Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nubia NX59J to kolejny telefon z formatem ekranu 18:9

Nubia NX59J to kolejny telefon z formatem ekranu 18:9

Isand 24 Września 2017 22:03

1 0

nubialeak

Moda to potężne zjawisko. Widać to również w świecie smartfonów - moda na bezramkowce, moda na brak przycisków fizycznych, moda na podwójne aparaty... Ale jest jeszcze jedna moda. Na format ekranu. Coraz więcej modeli wychodzi z formatem 18:9. Nowa Nubia NX59J ma być jednym z nich.
Zdjęcia przedstawiające prototyp nadchodzącej Nubii pojawiły się za pośrednictwem chińskiej platformy mikroblogowej Weibo. Oczywiście, skoro to dopiero prototyp to wiele rzeczy może się jeszcze zmienić, ale poza formatem ekranu, dowiedzieliśmy się o podwójnym obiektywie aparatu z obu stron. Przedtem obserwowaliśmy wyścig na megapiksele - teraz na obiektywy.

Chińscy mikroblogerzy sugerują, że najnowsze dziecko ZTE ujrzy światło dzienne na początku 2018 roku.

Źródło tekstu: slashleaks, wł     

Dodaj do:

Tagi: nubia | zte

w sumie: 2
  • 0

    1.  2017-09-25 10:48:58

    18:9 za duży. Wolałbym 2:1.

  • 0

    2.  2017-09-25 11:08:42

    @1, mnstr - a co mają proporcje wyświetlacza do jego wielkości? Co do stosowania zapisu "18:9" - już wiele razy było to na TELEPOLIS.PL wyjaśniane, że chodzi o możliwość szybkiego i łatwego porównania z ekranami o proporcjach 16:9.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-92-174-226.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Optymalna liczba obiektywów dla tylnego aparatu fotograficznego w smartfonie to:

Pixel 3 XL będzie inny niż poprzednicy - oto nowe zdjęcia smartfonu

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet