Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości NSN jednak nie zostanie sprzedane

NSN jednak nie zostanie sprzedane

WitekT 13 Lipca 2011 16:40

0 0

Nokia Siemens Networks nie zostanie sprzedane - poinformowano w krótkim oświadczeniu. Nie wiadomo, czy dlatego, że nie było żadnych chętnych czy może oferty zostały odrzucone przez udziałówców.

Wierzymy, że obecni akcjonariusze mają największy potencjał do dalszego zwiększania wartości firmy - powiedział Olli-Pekka Kallasvuo, szef rady nadzorczej Nokia Siemens Networks.
W oświadczeniu napisano także, że wraz z trwającymi wysiłkami, mającymi na celu wygenerować oszczędności, Nokia Siemens Networks zamierza podjąć dalsze, nieokreślone jeszcze działania w celu poprawy konkurencyjności firmy jako samodzielnej jednostki.

Przypomnijmy, że Nokia Siemens Networks powstała 1. kwietnia 2007 roku. Pierwsze doniesienia o tym, że udziałowcy chcieliby sprzedać wspólną firmę, pojawiły się 2 lata później, choć podobno taki scenariusz był brany pod uwagę od samego początku.

Źródło tekstu: Cellular News, wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2011-07-13 17:59:18

    dobrze, ze chlopaki z centrum we Wroclawiu beda nadal pracowac w NSN a nie u Chinczykow.

  • 0

    2.  2011-07-13 23:27:13

    Chińczycy we Wrocławiu? O której firmie mówisz, bo nie kojarzę?

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-238-157.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.