Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Numer do prezydenta

Numer do prezydenta

WitekT 13 Czerwca 2005 23:00

0 0

Prezydent Indonezji Susilo Bambang Yudhoyono Yudhoyono nie przemyślał do końca decyzji o publicznym udostępnieniu swojego numeru telefonu komórkowego. Linia niemal natychmiast została zablokowana i trzeba ją było odłączyć. Prezydent nie daje za wygraną i mówi, że wróci do pomysłu.

Zdaniem prezydenckiego rzecznika jest naturalne, że ludzie chcą mieć dostęp do prezydenta, którego sami wybrali. Dlatego w niedzielę prezydent podał swój numer telefonu i powiedział, że każdy, kto chce się pożalić na działanie władz, może do niego zadzwonić albo przysłać SMS-a. Chętnych było ponad trzy tysiące - podają miejscowe media - co szybko zablokowało linię. Poniedziałkowe gazety pełne są historii ludzi, którzy zaufali prezydentowi, chcieli się na coś poskarżyć, ale nie mogli się dodzwonić.
Rzecznik prezydenta Andi Mallarangeng wyjaśnił, że numer jest już nieaktualny, ale nie podał nowego. Dodał, że prezydent polecił założyć pięć nowych linii, które będą obsługiwane przez system komputerowy i ludzie znowu będą mogli dzwonić i pisać SMS-y. Nie jest jasne, czy prezydent, któremu bardzo zależy na wizerunku człowieka bliskiego Indonezyjczykom, sam odbierał swój telefon, kiedy jeszcze on działał.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-149-239.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Czy używasz wzmacniaczy sygnału w domowej sieci Wi-Fi?

TP-Link RE270K - wzmacniacz Wi-Fi i inteligentne gniazdko w jednym

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet