Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy zestaw Play Online na kartę

Nowy zestaw Play Online na kartę

LuiN 6 Października 2009 15:10

0 0

Od 07. października dostępny będzie nowy zestaw Play Online na kartę z modemem Huawei E156G w promocyjnej cenie 269 zł.



e156gm Zestaw składa się z modemu Huawei E156G oraz startera z 1 GB. Po wykorzystaniu 1 GB ze statera użytkownik zasila konto doładowaniami dostępnymi w ofercie Play Online na kartę. Przy doładowaniu konta kwotą 30 zł użytkownik otrzymuje 2 GB, a przy doładowaniu konta kwotą 50 zł aż 4 GB na transfer danych.




Cena wcześniej dostępnego zestawu Play Online na kartę z modemem tego samego producenta wynosiła 299zł. Usługę mobilnego Internetu można swobodnie testować przez 7 dni od daty zakupu.

Zobacz: regulamin oferty promocyjnej Sprawdź i kup zestaw Play Online na kartę z modemem (plik .pdf; 326 kB).

Źródło tekstu: Play, wł     

Dodaj do:
w sumie: 28
  • 0

    9.  2009-10-06 16:34:35

    @8 kiedys jak byla promocja na e160 za 129zl (takowego posiadam) to tez slyszalo sie o tym, ze niektore da sie uzywac z innymi sieciami choc sam modem ponoc byl zablokowany. oficjalnie wszystkie modemy play sa zablokowane i nie ma mozliwosci sciagniecia tej blokady za darmo jak to ma miejsce z telefonami.

  • 0

    10. ~cz-wa  2009-10-06 17:26:22  host: 77-253-184-104.adsl.inetia.pl

    mam pytanie zamiezam zakupic własnie oferte playonline w pley na abonament . lub na karte chciałem wiedziec czy warto czy poloczen nerozłacza w trakcie, prosze o rady

  • 0

    11. ~lolek  2009-10-06 17:35:15  host: user-89-108-253-237.mobile.playmobile.pl

    @2 thonka, hmm a ja dostalem modem E156G bez simlocka... a wczesniej kupilem w POL na karte E 169 i tez byl bez simlocka, przypadek?

  • 0

    12. ~lolek  2009-10-06 17:36:50  host: user-89-108-253-237.mobile.playmobile.pl

    @2 thonka, blokada jest tylko i wylacznie na firmware, nie maja simlocka

  • 0

    13.  2009-10-06 17:37:31

    Wszystko zależy od tego jak daleko mieszkasz od nodeB Play. Ja mieszkam może z 300 m i działa bardzo dobrze, a nawet kupiłem sobie zestaw na 18 miesięcy z promocji w ING. Jeśli nie jesteś pewny masz 3 opcje: 1. Zaprosić znajomego, który używa POL, 2. Wziąć na próbę(koszt 9 zł i można zerwać umowę, jeśli zwrócisz wszystko do 7 dni) 3. Kupić starter, i wypróbować go w miejscach, gdzie chcesz używać.

  • 0

    14.  2009-10-06 17:46:10

    Z modemu E160 simlocka sciagalem kodem z allegro kosztowal okolo 20 zl cala operacja lacznie z zakupem trwala chwile. Wiec simlock czy tez zabezpieczenie nie stanowi problemu. Inaczej z cena ktora jest dosc sporo biorac pod uwage wczesniejsze promocje.

  • 0

    15.  2009-10-06 17:46:58

    Pozowole sobie zadac jeszcze pytanie. Ktory modem w ofercie abonamentowej jest godny polecenia i najbardziej oplaca sie jego zakup?

  • 0

    16.  2009-10-06 17:50:21

    @14 odblokowanie to jedno, gwarancja to drugie ;)

  • 0

    17.  2009-10-06 17:54:00

    thonka@ - trzeba byc wyjatkowym pechowcem jak moj znajomy zeby wszystko co kupi zaraz mu sie popsulo dlatego nikt mu nic nie daje obejrzec ze sprzetu bo on jak Jonasz. Modem za 129 zl to nie jest jakies duze ryzko utraty gwarancji.

  • 0

    18. ~  2009-10-06 17:58:26  host: 205.217-171-48.tkchopin.pl

    w h..i robia grubo ludz

  • 0

    19. ~Neonek  2009-10-06 18:46:13  host: tor.lab.os3.nl

    Oferta taka sobie nicztm nie zachwyca. Jest zresztą identyczna jak inne ich promocje. Nowy modem i co z tego w sumie i tak to chodzić będzie jak na każdym innym modemie czyli nijak.

  • 0

    20. ~egon  2009-10-06 19:49:51  host: chello084010027006.chello.pl

    Czy orientuje się z Was jaki bonus oprócz 60 pln dostaje się przy przejściu do Play ? Wiem, że jest 1 z 3 do wyboru.

  • 0

    21.  2009-10-06 19:55:14

    @20 - zdaje sie ze zostal tylko bonus 60 zl pozostale do wyboru zlikwidowali byla o tym informacja na telepolis. Ja zalapalem sie jeszcze na oferte 3x30zl .

  • 0

    22.  2009-10-06 20:29:25

    egon (20) - poszukaj w zakładce "FORUM". ;-)

  • 0

    23. ~a  2009-10-06 20:30:06  host: inet20909ni-3.nat.umts.dynamic.eranet.pl

    @10 - miałem ten modem i używałem go przez 7 dni, potem oddałem. po 1-wsze, modem (a może operator ?) u mnie rozłączał się samodzielnie już po 10 minutach, oczywiście czasami, mimo, że ustawiłem w opcjach wyłączanie na 30 minut bezruchu. modem również działał na konfiguracji modemu e220 z ery. oddałem, bo u mnie często play gubi zasięg (mam play fresh), i często mam na telefonie raz play, raz plus... wiem, że play działa na plusie, ale za często gubi mi zasięg. moim zdaniem jeśli nie masz innego dostawcy internetu, kup sobie ten od playa, ale na abonament. wyjdzie ci taniej i możesz odliczyć od podatku, a na kartę nie odliczysz...

  • 0

    24. ~neo  2009-10-06 22:38:13  host: elv176.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jest jeszcze opcja za 499 zł modem e169 + 31 GB transferu ważnego 12 mcy czyli de facto mamy inny modem oraz transfer 31 GB za niecałe 250 zł na rok czasu. Ciut przydrogo ale jak będzie jakaś świąteczna obniżka ceny tego zestawu to wtedy już kupię.

  • 0

    25. ~xevi  2009-10-07 09:21:41  host: public-gprs79677.centertel.pl

    ta promocyjna cena, wcale nie jest okazyjna. modem też nie zachwyca, a o zasięgu Play wiadomo co można napisać

  • 0

    26. ~uzer  2009-10-07 10:19:53  host: 193.19.165.77.osk.enformatic.pl

    Na alle chodzi po ok 160zl z logo "3" (bez simlocka), "czysty" bez loga w podobnej cenie do Playowej ok. 260 zl z wysylka.

  • 0

    27. ~...  2009-10-07 11:27:11  host: yw34.internetdsl.tpnet.pl

    A ja mieszkam na wsi pod L-ca i nie bylo tam zasiegu. Odkad pojawil sie operator i postawil nadajniki wi-fi to necik zaczalem lapac. predkosc maksymalna jest osiagalna i nie rwie polaczen. Jak ktos mieszka w wiekszym miescie to polecam ( kiedys byly lepsze promo, umowa na 12m-cy) ale i tak chyba taniej od reszty. Jedyny minus to zasieg, reszta ma o wiele lepszy ...

  • 0

    28. ~mirekb  2009-10-11 11:47:54  host: wap.mobile.project4.pl

    play odpalil bts 2km ode mnie.pakiet pol w fonie ok ale z tym pakietem tel jako modem nie chodzi.w bok play mowia ze tylko na 3g jest taka opcja,ale mowia ze dokladnie nie wiedza :)..ktos z Was sprawdzal?

Dodaj swoją opinię