Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Numer Lycamobile zarejestrujesz w kiosku Ruch

Numer Lycamobile zarejestrujesz w kiosku Ruch

orson_dzi 7 Listopada 2016 17:49

5 1
Lycamobile rozszerza możliwości rejestracji numerów na kartę, dodając obsługę zleceń w punktach Ruchu.

Od 4 listopada klienci Lycamobile mogą zarejestrować numery na kartę w punktach Ruchu. Tym samym, to kolejny operator, którego numery można zarejestrować w popularnej sieci kiosków i salonów prasowych.

Oprócz tego operator uruchomił na swojej stronie internetowej wyszukiwarkę punktów, w których można zarejestrować swój numer. Wyszukiwarka jest dostępna pod tym adresem.


Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:

Tagi: rejestracja | ruch | lycamobile

w sumie: 17
  • 1

    1. ~GLIWICE  2016-11-07 18:58:06  host: pub-137.65.multiplay.pl

    VoIP-y też trzeba zarejestrować, w HaloNet można to zrobić przelewem :-) Super rozwiązanie

  • -1

    2.  2016-11-07 19:15:39

    Miałem starter, który wylądował w koszu, dlaczego? Brak możliwości wysłania sms'a na akcje charytatywną, co w 2016 r jest kpiną.

  • 0

    3. ~pabloki  2016-11-07 19:20:36  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    miałem - nie mam. na bok z innej sieci dodzownić sie nie da. z tą rejestracją to obudzili sie w porę.

  • 0

    4. ~`•´~  2016-11-07 19:24:27  host: 8.37.225.65

    2). bo jak większość kart - trzeba pierw doładować konto
    :-P

  • 0

    5.  2016-11-07 19:24:31

    Jeszcze mam, ale chyba i mój zniknie. Tylko z 1 osobą z niego czasem rozmawiam.

  • 0

    6. ~pabloki  2016-11-07 19:26:56  host: user-5-173-5-90.play-internet.pl

    4 gdybyś miał lycamobile to wiedziałbyś że lyca tego nie obsługuje.

  • 0

    7.  2016-11-07 19:30:49

    6). Skoro nie, to chyba jakaś olewa sieć?
    :-D

  • 1

    8. ~GLIWICE  2016-11-07 19:36:12  host: pub-137.65.multiplay.pl

    Lycamobile jest najtańsze jeśli się dzwoni za granicę na komórki lub stacjonarne, pakiet "Wszystko w jednym S" 150min/do PL i 39 krajin oraz 50sms i 2GB w Polshy, niestety naliczanie jest minutowe a nie sekundowe :-/

  • 0

    9. ~Calm7  2016-11-07 19:43:15  host: afcj215.neoplus.adsl.tpnet.pl

    W kiosku Ruchu? Dzisiaj w radiowej jedynce bębnili przez cały dzień że kioski Ruchu mają być zlikwidowane.

  • -1

    10. ~  2016-11-08 08:38:50  host: 168.235.197.54

    @9 jaki cep...slucha pisowskich mediow xD

  • 0

    11. ~Calm7  2016-11-08 08:50:25  host: dou98.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @10). Słuchać wstyd to peowskich mediów. Jak bym słuchał peowskie media, to wszyscy brali by mnie za złodzieja.

  • 0

    12. ~nick  2016-11-08 16:04:48  host: 46.101.18.209

    w Końcu w porę się obudzili w Lyca z uproszoną rejestracją, niedawno wymagali skanu dowodu wysyłanego mailem+Adres zamieszkania

  • 0

    13. ~mamert  2016-11-08 17:59:10  host: apn-31-0-70-81.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzisiaj próbowałem. Awaria po stronie Lyca :-(

  • 0

    14. ~Calm7  2016-11-08 19:21:12  host: n08-03-07.opera-mini.net

    JA ZAREJESTROWALEM NUMER NA ZULA DWORCOWEGO I BLASZCZAK MOZE MNIE CMOKNAC W ZADEK HA HA HA

  • 0

    15. ~precz z PO  2016-11-09 01:19:25  host: user-94-254-242-8.play-internet.pl

    ja tez słucham tylko mediów prawicowych i dlatego wybrałem sieć pod Plusem.

  • 0

    16. ~mamert  2016-11-09 10:38:34  host: apn-31-0-71-77.dynamic.gprs.plus.pl

    Dzisiaj udało sie zarejestrować

  • 0

    17.  2016-11-11 12:48:25

    Lyca to dziwny operator. Kiedyś od nich chciałem przenieść numer do Virgin i Lyca nie wyraziła na to zgody. Powód? Że niby karta musi chociaż raz zostać doładowana minimalną kwotą. Ciekawe czy to ich wewnętrzny regulamin i czy gdybym zgłosił to do UOKiK czy też UKE to nie byłoby szumu. Generalnie mam gdzieś ten numer głęboko w czterech literach.

Dodaj swoją opinię