Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Numery Plusa można zarejestrować w salonach Neonetu

Numery Plusa można zarejestrować w salonach Neonetu

LuiN 8 Sierpnia 2016 15:53

5 3

Sieć Plus poinformowała w komunikacie o możliwości rejestrowania numerów na kartę również w salonach sieci Neonet.



Jak wylicza Plus, daje to już łącznie 3370 punktów sprzedaży, w których klienci mogą zarejestrować swoje numery, chroniąc się tym samym przed ryzykiem ich zablokowania.




By zarejestrować swój numer prepaid wystarczy mieć przy sobie dokument potwierdzający tożsamość (dowód osobisty lub paszport), bądź kartę stałego pobytu. Swój numer zarejestrować mogą też osoby niepełnoletnie, które skończyły co najmniej 13 lat i posiadają dokument tożsamości. Poza dokumentem tożsamości należy mieć przy sobie numer karty SIM, który można sprawdzić wysyłając bezpłatny SMS o treści KARTA na numer 80105.

Dane użytkowników rejestrujących numer w Neonecie trafiają bezpośrednio na serwery Plusa, z zachowaniem regulacji prawnych dotyczących ochrony danych osobowych.

Obecnie numery na kartę sieci Plus można zarejestrować w 1300 salonów Plusa lub Cyfrowego Polsatu, 270 sklepach sieci Neonet oraz w 1800 kioskach Ruchu.

Źródło tekstu: Plus     

w sumie: 42
  • 0

    25.  2016-08-08 22:08:03

    @wlo, a nie wiem. Ja w kiosku jeszcze nie musiałem rejestrować. ;-)
    To czy te obawy są zasadne czy nie, to już inna kwestia. Ludzie się zwyczajnie obawiają, że ktoś ich dane wykorzysta. Może nie mają racji. Oby nie mieli.

  • 0

    26. ~pabloki  2016-08-08 22:11:32  host: user-5-173-11-98.play-internet.pl

    Dan9elR to nie są wrażliwe dane , zapraszam do kontaktu z giodo. ja dzwoniłem. powiedziano mi że przecież te dane podaje w przychodni.
    wlo tylko widzisz to w sklepach są kamery i dane z tego można pozyskać . pare dni temu ogladałem program gdzie ludzi wrobiono w kredyt.

  • 0

    27.  2016-08-08 22:58:32

    Gigabajty za medale Polaków w Plusie
    Komórkowa sieć Plus wprowadza promocję olimpijską, w ramach której użytkownicy oferty "na kartę" oraz mix otrzymują dodatkowe pakiety internetowe za medale naszych sportowców.
    Promocja "Gigsy za medale" trwa od 5 do 21 sierpnia 2016 roku i obejmuje użytkowników oferta "na kartę" oraz Mix w sieci Plus. W ramach oferty przyznawany będzie jednorazowy pakiet internetowy na krajową transmisję danych.

    Wielkość bonusu jest zależna od ilość zdobytych medali przez polską kadrę olimpijską w danym dniu letnich Igrzysk Olimpijskich w Rio 2016 i obliczana będzie w następujący
    sposób: 1 GB transmisji danych za każdy medal zdobyty w danym dniu. Bonus jest aktywny przez 24 godziny od momentu aktywacji, o której użytkownik będzie informowany SMS-em na bieżąco.

    Jednorazowa aktywacja promocji odbywa się przez wysłanie SMS-a o treści MEDAL na bezpłatny numer 80950 w terminie od 5 do 21 sierpnia 2016 roku (użytkownik musi posiadać aktywne konto). Bonus przydzielany będzie za medale zdobyte od dnia przytępienia do promocji.

  • 0

    28.  2016-08-08 23:08:33

    @pabloki, tak - przychodnię w której się leczymy przyrównywać do kiosku Ruchu, to niezbyt szczęśliwe porównanie. Jednak lekarz jest zdaje się zawodem zaufania publicznego.

  • 0

    29. ~remi  2016-08-09 05:59:47  host: host-142-40.jkns.pl

    Niedawno Plus wprowadził możliwość rejestracji przez SMS, w kioskach RUCH-u, teraz w sieciach Neonet. Wygodnie. I do tego można capnąć jakiś bonus dla rejestrujących się,

  • 0

    30. ~Sławków  2016-08-09 06:25:15  host: 188.146.189.31.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    @29. Dają różne możliwości do rejestracji sim i to jest dobre

  • 0

    31. ~7814  2016-08-09 06:49:52  host: user-94-254-225-105.play-internet.pl

    Mam kartę z play, kolega podłączył mi ją pod swoje konto abonamentowe, dzwoniąc do bok podał nr telefonu i kod puk, w plusie można dopisać poprzez sms nie stety nikt że znajomych nie ma plusa, więc czeka mnie wizyta w salonie, Orange nie daję możliwości do pisania nr pripaid do konta abon,trzeba osobiście w wyznaczonych punktach

  • 0

    32. ~  2016-08-09 08:55:35  host: apn-37-248-165-173.dynamic.gprs.plus.pl

    #12: Po raz kolejny siejesz nienawiść człowieku! Kiedy wreszcie hejterzy zaczną ponosić konsekwencje swoich nienawistnych wypowiedzi? Dlaczego po raz kolejny admin przepuszcza zionące nienawiścią komentarze? Kiedy wreszcie się skończy to wszechobecne chamstwo w wypowiedziach tego człowieka?

  • -1

    33.  2016-08-09 09:33:43

    25 - ja jestem starym człowiekiem, bezkrytycznie wyrażam swoje opinie... Nie boję się, bo mi może ktoś zrobić, jeśli prawa nie złamałem? Nigdy nie miałem najmniejszych problemów z tego tytułu, ze komuś dane udostępniam. Nie, że byle komu... Ale firmom czy instytucjom, z którymi zawieram umowy czy jestem zobowiązany do przedstawienia danych.
    Dochodzę do wniosku, ze boją się nieuczciwi. I dobrze, ze się boją ;-) Bo tacy powinni w pierdlu albo na przymusowych robotach publicznych spędzać czas a nie na wolności ;-)

  • -1

    34.  2016-08-09 09:34:44

    26 - jeśli wrobiono, to czego się ci ludzie mają bać? Przestępstwo popełnili jakieś?

  • -1

    35.  2016-08-09 09:35:55

    32 - po raz kolejny stwierdzam fakt ;-)

  • 0

    36. ~  2016-08-09 09:45:59  host: apn-37-248-165-173.dynamic.gprs.plus.pl

    Serwis Telepolis pisze dumnie, że " zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego". Nie przeszkadza mu jednak, że zarejestrowana od lat osoba raz za razem dopuszcza się obraźliwych komentarzy na tle narodowościowym, które mogłyby być podciągnięte pod art. 256 i 257 kodeksu karnego. Ktoś z serwisu się wypowie czy jak zwykle temat zostanie przemilczany?

  • 1

    37. ~fan WLO  2016-08-09 09:47:25  host: dynamic-78-8-53-222.ssp.dialog.net.pl

    Kolejny raz głos WLO to glos rozsądku w bezdennych odmętach telekomunikacyjnego bagna. I to mi się podoba

  • 0

    38. ~c  2016-08-09 11:35:08  host: user-188-33-172-45.play-internet.pl

    Czekam na Rejestrację u Listonosza. Codziennie bywa na Osiedlu :)

  • 0

    39. ~jeden  2016-08-09 14:02:59  host: user-94-254-163-197.play-internet.pl

    Ciekawe ile bedzie kradziezy tozsamosci po rejestracji numerow u Pani Zosii na kasie, ludzie, ktorzy nie powinni miec dostepu do danych osobowych nagle taki dostep uzyskuja. Gdzies czytalem, ze podobno handluja juz zarejestrowanymi numerami, zaloze sie ze dane do tych rejestracji brane sa od uzytkownikow, ktorzy przyjda swoje numery zarejestrowac. Tylko czekac az bedzie wysyp jakichs chwilowek. Ludzie chroncie swoje dane, bo w dzisiejszych czasach mozna na takim niedbalstwie duzo stracic...

  • 0

    40.  2016-08-09 17:13:10

    36 - zamiast się mazać, weź skieruj sprawę do organów ścigania... Śmieszny jesteś.

  • 0

    41. ~Marek  2016-08-09 22:01:57  host: 078088028008.dynamic-ra-05.vectranet.pl

    Jak ktoś się boi o prywatność, to przecież plus umożliwia rejestrację telefonicznie. I wygodnie, i bezpiecznie, bo bezpośrednio.

  • 0

    42. ~  2016-08-10 10:47:28  host: apn-31-0-40-40.dynamic.gprs.plus.pl

    #40: To już nie będzie konieczne...

  • 0

    43. ~Karwin  2016-08-10 19:43:11  host: axx88.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kolejna sieć handlowa przyłącza się do akcji Plusa związanych z rejestracją kart prepaid, tak więc jest możliwość praktycznie w każdej miejscowości.

  • 0

    44. ~Serek  2016-08-11 22:03:16  host: agsf106.neoplus.adsl.tpnet.pl