Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Numeracja zagraniczna w FONE

Numeracja zagraniczna w FONE

WitekT 4 Maja 2006 14:42

0 0

Od 4. maja klienci indywidualni i biznesowi wrocławskiego operatora FONE mogą korzystać z usługi numeracji zagranicznej. Usługa ta polega na przypisaniu do telefonu w Polsce zagranicznego numeru z wybranego kraju świata, co skutkuje tym, że osoby dzwoniące do nas z tego kraju wybierają numer lokalnie i płacą tak jak za rozmowy w ramach tego państwa.

Usługa numeracji zagranicznej, w ramach sieci FONEMON nazywana FONEMON Świat, a dla klientów biznesowych – FONE Świat, to możliwość korzystania z zagranicznego publicznego numeru telefonu w ramach internetowych połączeń telefonicznych świadczonych przez operatora FONE. W praktyce oznacza to, że użytkownik korzystający z połączeń głosowych FONE otrzymuje wybrany przez siebie numer z zagranicznej strefy różnych państw Europy i świata. Przykładowo, wybierając numer z brytyjskiej sieci telefonicznej osoby dzwoniące z Wielkiej Brytanii do Klienta FONE muszą wybrać jedynie numer lokalny, a koszt jaki poniosą za to połączenie będzie taki sam, jakby dzwonili do osoby przebywającej w Wielkiej Brytanii.

Dodatkową zaletą usługi jest możliwość wyboru numeru nie tylko z danego kraju, ale również z danej strefy numeracji w ramach tego państwa np. można wybrać numer brytyjski ze strefy numeracyjnej Londynu. Tym samym koszt, jaki ponoszą dzwoniący na ten numer znajomi, rodzina i partnerzy biznesowi przebywający w Londynie, jest taki jak w przypadku połączeń lokalnych w ramach londyńskiej strefy numeracyjnej, niezależnie czy dzwonią z telefonu stacjonarnego, czy telefonu GSM.
Nowa usługa numeracji zagranicznej daje możliwość rodzinie, znajomym i partnerom biznesowym zza granicy bardzo komfortowo i tanio kontaktować się z Klientem FONE w Polsce. Jest to idealne rozwiązanie dla każdego, kto często rozmawia z rodziną, bądź znajomymi przebywającymi za granicą, a zwłaszcza dla firm, które działają na rynku międzynarodowym i posiadają za granicą swoją centralę, przedstawicielstwo lub oddziały, bądź też często dzwonią do nich zagraniczni partnerzy, kontrahenci i klienci. Dołączając tę usługę do naszej oferty dajemy naszym Klientom sposobność uruchomienia wirtualnego biura zagranicznego firmy bez konieczności wyjeżdżania z Polski, można więc powiedzieć, że znosimy granice dla biznesu – kontynuuje Krzysztof Surgut - Usługa numeracji zagranicznej to przede wszystkim prestiż dla firm i wiarygodność w oczach zagranicznych partnerów biznesowych – mówi Krzysztof Surgut, Wiceprezes Zarządu FONE.

Obecnie operator FONE udostępnia numery telefonu m.in. z Wielkiej Brytanii, Irlandii, Niemiec, Francji, Włoch, Kanady i USA. Więcej informacji o usłudze numeracji zagranicznej oraz pełna lista udostępnionych krajów znajduje się na stronie www.fonemon.pl.

Źródło tekstu: FONE     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-105-205.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet