Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nowy Twój Plan" w Orange - szczegóły promocji i cenniki

"Nowy Twój Plan" w Orange - szczegóły promocji i cenniki

WitekT 11 Listopada 2006 18:39

0 0

Od 11. listopada, w dzień Święta Niepodległości, wchodzi wreszcie do oferty Orange Nowy Twój Plan. Znane są już cenniki telefonów i promocje związane z nowym planem.

Cennik telefonów został dostosowany do nowych przedziałów kwotowych. Choć średnia cena aparatów nie uległa zmianom, to w pewnych przypadkach i przy wyborze specyficznych pakietów, klient może zapłacić trochę więcej niż dotychczas.

W promocji Nowy Twój Plan, tak jak poprzednio, w wypadku rezygnacji z zakupu telefonu, klient otrzyma dodatkowo, przez cały okres trwania umowy, pakiet kwotowy w wysokości 50% na połączenia do Orange. Nowość to fakt, że oferta ważna jest także przy zakupie jednego z trzech telefonów: Nokii 1100, Motoroli C115 oraz Siemensa A70,

Przenoszący swój numer do Orange i korzystający z oferty Premium bądź Nowy Twój Plan, otrzymają 50-procentowy rabat na usługę Wszyscy i na Wszystko (przez 1, 2 lub 3 miesiące - w zależności od całkowitej wartości kwotowej kontraktu) oraz darmową usługę Wieczory i Weekendy 30 (na 2 miesiące).

Aktywacja nowej oferty dla nowych klientów bez podpisania umowy czasowej to 300 zł brutto, choć w ramach promocji, bez podanej daty końcowej, będą traktowani jak Ci z umową czasową. Przy umowie czasowej jest to 50 zł, przy czym 25 zł można wykorzystać na usługi.




Promocja Telefon Idea i doładowanie 50 zł świadczy o tym, że są jeszcze w magazynach telefony z logo i oprogramowaniem Idei. Każdy, kto kupi taki telefon, dostanie dodatkowo 50 zł na połączenia do Orange w pierwszym miesiącu trwania umowy.

Przy skorzystaniu z oferty Premium bądź Premium Platinium i zakupie telefonu 3G, abonent otrzyma odpowiednio dodatkowo 70 zł na 6 miesięcy bądź 140 zł na 9 miesięcy, do wykorzystania na połączenia do sieci Orange i stacjonarnych, a także na SMS-y i MMS-y do Orange.

W ofercie Premium cena minuty poza sieć spadła do 65 groszy, a w sieci i na stacjonarne - do 40 groszy. W Premium Platinum odpowiednio do 60 groszy i 30 groszy.

O cenniku taryfy Nowy Twój Plan pisaliśmy w tej wiadomości.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 74
  • 0

    55. ~haiper  2006-11-13 12:11:48  host: h135-54.net.euron.pl

    *pavel A czemu uważasz, że Orange już nic nie zmieni? Moim zdaniem jeszcze jakaś mała podwyżka by się przydała ;D

  • 0

    56. ~wlo  2006-11-13 12:25:06  host: aom10.neoplus.adsl.tpnet.pl

    muddy - a to nie doczytałem... a już chwaliłem tę promocję ;-) marcinb - nikogo nie kopię. Jeśli już leżącego, to Tele2 lubię pokopać ;-) Era Domowa to ciekawa oferta. Przynajmniej do latych, którzy nie potrzebuiją komórki a jedniocześnie nie mogą mieć stacjonarnego. Mimo 3-minutowaego impulsu. Sam korzystam ze starego planu standardowego z impulsem 3-minutowym i nie narzekam.

  • 0

    57.  2006-11-13 12:37:55

    dla mnie domowa też brzmi świetnie, gdyby nie to że 'u mnie' lokalny operator telekom. oferuje plan taki sam jak plan stand. w tp ale w cenie 17.69 / m-c byc może że też bym to wybrał (chociaż obecnie nie mam w ogole stacjonarki, wystarcza mi polaczenie orangutana + tlenofonu).

  • 0

    58.  2006-11-13 12:44:44

    czyli nic ciekawego orange nie zrobił, wciąż nie zrobił.Dobrze, że nie jest to jedyny opek w tym kraju.

  • 0

    59. ~  2006-11-13 13:22:10  host: p01-08.opera-mini.net

    WitekT - ta oferta na pewno juz weszla? Na orange.pl nadal stare cenniki telefonow i polaczen, biuro prasowe tez milczy.

  • 0

    60.  2006-11-13 13:31:03

    59: według moich informacji - jest. A strona operatora nigdy specjalnie nie była wyznacznikiem istnienia danej oferty... ;)

  • 0

    61. ~ksad  2006-11-13 15:58:44  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: w rzeczywistości stawki w Orange Premium są inne od przedstawionych przez Ciebie. Dla Premium: 65 i 40, dla Premium Platinum: 60 i 30 gr. Uwaga! Wszystkim dotychczasowym abonentom Premium wprowadzona bezpłatnie nowe stawki.

  • 0

    62.  2006-11-13 16:26:22

    ksad: pomyliłem się przy wpisaniu stawek offnetowych w Premium zwykłym o jeden grosz - już poprawione. ;)

  • 0

    63. ~ptok  2006-11-13 17:00:50  host: chello062179028189.chello.pl

    @marcinb. Mówiłem,wyluzuj. Nie mam ochoty Cię do niczego przekonywać. Pozwól mi jednak mieć własne zdanie na temat JEDYNEJ SŁUSZNEJ SIECI pod nazwa Orange. "Przyszłość jest jasna, przyszłość BEZ Orange"!

  • 0

    64. ~ksad  2006-11-13 17:12:14  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: w Platinum o 5 gr. Powinno być: 60 i 30 gr.

  • 0

    65.  2006-11-13 17:27:30

    ksad: no przecież tak jest...

  • 0

    66. ~ksad  2006-11-13 17:52:44  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    WitekT: nie miej za złe, ale jest wyraźnie: "W Premium Platinum odpowiednio do 60 groszy i 35 groszy". A powinno być 60 i 30.

  • 0

    67.  2006-11-13 17:56:22

    ksad: ja nie jestem obrażalski i nie zachowuję się jak Polkomtel. ;) Miałeś oczywiście rację, spojrzałem nie tam gdzie trzeba. Dzięki za zwrócenie uwagi, juz poprawione! :)

  • 0

    68. ~ksad  2006-11-13 17:59:36  host: xdsl-7108.zgora.dialog.net.pl

    To zresztą nie Twoja wina. Orange zmienił tę ofertę jakby "w biegu". Pozdrawiam.

  • 0

    69.  2006-11-14 15:05:34

    Najgorsze to ze na stronce oprocz komunikatu prasowego nadal jest "Twoj Plan" hmm

  • 0

    70.  2006-11-14 16:14:53

    Informacje o ofercie Orange Premium są już zaktualizowane na stronie operatora.

  • 0

    71. ~miniek  2006-11-14 17:05:56  host: apn-99-42.gprspla.plusgsm.pl

    no tak premium tak ale o nowym twoim planie niemozna nic nowego poczytac..a ciekawi mnie jak wyglada migracja i wogole..

  • 0

    72. ~  2006-11-15 17:06:46  host: gprs9.orange.pl

    Na stronie ORANGE jak zwykle jeszcze nic nie ma. A oferta skierowana jak na razie dla nowych klientów

  • 0

    73. ~Allan  2006-11-18 12:58:49  host: chello083144125191.chello.pl

    Ciekawe, czy da sie przejsc na NTP z innych planow... W Orange On-line pojawia mi sie opcja Nowy Twoj Plan jesli wejde w zakladke "Zmiana planu taryfowego" (mam JI). Co ciekawe, "stary" Twoj Plan tez jest

  • 0

    74. ~  2006-11-20 18:24:47  host: acqs177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Jestem w stanie zrozumiec wiele rzeczy m.in.minute video-call za ponad 1zl w orange,ale tego co oni teraz zrobili nie jestem w stanie zniesc! W orange world wprowadzili...oplate za ogladanie przedstawianych tam kanalow i programow,oplaty,ktorej kiedys nie bylo. I to jakiej oplaty! 60 gr za minute i do tego jeszcze dochodzi oplata za pobrane bity z internetu wap! To jest zlodziejstwo,rabunek w bialy dzien! Co wy uwazacie na ten temat?czy to nie lekka przesada?

Dodaj swoją opinię