Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon Samsung SGH-P200

Nowy telefon Samsung SGH-P200

sirmark 18 Lipca 2006 12:09

0 0

samsung sgh p200 Samsung oficjalnie wprowadził na włoski rynek nowy model telefonu SGH-P200, wyposażony w technologie UMA (Unlicensed Mobile Access). Jest to pierwszy komercyjnie wprowadzony telefon z tą technologią.

UMA pozwala na prowadzenie rozmów głosowych i wideo, dostęp do Internetu czy transmisję danych przy wykorzystaniu różnych technologii. W siedzibie firmy klient będzie mógł korzystać z sieci WLAN (tzw. Office Zone) bądź Bluetooth, poza nią z GSM/EDGE czy UMTS. Przełączanie rozmów między technologiami będzie dokonywane w sposób transparentny dla użytkownika. O UMA pisaliśmy także w tej i w tej wiadomości.
Samsung zamierza wprowadzić w najbliższym czasie model SGH-P200 także w innych europejskich krajach.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 2
  • 0

    1.  2006-07-18 12:28:39

    kolejny szajsung lol, :D

  • 0

    2. ~tepsa na drzewo  2006-08-02 20:36:19  host: 81-186-232-30.citynet.pl

    ten szajsung zapoczatkowuje nowa ere darmowej telefonii mobilnej - przynajmniej w centrach duzych miast. glupia tepsa niech lepiej popelni harakirii :-)

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-158-195.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Ankieta

Jak oceniasz wakacyjną promocję sieci Play?

Internet na lato za darmo w Play

 

Zobacz wynik | Opinie (6)

Archiwum Ankiet