Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon w Erze

Nowy telefon w Erze

sirmark 29 Marca 2007 23:32

0 0
sonyericsson w880i Od 2. kwietnia w promocjach Ery dostępny będzie nowy telefon.

W promocjach "Najtaniej do najdroższych" oraz "Taryfa Era Relaks" pojawi się telefon - Sony Ericsson W880i.

Więcej szczegółów w dziale Promocje.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 23
  • 0

    4. ~jojo  2007-03-30 00:23:27  host: egp2.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Zbyt piękny też nie... Te klawisze przyprawiają mnie o drgawki.

  • 0

    5. ~fat  2007-03-30 00:24:44  host: nrth-cache-1.server.ntli.net

    brzydki jest... a cena w erze zaporowa

  • 0

    6. ~  2007-03-30 01:14:32  host: wap.plusgsm.pl

    Czy oni zwariowali 600zł za telefon w taryfie za ponad 300zł i to tej klasy ? Te 600zł to bym dał ale za nokie N76 a nie za tego śmiesznego w880i.

  • 0

    7. ~stfu!  2007-03-30 02:12:26  host: cik147.neoplus.adsl.tpnet.pl

    eeeeee :/ miałem nadzieję na jakieś zniżki telefonów... a ten tel niewarty sojej ceny zdecydowanie, wolałbym W850i - ładniejszy i tańszy, strasznie mi się nie podoba ta seria SE z tymi maciupeńkimi klawiszami...

  • 0

    8.  2007-03-30 03:45:00

    Ta promocja jest tylko o 8 dni przedłużona ? - Era: Promocja "Najtaniej do najdroższych" (od 2007-04-02 do 2007-04-10) -

  • 0

    9. ~Kermit  2007-03-30 08:06:46  host: 62.29.137.162

    Faktycznie, tylko na tydzień. Możemy się spodziewać, że operatorzy będa co tydzień modyfikować ofertę, żeby byc bardziej elastycznym gdyby Play coś wykombinował. Póki co jednak, Play nie stanowi konkurencji, więc wielka trójka śpi spokojnie.

  • 0

    10.  2007-03-30 08:17:46

    W K800i są te same przyciski, tylko ze wieksze.

  • 0

    11. ~PLANET  2007-03-30 08:24:42  host: public-gprs65875.centertel.pl

    offtop: ktos slyszal cos o "Tani Internet w Play" ? Ponoc oferta ryczaltowa, ma byc od KWIETNIA (??? - sic!) i ma byc okolo 30 % taniej niz u konkurencji. Ciekawe, czy to prawda i zw stosunku do jakich cen bedzie 30 % taniej... Jesli np. do iPlusa, to musza jeszcze tylko dodac darmowe rozmowy do jednej osoby w Play i maja MNOOOSTWO nowych klientow (w tym np. mnie i moja dziewczyne :)

  • 0

    12. ~johnny  2007-03-30 08:26:55  host: nat-tar.aster.pl

    A miała być nowa oferta od 2 kwietnia. Tymczasem przedłużają promocję. Tak myślałem Era buńczucznie zapowiada nowe oferty, a tak naprawdę nic się nie dzieje i nie mam chyba na co liczyć.

  • 0

    13. ~ThOrN  2007-03-30 10:09:18  host: xdsl-14209.lubin.dialog.net.pl

    śmieszny desing

  • 0

    14. ~Marcin TGK  2007-03-30 10:58:50  host: aatc41.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Play nie stanowi konkurencji?Z najtańszymi telefonami w swojej klasie i 35gr za minutę do wszystkich w najtańszym abonamencie?(70zł do wykorzystania a abonament 50zł,łatwo policzyć).No faktycznie,zero konkurencji:)Jakby darmowe numery były,to już bym u nich był;)

  • 0

    15. ~Alex  2007-03-30 11:09:55  host: uj186.internetdsl.tpnet.pl

    Mnie Play nie podnieca.Brak Dwiw, brak taniej w sieci, nieprzechodzace pakiety,brak tanich mmsów.Do czego mi to? Wyliczyłem, ze za to samo co mam teraz płaciłbym w Playu o ponad 100 zł więcej i to na samych rozmowach. Po co mi to? Widziałem też obsługę a la Empik.. ja tę panienkę kręcą nowe technologie, jeśli ona bez komórki nie wychodzi z domu i kocha pracę z ludźmi.. to ja dziękuję.

  • 0

    16.  2007-03-30 11:46:20

    Szkoda że trzeba czekac do 10:(

  • 0

    17.  2007-03-30 13:16:20

    najtańszy telefon, czyli za złotówke jest tylko jeden w najtańszym abonamencie. Potem wszystkie są od 189zł. I słyszałem, że te multimedialne wcale nie są tak multimedialne jak w folderach, na reklamach.....

  • 0

    18.  2007-03-30 13:37:35

    janczerek: nie wiem co tu gdybać - jak nie wiesz, czy są multimedialne, to sobie obejrzyj je u nas w katalogu. :)

  • 0

    19.  2007-03-30 14:39:21

    być może i są, w katalogu. Ale czytałes to np. http://komorki.pl/index.php/nowosci/pokaz/1104 Zatem chyba bywa różnie z ta multimedialnością;)

  • 0

    20.  2007-03-30 14:42:13

    to prawda, poza tym, przy tych cenach, to zeby mieć w miare rozsądnej cenie taki telefon to muszę podpisac lojalke na 2 lata na wysokość abo powyżej 100zł.

  • 0

    21.  2007-03-30 15:05:48

    janczerek: no ale co mają TELEFONY do OFERTY?

  • 0

    22. ~  2007-03-31 07:47:00  host: ats36.pr.radom.net

    yyy srebrny? one sa tez chyba czarne !!

  • 0

    23. ~DIS  2007-03-31 11:31:11  host: qd90.internetdsl.tpnet.pl

    No to jest ich odpowiedź na PLAYową ofertę.. Tylko, że wyjdzie drożej niż w PLAY:D Lepsze są już samsungi - taniej i lepiej...

Dodaj swoją opinię