Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nowy Twój Mix" już dostępny

"Nowy Twój Mix" już dostępny

sirmark 11 Lipca 2007 19:33

0 0

Orange wprowadził do oferty odświeżony plan taryfowy Nowy Twój Mix, a wraz z nim promocję.

O ofercie wstępnie pisaliśmy w tej wiadomości.

Nowy Twój Mix występuje w wariantach za 10, 25, 30, 50 i 75 zł. Nowością jest stawka 30 zł. Minuta połączenia do Ery i Plusa kosztuje 0,60 zł, zaś do Play - 0,75 zł. Trzy droższe warianty mają dodatkowy pakiet minut do wykorzystania w sieci, w tygodniu od 16.00 do 8.00 i przez całe weekendy. W opcji za 30 zł jest dodatkowe 60 minut, w opcji za 50 zł jest 120 minut, a za 75 zł jest 180 minut.




Przy podpisaniu umowy na czas określony 12, 24, 30 albo 36 miesięcy można kupić jeden telefon w cenie promocyjnej albo zrezygnować z zakupu i skorzystać z promocji "Co za numer" (nie dotyczy Nowy Twój Mix 10), w której co miesiąc otrzymuje się dodatkowo 50% więcej kwoty zobowiązania przez cały okres trwania umowy, do wykorzystania w Orange i na stacjonarne.

Jeśli chodzi o telefony to w ofercie pojawił się Samsung SGH-M300.

Zobacz: szczegóły cenowe telefonów w promocji Nowy Twój Mix.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 54
  • 0

    35. ~  2007-07-13 22:42:46  host: buu232.neoplus.adsl.tpnet.pl

    tak tylko ze za darmo to znaczy za darmo a nie pakiet.. a co do pakietow to by je kupic trzeba dodatkowo kupic zdrapke!!! paranoja!! orange to jedno wielkie bagno.. orange go jest duzo tanszy w porownaniu do mix

  • 0

    36.  2007-07-15 23:30:55

    już tak nie narzekajcie... i tak oferta lepsza od starego mixa i tyle!

  • 0

    37.  2007-07-16 00:19:17

    łukaszek: przeniosłeś się już?

  • 0

    38.  2007-07-16 16:48:59

    Oferta jest dobra, tyko trzeba ja dopasowac do swoich potrzeb. W koncu jest z czego wybierac... ceny w nowym miksie spadly, do tego juz od 30zl sa pakiety.

  • 0

    39. ~lukaszekkk712  2007-07-19 16:50:51  host: a14.net142.okay.pl

    tak przenioslem sie i nie pobiora mi oplaty za zmiane bo podobno zmiana nie moze byc dokonana w tym czasie co to zrobilem tylko za miesiac.Wiecej napisze pozniej

  • 0

    40. ~lukaszekkk712  2007-07-19 18:52:34  host: a14.net142.okay.pl

    d@ar@ jestem w nowym misie ale mamproblemy z Online nie moge wejsc na swoje konro abonenckie przez internet ,nie dziala mi *500 wiec szczerze zmiana zostala dokonana ale nie bardzo mi to idzie na reke bo mam problemy z platformą :-(

  • 0

    41. ~lukaszekkk712  2007-07-19 21:29:18  host: a14.net142.okay.pl

    Witam! 11 lipca zadzwonilem do Biura Obslugi Klienta zapytajac sie o zmiane na Twoj nowy Mix okazalo sioe ze moge to dokonac przed cyklem rozliczeniowym bo cykl mam 13-14 lipca wiec dononalem taka zmiane oplata 30 zł.12 lipca chcialem to potwierdzic czy faktycznie dokonalem okazuje sie ze konsultantka powiedziala mi ze tylko nowi klienci moga sobie kupic z telefonem lub bez oferte Twoj Nowy Plan okazuje sie ze ja nie moge przejsc ze starego na nowy.Konsultant ktory dokonal zmiany przeprosil mnie oddzwaniajac do mnie na komorke.13 lipca rano jestem w pracy otrzymuje smsa o tresci : WITAMY TU ORANGE DOKONALISMY ZMIANE PLANU Z OFERTY MIX NA NOWY MIX PLAN ZOSTAL POMYSLNIE ZREALIZOWANY DZIEKUJEMY I POZDRAWIAMY ORANGE. okazuje sie ze faktycznie plan zostal zmieniony ale co sie dzieje Orange Online nie dziala dla mojego nowego planu taryfowego.*500 nie dziala dziala na starych zasadach wszystko wleb szczelił.w sobote 14 lipca przez pol dnia nie moge dzwonic na zadne numery nawet alarmowe.pozniej moglem dzwonic caly system wpleb szczelil po zmiane planu taryfowego bo ta zmiana nie powinna nastapic tak naprawde.Okazuje sie ze oplata za zmiane nie bede placil bo mamproblemu z nowymmixem to jest + ale co dalej jak mam korzystac z czegos jak nie wiem tak naprawde jestem w nowym mixie ale mam zajebiste problemy caly czas mamkontakt z biuremobslugi nie ja dzwonie lecz oni i pomagaja mi w tym takze macie TWOJ NOWY PLAN:Pozdrawiam

  • 0

    42. ~lukaszekkk712  2007-07-19 21:31:28  host: a14.net142.okay.pl

    nie twoj Plan tylko na Mix blad :):)

  • 0

    43. ~konsultant  2007-07-20 13:50:04  host: 217.98.12.161

    zmiana do tej pory jest nie możliwa.

  • 0

    44. ~  2007-07-20 13:51:23  host: 217.98.12.161

    jakbys zapytał konsultanta w salonie a nie bujał się na *100 to byś wcześniej wiedział, ale tak jest jak sie idzie na łatwizne, założe się że telefon w propozycji też masz przysyłany przez kuriera

  • 0

    45. ~qqq  2007-07-21 22:46:41  host: ghg42.internetdsl.tpnet.pl

    a jak przez kuriera to cos sie stanie ??? kazdy zalatwia sprawe tak jak mu pasuje

  • 0

    46. ~lukaszek712  2007-07-22 11:48:13  host: a14.net142.okay.pl

    nie przez kuriera bo nic nie kupowalem przez niego tylko podpisywalem umowe w salonie

  • 0

    47.  2007-07-23 07:58:43

    Tez nie widze nic zlego w zalatwianiu sprawy przez kuriera, co wiecej, nawet uwazam, ze to bardzo dobrze, ze w ogole sie tak da. Zreszta Orange ostatnio bardzo sie poprawil i mysle, ze jak tak dalej pojdzie bedzie tez coraz tanszy.

  • 0

    48. ~  2007-07-23 15:31:28  host: 212.160.172.70

    w salonie maja tylko 2 pozimy negocjacji a w propozycji az 4 poziomy. tylko przedluzaja umowe w salonie.

  • 0

    49. ~qqq  2007-07-23 17:25:29  host: 212.160.172.70

    w salonie maja tylko 2 poziomy negocjacji a w propozycji az 4 poziomy. tylko ludzie niezbyt madrzy przedluzaja umowe w salonie

  • 0

    50. ~aju  2007-07-25 20:21:29  host: abmf201.neoplus.adsl.tpnet.pl

    a ja mam mix 25 a nie nowy mix i na uaktywnienie pakietu 500 smsow czekalem 2 dni dziekuje je..c orange

  • 0

    51. ~ghgh  2007-08-02 18:48:32  host: abcy105.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja mam mix 25 i na dnaich włąsnie mam wymieniać na nowy Twój mix... zastanawiam się czy to się opłaca. Jednego nei rozumiem jeżeli będe miałą mixa 50 to muszę zapłacić jesczez 5 zł( lub więcej na zdrapkę), żeby mieć darmowe w wieczory i weekendy? i co te 120 minut to będzie darmowe na cały miesiąc?

  • 0

    52.  2007-08-09 11:49:23

    moim zdaniem sie oplaca. do aktywowania darmowych weekendow faktycznie trzeba kupic zdrapke, ale to jednorazowy ydatek. ogolnie polecam :)

  • 0

    53. ~ktos tam  2007-09-12 20:51:02  host: il253.internetdsl.tpnet.pl

    heika mam oferte twoj mix25 i nieweim czy oplaca sie zmiana za miesiac bede mogla wymienic telefon czy jak zamienie na nowy twoj mix to umowe diabli wezma?

  • 0

    54. ~:)  2008-09-07 21:49:46  host: aapy179.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hej wie ktoś moze jak kupić pakiet darmowych minut w nowym mixie. Ale na 25 zł? ?? pilne???

Dodaj swoją opinię