Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon Samsung SGH-i400

Nowy telefon Samsung SGH-i400

sirmark 28 Kwietnia 2007 04:15

0 0

Samsung zaprezentował nowy telefon SGH-i400, model wykorzystujący system operacyjny Symbian z interfejsem Series60.



samsung sgh i400 SGH-i400 działa w trzech systemach GSM (900/1800/1900), obsługuje GPRS i EDGE, wyposażony jest duży 2,3 calowy wyświetlacz TFT o 262 tys. kolorach oraz aparat cyfrowy 2 Mpix. W telefonie znalazł się moduł Bluetooth z profilem stereo A2DP, podwójne głośniki oraz złącze kart microSD, obsługujące pamięci do 4 GB.


Telefon pojawi się w lipcu w Rosji, a następnie dostawy obejmą inne kraje europejskie


Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.




Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 31
  • 0

    12.  2007-04-28 14:05:06

    Jak wiekszosc ludzi kojaze europe i rosje - oddzielnie, cos, jak spotkanie poteg gospodarczych i rosjii

  • 0

    13.  2007-04-28 18:20:04

    Menu od dłuzszego już czasu w Samsungach jest chyba najlepsze ze wszystkich. To już zupełnie coś innego niż kiedyś.

  • 0

    14. ~sympatyczny  2007-04-28 18:41:31  host: chello081018196007.chello.pl

    wiekszosc Rosji jest poza europa wiec to troche na wyrost pisac ze R. jest krajem europejskim?

  • 0

    15. ~qqq  2007-04-28 18:51:18  host: abeg29.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Chodzi i tak o Moskwe czyli o najbogatsze miasto swiata

  • 0

    16.  2007-04-28 19:43:26

    Piękny tel. Chociaż gdy widziałem, co za menu wrzucili do E250, to mi się odechciewa bliższego kontaktu.

  • 0

    17. ~frytko  2007-04-28 19:52:36  host: efp170.internetdsl.tpnet.pl

    wiekszosc rosjii lezy w azji, ale wiekszosc rosjan mieszka w europie, wiec rosja jest europejska bardziej niz azjatycja. czyli na to wychodzi ze czyjas racja jest "bardziej mojsza jak twojsza"

  • 0

    18. ~sympatyczny  2007-04-28 19:55:07  host: chello081018196007.chello.pl

    najbogatsze miasto swiata? no prosze Cie, ja i tak mam zajady i wogole...

  • 0

    19. ~sympatyczny  2007-04-28 19:57:52  host: chello081018196007.chello.pl

    qqq: moze czas troche pozwiedzac swiat? *gilbert: dokladnie te same wrazenia, hardwareowo to on jest sliczny ale soft taki ze wrogowi bym nie polecil. zreszta mam ten sam problem z z370 braciaka.

  • 0

    20. ~qqq  2007-04-28 22:18:22  host: abev161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    chodzilo mi o to ze mieszka tam najwieksza ilość potencjalnych użytkowników tego telefonu. Niewiem czy wiesz ale najwieksza ilość miliarderów zamieszkuje moskwe.

  • 0

    21. ~Stavros  2007-04-28 22:35:46  host: p04-14.opera-mini.net

    Dokladnie. Rosja w wiekszej czesci jest polozona w azji. Nie w europie. Czesc tego mocarstwa polozona do gor ural jest raczej niezbyt rozwinieta technologicznie, czego uczymy sie w 5 klasie szkoly podstawowej. . .

  • 0

    22. ~qqq  2007-04-28 23:07:09  host: abev161.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w 5 klasie szkoly podstawowej nie ma geogrfii.

  • 0

    23.  2007-04-28 23:17:11

    Jest przyroda w której są elementy geografii, biologii, fizyki oraz chemii.

  • 0

    24. ~sympatyczny  2007-04-29 04:43:50  host: chello081018196007.chello.pl

    napewno wielu, ale jestes pewny ze wiecej niz w Nowym Jorku, Londynie, Paryzu?

  • 0

    25. ~rookie  2007-04-29 16:29:29  host: aarh190.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Kurcze, wczoraj znalazłem info w necie o telefonie Samsung SCH-B600 z 10 mpix aparatem i 3x zoomem optycznym. Co to za sprzęt! I jaka jakość! Mam ochotę wyrzucić mój aparat 4mpix na śmietnik....

  • 0

    26. ~tymis  2007-04-29 18:26:17  host: proxy1.tkdami.net

    *rookie: skoro masz ochote to się nie wahaj :-) To przecież Twoje pieniądze i możesz zrobić z nimi co chcesz. Dodatkowo, jak dasz linka do YouTube gdzie będzie widać jak wyrzucasz swój aparat 4Mpix to pewnie zrobisz dodatkową furorę... ;-)

  • 0

    27. ~Darox  2007-04-29 21:13:50  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Jako ciekawostkę podam, że nie tylko w Moskwie mieszka najwięcej miliarderów. Proponuję sprawdzić, w jakim to mieście sprzedaje się najwięcej luksusowych samochodów (Jaguary czy RR) i gdzie jest najdroższa na świecie powierzchnia do wynajęcia. pzdr

  • 0

    28. ~ms93  2007-04-29 21:17:48  host: 87.118.115.69

    W Rosji Samsungi sa dosc popularne - tam powstaje wiekszosc patchy do tych telefonow.

  • 0

    29. ~Darox  2007-04-29 22:28:52  host: edp139.internetdsl.tpnet.pl

    Ciekawe, że w Rosji jest też chyba najwięcej rodzajów sieci mobilnych, a w zasadzie interface'ów radiowych: GSM, UMTS i HSPA, CDMA i EVDO, AMPS i DAMPS i jeszcze parę innych.pzdr

  • 0

    30. ~venro  2007-04-30 03:21:08  host: ekk122.internetdsl.tpnet.pl

    Nareszcie nie ma tych trzy kropkowych przyciskow.

  • 0

    31. ~jojo  2007-04-30 13:14:52  host: efv44.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Widzisz "venro", a mnie ich brakuje.

Dodaj swoją opinię