Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon w promocjach Ery

Nowy telefon w promocjach Ery

sirmark 11 Lipca 2007 01:17

0 0
sonyericsson k550iEra wprowadziła do swoich promocji nowy telefon. W promocjach dla użytkowników indywidualnych dostępny jest Sony Ericsson K550i.

Szczegółowe informacje dostępne są w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 26
  • 0

    7.  2007-07-11 08:56:19

    no i nowa jest też nokia 3110 classic;)

  • 0

    8.  2007-07-11 09:16:38

    noooo... naprawde fajny telefonik na rozsadnych warunkach

  • 0

    9. ~Gal  2007-07-11 09:17:32  host: host-81-190-72-218.gdynia.mm.pl

    Znow soniacz, jejku, znow dzieciaki beda skakac z radosci.

  • 0

    10. ~ad_gro  2007-07-11 09:29:11  host: nat-dom.aster.pl

    Kiedy obniżki w Tak Taku?!Kiedy obniżki w Tak Taku?!Kiedy obniżki w Tak Taku?!Kiedy obniżki w Tak Taku?!Kiedy obniżki w Tak Taku?!Kiedy obniżki w Tak Taku?!Kiedy obniżki w Tak Taku?!Kiedy obniżki w Tak Taku?!

  • 0

    11. ~ad_gro  2007-07-11 09:29:30  host: nat-dom.aster.pl

    K I E D Y ???

  • 0

    12. ~dekam  2007-07-11 09:38:27  host: dws74.internetdsl.tpnet.pl

    zadajcie te pytanie na forum pracowników i klientów Ery: www.era24.fora.pl

  • 0

    13. ~Piciu  2007-07-11 10:30:20  host: c72-180.icpnet.pl

    Bardzo dobry tel. ma wszystko co kultowy k750 + EDGE :)

  • 0

    14. ~pepe  2007-07-11 11:22:05  host: 62.87.236.112

    Kiedyś podobne były cegły....

  • 0

    15.  2007-07-11 11:50:54

    Telefon bardzo fajny i byłby jeszcze lepszy gdyby nie te klawisze. No i jest on bardzo drogi.

  • 0

    16. ~  2007-07-11 14:18:24  host: host-81-190-111-23.gdynia.mm.pl

    ta głupia Era to niech wpierw zrobi porządek ze swoim systemem - po doładowaniu Tak tak mam zablokowane możliwości korzystania z usług typu tanie numerki - to tym bardziej wpieniające, że za każdym razem gdy otworzę iboa - sugerują, bym to zamówił - nie pomaga nawet wizyta w salonie i wydzwanianie do obsługi - SYF!!!!!! Za miesiąc przechodzę do konkurencji!

  • 0

    17.  2007-07-11 14:30:38

    Widac ze Era zaciekle walczy o nowych klientow, jak tak dalej pojdzieto zostawi konkurentow daleko w tyle! btw: do 16: jak to pisze "ta głupia Era", to przede wszystkim odnosi sie rowniez i do jej klientow i to jest bardzo obrazliwe. Zglaszam do moderatora o usuniecie posta nr 16

  • 0

    18. ~  2007-07-11 14:56:41  host: gsl130.internetdsl.tpnet.pl

    WitekT: a propos Ery - była swego czasu na telepolis informacja, że Bonus będzie wprowadzony do EryFun. U mnie to nie działa. Czy masz wiadomości, co z tym bonusem?

  • 0

    19. ~  2007-07-11 15:04:31  host: 46-dzi-10.acn.waw.pl

    16# To złóż reklamację na boa@era.pl

  • 0

    20. ~  2007-07-11 16:03:05  host: host-81-190-111-23.gdynia.mm.pl

    do 19 - złożyłem (napisałem) - tyle, że ze sklepu Ery łączono sie z era, myślę boa - no i nic nie potrafili poradzić. HEYA kolego 17 - chyba coś ci odbiło, zgłoś siebie do skasowania...

  • 0

    21. ~czerwona_czerwi  2007-07-11 16:17:05  host: dpk81.neoplus.adsl.tpnet.pl

    do 20, nie jestem Twoim kolega, i chyba dajesz upust swojej frustracji (wszyscy wiedza ze jezeli ktos pisze w taki sposob slbo jest malolatem albo osoba z ograniczonym spojrzeniem na swiat)... Sa specjalne grupy wsparcie "pomoz sobie sam", a wiec kieruj sie do nich. Uwazam dyskusje za zamkneta. Wracjac do tematu mi osobiscie podoba ta promocja!

  • 0

    22. ~gusta  2007-07-11 16:25:25  host: bfu240.neoplus.adsl.tpnet.pl

    o gustach się nie dyskutuje ale mi osobiście mało która nokia się podoba w przeciwieństwie do sony ericssona :)

  • 0

    23. ~ds  2007-07-11 16:56:07  host: 213.77.11.50

    @czrwona_czerwi - przejawem zacieklej walki jest dodanie jednego nowego tel w promocji? czy moze ogolny brak zmian w ofercie (wszystkie stare niedawno zostaly przedluzone)? albo tez podwyzszenie (poprzez usuniecie megapakietu) cen w TakTaku? Ja w wyniku tej zacieklej ofensywy Ery przenioslem sie do Play, sadzac po postach @ad_gro, nastepni ustawiaja sie juz w kolejce...

  • 0

    24. ~B  2007-07-11 18:54:50  host: 85-31-230-157.marsoft.net

    ds - nie można się z Tobą nie zgodzić :) po tym, jak era zaczęła udawać, że na rynku nic się nie dzieje, ja też z niej zwiałem do playa... ale z drugiej strony znam więcej uciekinierów z pomarańczy ;)

  • 0

    25. ~jojo  2007-07-11 19:49:06  host: eev163.neoplus.adsl.tpnet.pl

    16 - kłania się czytanie regulaminu ZE ZROZUMIENIEM, a kto jest głupi, to nie będę juz pisał - domyśl się sam.

  • 0

    26.  2007-07-11 20:50:04

    kazdy ma swoj gust i przywiazanie do marki ale soniak robi naprawde niezle cudenia multimedialne i co mnie cieszy sa w erze bo lubie czasem cos sobie zarzucic w drodze do pracy

Dodaj swoją opinię