Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy wizerunek Siemens Mobile

Nowy wizerunek Siemens Mobile

sirmark 9 Lipca 2004 00:29

0 0
Siemens Mobile zmienia swoje główne hasło reklamowe. Doskonale znane wszystkim "Be inspired" zostanie zastąpione przez "Designed for life". Jak wyjaśniają przedstawiciele Siemensa nowe hasło ma lepiej podkreślić markę firmy, którą cechuje jakość, solidność i technika.

Nowa światowa kampania reklamowa jest tworzona wspólnie agencje reklamowe Springer & Jocoby z Hamburga i TBWA z Düsseldorfu. Kampanie, która zacznie się od promocji telefonów CX 64, SL 65 i S 65, obejmuje telewizję, prasę, Internet i działania BTL.


Źródło tekstu: Wirtualne Media     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-198-27-243.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy korzystasz z usługi pocztowej Gmail?

Tryb poufny trafia do Gmaila na Androida

 

Zobacz wynik | Opinie (2)

Archiwum Ankiet