Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nowy" zarząd PTC złożył odwołanie od decyzji KRS

"Nowy" zarząd PTC złożył odwołanie od decyzji KRS

WitekT 21 Listopada 2005 21:52

0 0

Popierany przez Elektrim i Deutsche Telekom zarząd PTC złożył apelację od decyzji Krajowego Rejestru Sądowego.

Sąd uznał tydzień temu, że właścicielem 48% udziałów w PTC jest kontrolowana przez francuski koncern Vivendi spółka Elektrim Telekomunikacja. Pisaliśmy o tym w tej wiadomości.
Rzecznik "nowego" zarządu PTC Witold Pasek powiedział, że akcjonariat firmy określił w listopadzie trybunał arbitrażowy w Wiedniu, który stwierdził, że 48% udziałów w operatorze należy do Elektrimu. Według Paska, KRS powinien rozpatrzyć ponowny wniosek o zmiany w rejestrze sądowym w ciągu 2 tygodni.

Pasek zaznaczył, że w pracach organów PTC po decyzji KRS nie będzie radykalnych zmian i np. najbliższe posiedzenie zarządu operatora odbędzie się zgodnie z planem w środę. Dodał, że operator nie ma żadnych problemów ze współpracą z obsługującymi go bankami.

Źródło tekstu: PAP     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1. ~xxx  2005-11-21 22:06:07  host: eao214.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ale jazda... szopka o kasę całkiem niezła, ale jakby nie patrzeć to w końcu ktoś na pewno jest tym prawowitym udziałowcem a drugi, który się za niego uważa i podaje to tak na krzywy ryj.

  • 0

    2. ~  2005-11-21 23:04:38  host: dpp104.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a gdzie akapicik o wysysaniu kaski... W PAP byl...

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Jak oceniasz pomysł z aparatami chowanymi w obudowie smartfonu?

Oppo Find X oficjalnie

 

Zobacz wynik | Opinie (0)

Archiwum Ankiet