Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Numery Virgin Mobile zarejestrujesz w Żabce

Numery Virgin Mobile zarejestrujesz w Żabce

LuiN 26 Stycznia 2017 13:30

4 3

zabka virgin

Po salonikach Kolpoltera, na listę punktów rejestracji numerów prepaid sieci Virgin Mobile trafiły sklepy Żabka.

Kolejna umowa partnerska zwiększa liczbę punktów rejestracji o 4,5 tys., co daje łącznie blisko 25 tys. stacjonarnych punktów. Żabka to największa w Polsce sieć małych sklepów spożywczych, z punktami zlokalizowanymi w dużych i średnich miastach, a także miejscowościach do 10 tys. mieszkańców na terenie całej Polski.




Sklepy sieci Żabka czynne są codziennie od 6 do 23. Poza siecią sklepów Żabka, posiadacze kart prepaid w Virgin Mobile mogą osobiście zarejestrować numer w sieci Poczty Polskiej, placówkach eurobanku, na stacjach benzynowych Statoil, Shell, BP i Lotos, w salonikach Kolporter, sieci Ruch, Świat Prasy, Media Star, Inmedio, Inmedio Cafe, Relay, 1 minute, Discover, Hubiz, Hello, Virgin oraz punktach Telakces, Teletorium i niezależnych punktach GSM.

Numer Virgin Mobile można również zarejestrować bez wychodzenia z domu, korzystając z systemu bankowości internetowej banków ING i Millennium lub poprzez formularz online z weryfikacją danych przez darmowego kuriera.

Zobacz: Rejestracja kart - ostatni tydzień

Źródło tekstu: Virgin Mobile     
Źródło zdjęć: pixabay, wł

w sumie: 20
  • 0

    1. ~We freshu tez?  2017-01-26 13:51:08  host: n11-07-08.opera-mini.net

    Moze ktoś wie?

  • 0

    2. ~781  2017-01-26 13:52:14  host: 5.174.30.195

    Kartę zarejestrowałem przez system bankowy, dziecko korzysta z freemium, narazie wystarcza.

  • 0

    3.  2017-01-26 13:53:22

    @1, Nie, Play ma umowę z kioskami Ruchu, InMedio, Pocztą, stacjami benzynowymi i Kolporterem.

  • 0

    4. ~781  2017-01-26 14:23:46  host: 5.174.30.195

    @1, @3. Dostałem smsa od virgin o g.09:40 treści; Pozostało Ci 6dni na zarejestrowanie numeru! Numer zarejestrujesz także w sieci sklepów Żabka i Freshmarket. Itd.

  • 1

    5.  2017-01-26 14:26:57

    Fresh i Żabka to chyba ten sam właściciel. U mnie na osiedlu są oba. Jak wielkie święto, np. Wielkanoc to jednego dnia jeden czynny a drugiego dnia ten drugi.

  • 0

    6.  2017-01-26 14:27:34

    Czy ktoś wie ile aktywnych kart SIM ma Virgin

  • 0

    7.  2017-01-26 14:30:39

    Było tu coś niedawno o tym- chyba ok. 460 tys.- to na koniec roku. Ale z pamięci piszę.

  • 0

    8.  2017-01-26 14:32:46

    @6: Tu jest dokładna liczba: http://tlp.is/cgu

  • 0

    9.  2017-01-26 14:44:46

    Ciekawe czy Witek pomoże osiągnąć zakładany 1 mln kart w ciągu najbliższego 1,5 roku

  • 0

    10.  2017-01-26 14:55:25

    @4, 781 - Zrozumiałem, że chodzi o Play Fresh :-) Sieć sklepów Freshmarket należy do Żabka Polska, choć Virgin Mobile nie wspominał o nich w komunikacie, to z tego SMS-a wynika, że i one pozwalają na rejestrację.

  • 0

    11. ~Xdxdxd  2017-01-26 14:59:11  host: user-94-254-161-148.play-internet.pl

    Ta żaba mi sie podoba, xoxoxo

  • 0

    12. ~781  2017-01-26 15:05:28  host: 5.174.30.195

    @10 LuiN. Dostałam smsa na nr Virgin że mogę zarejestrować we freshmarket i żabce. Żeby zabrać d.o.

  • 0

    13. ~Xavi  2017-01-26 15:13:17  host: 89-68-31-246.dynamic.chello.pl

    * Luin Jutro wchodzi abo, żadnych przecieków, jakiejś konfy, cisza! Witek testował już miesiąc temu i co?

  • 0

    14. ~pgpg  2017-01-26 15:16:06  host: public-gprs386200.centertel.pl

    Rejestrowałem Orange w Żabce już w zeszłym tygodniu. Na drzwiach żabki wisi reklama, że można zarejestrować u nich wszystkie sieci. Więc słaby macie zapłon albo Virgin spóźniło się z informacją :)

  • 0

    15. ~Xavi  2017-01-26 15:17:44  host: 89-68-31-246.dynamic.chello.pl

    * Luin jednak jest konfa jutro, będziecie?

  • 2

    16.  2017-01-26 15:30:20

    @13, 15, Xavi - tak, będziemy na konferencji. Potwierdzałem już to pod newsem zapowiadającym start oferty:-) Gdy zaś chodzi o kartę testową Witka, nie miała ona aktywnej oferty w jej ostatecznym kształcie. Można było potestować obecność lub brak różnych kodów etc. Spróbujemy wyciągnąć materiały ciut szybciej, abyście mieli na Telepolis komplet informacji już o 10 rano - w chwili rozpoczęcia konferencji. Choć to oczywiście dobra wola biura prasowego, więc obiecać nic niestety nie mogę :(

  • 0

    17.  2017-01-26 15:33:01

    14, pgpg - Virgin dzisiaj wysłał komunikat.

  • 1

    18. ~Seikooc  2017-01-26 16:27:45  host: 217-67-205-170.itsa.net.pl

    @1 - "Żabka Polska – spółka będąca właścicielem największej w Polsce sieci sklepów typu convenience, prowadzonych pod marką Żabka i proximity supermarketów pod marką Freshmarket."

    Tak więc te 4500 zawiera zarówno sklepy Żabka jak i Freshmarkety. :)

  • 0

    19. ~  2017-01-26 17:03:08  host: chaos.tpnet.pl