Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Numer stacjonarny i komórkowy na jednej karcie SIM w Erze

Numer stacjonarny i komórkowy na jednej karcie SIM w Erze

WitekT 2 Czerwca 2008 13:40

0 0

Era przygotowuje nową propozycję dla wszystkich abonentów: klient, na jednej karcie SIM, otrzyma numer stacjonarny i komórkowy.

Od lipca obecni i przyszli abonenci sieci Era będą mogli skorzystać z najnowszej propozycji Ery - numer stacjonarny i komórkowy w jednym telefonie, na jednej karcie SIM. Klient decydując się na korzystanie z nowej usługi, do posiadanego lub zakupywanego numeru komórkowego, otrzyma numer stacjonarny wraz z przypisanym mu, w zależności od miejsca zamieszkania, numerem kierunkowym.




W pierwszym tego typu rozwiązaniu w Polsce, w ramach najtańszego na rynku abonamentu w wysokości 5 zł brutto miesięcznie klient, przebywając w strefie domowej (w promieniu do 500 metrów od domu), otrzyma możliwość wykonywania połączeń do sieci stacjonarnych za 20 gr za minutę z naliczaniem sekundowym oraz odbieranie połączeń przychodzących na telefon stacjonarny. Korzystając z telefonu w strefie domowej klient będzie dostępny zarówno pod numerem stacjonarnym, jak i komórkowym.

Usługi telefonii stacjonarnej sieci Era dostępne są w całej Polsce, we wszystkich 49 strefach numeracyjnych, dla większości ludności Polski, w tym także w regionach, w których tradycyjna telefonia oferowana przez konkurencję jest niedostępna. Tak jak w przypadku Ery Domowej i Ery Firmowej klient będzie mógł przenieść numer stacjonarny od wszystkich dużych operatorów stacjonarnych w kraju.

Źródło tekstu: Era     

Dodaj do:
w sumie: 89
  • 0

    70. ~Arti  2008-06-03 20:44:41  host: 77-253-117-241.adsl.inetia.pl

    A ja mam gdzies taka usluge. Mam w swoim telefonie skonfig. VOIP'a. mam swoj nr telefonu stacjonarnego i polaczenia po 6 groszy ze swojego telefonu po calej Europie z dowolnej czesci swiata. Byle by byl hotspot. Ale to takie samo ograniczenie jak odleglosc 500 m od miejsca zamieszkania.

  • 0

    71. ~testowy  2008-06-03 20:48:50  host: 217.116.110.190

    test umts smiesznego orange....12345....do kitu to dziala

  • 0

    72. ~Erowiec  2008-06-03 21:05:18  host: host-89-228-143-45.gorzow.mm.pl

    Ta wiadomość została skopiowana. Jest dokładnie taka sama jaką wysłała PTC do punktów Ery.

  • 0

    73.  2008-06-03 21:14:13

    ~Erowiec - i co w związku z tym? Mieli napisać, ze Era oferuje dwa numery na karcie i do tego daje za darmo telefon na dwie karty - za darmo?

  • 0

    74. ~ares  2008-06-03 21:18:14  host: nat-212-182-91-209.neospot.pl

    No i jeżeli minuta interkonektu kosztuje 44 gr to jak w Play opłaca się zrobić minutę za 25 gr albo w erze podwójne doładowanie czyli min. ok. 30 gr. Kto mi to wytłumaczy?

  • 0

    75. ~turin12  2008-06-03 22:37:24  host: host86-130-225-32.range86-130.btcentralplus.com

    ~Arti--->stary to nie jest to samo bo przyjedz do wsi wloclawek i tam nie znajdziesz zadnego hotspota wiec sobie nie zadzwonisz to nie zupelnie z calej europy:)

  • 0

    76.  2008-06-03 23:08:44

    ares: bo WitekT twierdzi, że interkonekt nie ma znaczenia dla cen ostatecznych. Chyba ma rację, że jest "przeźroczysty". Ty płacisz 25 gr. a ktoś dostaje 44gr. i wszyscy zarabiają. Więcej w tym temacie pewnie nie zrozumiesz:)

  • 0

    77.  2008-06-03 23:15:58

    azerus: Tak, naprawdę to fajne i tanie. Można mieć np. tanio stacjonarny numer do faxu:) i szybki net. Takie dwa w jednym. Dwie rzeczy a żadna nie działa chociaż jest tanio. O "spieprzonym" handowerze ery już nie wspomnę, że telefon w bardzo dobrym zasięgu loguje się często do stacji oddalonej o 15 km. i nie jest to tylko problem szalonego a właściwie całego kraju. Stacje też trzeba zestroić a nie tylko postawić i "wypałować" sygnał na max-a:)

  • 0

    78. ~  2008-06-03 23:17:09  host: host-87-99-50-135.lanet.net.pl

    65 - podejrzewam, ze wogole to zawsze bedziesz dzwonil z komory (po stawkach tego abonamentu), tyle ze masz zapewnione dzwonienie na stacjonarne po 20gr/min z naliczaniem sekundowym, numer masz po prostu jako dodatek do abo komorkowego i to Cie kosztuje 5pln, ale jak to bedzie wygladalo w szczegolach to sie okaze, jesli tak jak mi sie wydaje, to w salonach beda tlumy, pytanie jak szybko odpowie konkurencja

  • 0

    79. ~ZICO  2008-06-03 23:52:02  host: inet20909ni-3.eranet.pl

    Bardzo fajna propozycja i mam zamiar z niej skorzystać jak tylko się pojawi. Ja ze swoją ERĄ Domową oddaliłem się 10 km od domu i nadal działała:-)

  • 0

    80.  2008-06-04 06:47:58

    nie do końca - w telefonach jest coś takiego a raczej na kartach SIM ,że telefon może obsługiwać 2 linie telefoniczne - tylko do tej pory nikt nie oferował tej usługi

  • 0

    81.  2008-06-04 07:55:20

    piotrM - a masz komórkę z faksem?

  • 0

    82.  2008-06-04 07:55:56

    Bartosz - młody jesteś... chyba od 2000 roku Plus oferuje dwa numery na jednej karcie ;-)

  • 0

    83.  2008-06-04 07:56:35

    Plus Turbo?? Nie pamiętam jak to nazwali ;-)

  • 0

    84.  2008-06-04 08:08:23

    wlo: widzę, że dzień w pracy zaczynasz podobnie jak ja od telepolis:) Ciekawe ilu jeszcze tak robi?

  • 0

    85.  2008-06-04 08:14:27

    ja przeglądam kilkanaście serwisów z rana... zanim wypiję kawę i coś zacznę robić "pieniężnego" ;-) potem mam otwarte okno z telepolis np. i czytam sobie, "czasem" pogadam ;-)

  • 0

    86. ~kimi  2008-06-05 14:05:53  host: abrd224.neoplus.adsl.tpnet.pl

    na moje totalny bezsens. Np moj ojciec pojdzie z tel do sklepu a ja juz nie bede mogla odebrac stacjonarnego

  • 0

    87. ~AAAAA  2008-06-06 00:32:19  host: gky91.internetdsl.tpnet.pl

    Plus turbo to co innego to sluzbowy z prywatnym numerem na 1 karcie sim. http://www.sabre.com.pl/images/multimedia/polkomtel/turbo.swf

  • 0

    88. ~partyzant  2008-06-09 10:26:56  host: ns2.mrr.gov.pl

    Jak dla mnie oferta bombowa. Ważne tylko, bym mógł, będąc w zasięgu "stacjonarnej", wybrać czy dzwonię z ery "komórkowej" czy "stacjonarnej".

  • 0

    89. ~BaRReT  2009-10-13 11:27:56  host: hfs92.internetdsl.tpnet.pl

    hehe :) ktos tam napisal ze odleglosc od domu 500 m... no moze tak powiedzial operator. Mam domowy numer w erze i piekne jest to ze z domu do pracy w linii prostej mam okolo 8 km i siedząc w pracy praktycznie 90% polączeń wykonuje ze strefy domowej :D

Dodaj swoją opinię