowskiego, aktualnie pełniącego obowiązki prezesa zarządu Elektrim SA, jest jedyną metodą pozwalającą na rozwiązanie konfliktu i działaniem w interesie akcjonariuszy spółki francuskiej i polskiej - napisali w komunikacie.
Wybory odbędą się 28 kwietnia podczas WZA Vivendi Universal.

Tymczasem we wtorek Vivendi na swojej stronie internetowej poinformowało, że jednym z kandydatów do rady nadzorczej francuskiego koncernu medialno-telekomunikacyjnego Vivendi jest Andrzej Olechowski, były minister finansów i spraw zagranicznych.

Źródło tekstu: PAP, wł     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-224-111-99.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Najlepszy smartfon do 2000 zł to:

Polecane smartfony - wakacje 2018

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet