Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Numery Play na kartę można zarejestrować u listonosza

Numery Play na kartę można zarejestrować u listonosza

LuiN 11 Stycznia 2017 17:31

5 5

play na karte listonosz

Sieć Play stara się stale rozbudowywać sieć punktów, w których można zarejestrować jej numery na kartę. Od dzisiaj pomóc w tym obowiązku mogą listonosze Poczty Polskiej.




Jak podaje Marcin Gruszka, rzecznik sieci, potrzebny jest do tego "nowoczesny listonosz", czyli taki, który nosi ze sobą tablet. Wystarczy przekazać chęć zarejestrowania numeru, a następnie:
  • przekazać numer telefonu i karty SIM (sprawdzić go można wpisując na telefonie kod *127#),
  • podać imię, nazwisko i numer PESEL,
  • okazać listonoszowi dowód osobisty do weryfikacji danych.
Po poprawnej weryfikacji klient otrzymuje SMS-a z informacją o pomyślnej rejestracji. Podobnie jak przy innych opcjach rejestracji, otrzymać można bonusy od sieci oraz do loterii #KartaMilionWarta.

Zobacz: Milion złotych do wygrania w loterii sieci Play
Zobacz: Orange: rejestracja numeru na kartę u listonosza
Zobacz: Rejestracja numeru na kartę T-Mobile u listonosza

Źródło tekstu: Play     

w sumie: 43
  • 1

    24. ~a  2017-01-11 21:40:15  host: public-gprs402816.centertel.pl

    Hejterzy są załamani ;)

  • -1

    25. ~KRISSO  2017-01-11 21:46:06  host: user-94-254-163-152.play-internet.pl

    No niesamowite szok jak wspaniale GRUSZKA jaka swietna wiadomość szok później dajcie bonus z 10 000 tysięcy za rejestracie u tego listonosza na dwa dni i później 9999 zapieprzci......... I kto przekroczy 1 zeta niech resztę odda ale zmiecie regulamin dopiero np..po tygodniu.Panie GRUSZKA jeszcze pare fajnych prezentacji z kolegom BUGAREM , czy jest jeszcze Nara.TRZYMAMY KCIUKI ZA POLAKOW JUTRO!!!To lepsze) listonosz dobre!

  • 0

    27. ~locomoco  2017-01-12 01:29:06  host: public-gprs394434.centertel.pl

    up @16

  • 0

    28. ~r  2017-01-12 05:49:17  host: user-46-112-137-74.play-internet.pl

    23, wlo: Z infolini za to korzystasz non stop, brawo, zuch :)

  • 0

    29. ~  2017-01-12 07:45:24  host: 5.254.65.135

    19. W punkcie operatora będą ci wciskać super korzystne abonenciki i/lub zaznaczą ci wszystkie zgody marketingowe. Tak mi baba w Playu zrobiła, mimo że jej na początku mówiłem, że nie chcę zgód. Potem dopiero w domu przejrzałem dokumenty - bo zaufałem pani, skoro wcześniej mówiłem, co chcę - i musiałem z powrotem biegać do punktu, żeby mi to odkręciła. Jak widać, zaufałem niesłusznie.

    Za to jak koleżanka rejestrowała w Plusie, to pan niczego nie zaznaczył przy zgodach. Jak koleżanka zwróciła na to uwagę, to pan był wielce obrażony.

    Dlatego lepiej zarejestrować numer w neutralnym punkcie - poczta, kiosk (choć w przypadku Plusa to oczywiście nie działa).

  • 0

    30.  2017-01-12 08:31:36

    Czemu tylko w ING i Millennium można zarejestrować SIM to nie wiem, czemu we wszystkich bankach to nie jest możliwe...

  • 0

    31.  2017-01-12 09:22:10

    play to dramat ze swoim ograniczeniem w roamingu do 3Mb/s. kto przy zdrowych zmysłach do nich sie bedzie teraz pchał?

  • 0

    32. ~Banki  2017-01-12 10:10:22  host: user-94-254-129-248.play-internet.pl

    @30 Logan. Bo to bardzo duży wydatek który może się nie zwrócić. Zakup poprawki ok 100 tys. Testy ok 40 tys. Przygotowanie wdrożenia ok 20tys. Obsługa powdrozeniowa ok 500tys. A jaki może być zysk? 50gr od klienta. To tylko banki z pierwszej 5tki sobie a to pozwolą.

  • 0

    33. ~Marcin.503  2017-01-12 10:10:31  host: 83-238-144-214.static.ip.netia.com.pl

    @30. Kiedyś pytałem w bok jednego z operatorów kiedy w innych bankach będzie możliwość rejestracji, to usłyszałam że wkrótce bo cały czas pracują nad tym. Powinna ta opcja funkcjonować od początku.

  • 0

    34. ~  2017-01-12 10:16:11  host: ptcnat.t-mobile.pl

    Co ciekawe nowoczesny listonosz popyla z tabletem od T-Mobile ;)

  • 0

    35. ~  2017-01-12 10:17:26  host: 188.146.153.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Opcja z listonoszem dostepna jest w orange, play i t-mobile a co z plusem?

  • 0

    36. ~  2017-01-12 10:18:31  host: 188.146.153.124.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    30. to juz chyba zalezy od samego banku pewnie uwazaja takie udogodnienie za malo przydatne dla klientow ;)

  • 0

    37. ~Marcin.503  2017-01-12 10:19:31  host: 83-238-144-214.static.ip.netia.com.pl

    @19 wlo. Tak jak piszę @29, po co mi wysłuchiwać suuuper oferty na abonament bo pripaid się przecież nie opłaca itd.
    Dlatego system bankowości wg mnie jest najlepszą opcją rej.
    Tylko jeszcze nie wiem które zarejestrować...?

  • 0

    38. ~  2017-01-12 11:33:28  host: apn-95-40-16-3.dynamic.gprs.plus.pl

    @13: A jak można przenieść numer bez rejestracji u macierzystego operatora?

  • 0

    39.  2017-01-12 13:21:33

    37 - nawet pierwszego zdania nie dokończą a dwoma słowami kończę wywody konsultantów. To naprawdę proste ;-)

  • 0

    40. ~Rzeźnik  2017-01-12 13:50:46  host: user-94-254-160-117.play-internet.pl

    Może, *** w mięsnym jeszcze ?

  • 0

    41.  2017-01-12 15:21:34

    35 - już na początku obowiązywania systemu, Poczta Polska chwaliła się, że jest strategicznym partnerem wszystkich operatorów - Orange, Play, Plus i T-mobile (alfabetycznie nawet podawali). Jeśli teraz ktoś gdzieś pisze, ze rejestrują wszystkich oprócz Plusa... No kiepski dziennikarz, który przepisuje materiał innego kiepskiego dziennikarza albo tzw. rzecznika prasowego ;-) Idąc dalej - jeśli system w okienku umożliwia rejestrację, to uważasz, że na tablecie listonosza już nie?

  • 0

    42. ~frwf  2017-01-12 15:28:26  host: user-164-127-189-136.play-internet.pl

    Martwicie się o rejestrację a tymczasem w orange nie ma już z tym problemu bo wycięli wszystkie oferty prepaid poza orange yes i orange free na kartę OFnK (internet) więc problem z ofertą a tym samym rejestracją operator ukrócił u siebie czyli u żródła.

  • 0

    43.  2017-01-12 17:04:37

    42 - nie rozumiem nic z tego co mówisz... Możesz wyjaśnić problem rejestracji prepaidów w Orange?

  • 0

    44. ~Gość  2017-02-05 13:03:06  host: 81-7-9-191.blue.kundencontroller.de

    A co z numerem w Plus i rejestracją u listonosza?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-204-249-55.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ostatnie komentarze (wiadomości)

Pi0trek | 2017-03-23 09:13:51

Czy tylko mi wydaje się to nierealne?


~ | 2017-03-23 09:12:55

Czas lemingow.


~Tomek | 2017-03-23 09:10:47

Dzięki


Patryk7588 | 2017-03-23 09:02:41

Nic się nie zmieni.


~Eleven | 2017-03-23 09:00:49

Jak ktoś lubi duże telefony to nie taki zły wybór, dobra bateria, 2GB ramu, dual sim, w tej cenie przynajmniej warto wziąć pod uwagę

Ankieta

Jak najkorzystniej nabyć Huaweia P10?

Huawei P10 - porównanie ofert przedsprzedażowych

 

Zobacz wynik | Opinie (7)

Archiwum Ankiet