Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon od LG w promocjach Era Biznes

Nowy telefon od LG w promocjach Era Biznes

sirmark 19 Marca 2008 16:57

0 0
Era w promocjach oferty Era Biznes wprowadza nowy telefon z oferty LG. Jeden telefon będzie także miał podwyższoną cenę.

Do oferty trafi LG KU990 Viewty. Podwyżka dotknie Nokię 6500 classic. Kilkanaście modeli zostanie także przesuniętych na listę o ograniczonej dostępności.

Zobacz: promocyjny cennik telefonów w Era Biznes.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 17
  • 0

    1. ~Templariusz  2008-03-19 17:34:30  host: 212.160.172.70

    Też mi LG'ik :D

  • 0

    2.  2008-03-19 18:34:02

    ku990 mialem atrape w reku sporawy fon ale z mozliwosciami

  • 0

    3.  2008-03-19 19:31:10

    jak widać, nie tylko + podwyższa czasami ceny fonów

  • 0

    4. ~  2008-03-19 20:27:26  host: 80.51.91.252

    templariusz, czy ty potrafisz napisać dłuższy komentarz niż kilkuwyrazowy? 80% twoich wypowiedzi to spam.

  • 0

    5.  2008-03-19 21:09:43

    #4: potrafi... ale nie chcesz czytac jego dluzszych wypowiedzi :) Sa jeszcze bardziej zalosne, niz te krotkie :)

  • 0

    6. ~mumia  2008-03-19 21:18:56  host: 34-pra-21.acn.waw.pl

    no i fajnie porobili duzo ulepszen to teraz czas na telefoniki co bardzo cieszy teraz bedą naprawde rzadzić

  • 0

    7. ~er  2008-03-19 23:42:13  host: inet20908nh-2.eranet.pl

    Telefon bardzo fajny, szybkie stabilne intuicyjne menu. Wykonany świetnie z bardzo dobrych materiałów. Nie widziałem jeszcze aby się zawiesił, posiada bardzo dużo opcji. Brak mu jedynie Wlan oraz jest zbyt mało kontentu w sieci do personalizacji fona. Mnie jednak najbardziej irytuje sposób przesuwania po ekranie w dół - albo poprzez pokrętło z tyłu albo poprzez muśnięcia na wyświetlaczu. Jest to uciążliwe i mało precyzyjne. Ogólnie bardzo fajny medialny telefon ale w pracy również wykaże sie użytecznością. Nie jest to plastik-fantastik z Nokii więc może cieszyć sie popularnością podobna do LG PRADA.

  • 0

    8. ~paul  2008-03-20 08:28:37  host: cerber.gddp.lublin.pl

    czy ten fon przypadkiem nie ma już go play?coś mam wrażenie że go widziałem w ich ofercie.ameryki nie odkryli

  • 0

    9. ~dor  2008-03-20 09:23:36  host: dop24.neoplus.adsl.tpnet.pl

    jest w Play,ale przy abo 150 kosztuję 699, a w Erze przy abo 120 469, zatem róznica w cenie telefonu na korzyśc Ery...

  • 0

    10. ~Gosia  2008-03-20 09:38:14  host: 80.54.169.77

    Wygląda jak aparat cyfrowy z dodatkiem telefonu komórkowego. Z wyglądu dziwny,poza tym to LG więc nie wiadomo jak będzie z jego awaryjnością.Kilka osób miała LG, co prawda inne modele,ale w każdym razie bardzo narzekali, że się psują.

  • 0

    11. ~adas  2008-03-20 10:54:51  host: dqp177.neoplus.adsl.tpnet.pl

    wspaniały ekran,dzięki któremu można docenic doskonały aparat 5mpx - to moje pierwsze wrażenia po zabawie viewty kumpla. opinię o zawodności LG może jakoś tam się sprawdzają przy modelach budżetowych,ale na pewno nie przy tej jakości sprzęcie...cena w erze wydaję się byc całkiem przystępna, bo 700 zeta i abo 150 Playa to ciut przydużo jak dla mnie...

  • 0

    12. ~  2008-03-20 15:14:33  host: nat-tar.aster.pl

    W promocji mixplusa sa teraz o wiele lepsze telefony i to po niższych cenach ,a do tego mozna pobawić sie na stronie muzycznego mixa a tu nie widze zeby było cos dodatkowo z rozrywki.

  • 0

    13.  2008-03-20 20:50:05

    super ale mowa tu o abonamencie dla biznesu a nie o mixach, trzeba czytac ze zrozumieniem, telefon jest naprawde bardzo zgrabny, ma duzo mozliwosci i naprawde jest w bardzo dobrej cenie, maja najlepsza oferte jezeli o biznes i wybor telefonow, i tak jak Ktos napisal wyzej, taniej niz w Play-u

  • 0

    14. ~gre  2008-03-21 07:27:55  host: w3cache.zetosa.krakow.pl

    ~hej AZERUS czy możesz mi powiedzieć w czym jest lepsza oferta Ery od oferty Plusa i Orange?

  • 0

    15. ~radżo  2008-03-22 21:53:43  host: dop14.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hm szkoda ze nie mam biznesówki :) mysle ze wiele osób skorzysta telefonik na prawde jest fajny.

  • 0

    16. ~wer  2008-03-23 13:19:11  host: 107-dom-6.acn.waw.pl

    @ 12 - bo akurat klient biznesowy najbardziej potrzebuję zabawy i muzycznej rozrywki :) a lepszych telefonów w mixie też nie ma - LG Viewty ma aparat 5 mpx i duży dotykowy wyświetlacz - takiego w mixie nie ma, zatem Twój wpis zupełnie pozbawiony sensu...a co do oferty np. w Erze za 120 pln 230 minut,w plusie za 150 pln - 100 minut...dlatego Era jest lepsza

  • 0

    17. ~Martinez  2008-05-27 16:13:52  host: acqq74.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Ludzie uciekajcie jak najldalej nie tylko od tego telefonu ale od firmy LG!!! Takiego badziewnego tel. (KU 990) jeszcze w życiu nie miałem! Po tygodniu użytkowania pojawiła się rysa na wyświetlaczu. Rysa powiększała się z każdym dniem oddałem więc telefon do reklamacji, a oni mi wmawiają, że to moja wina bo za mocno naciskałem na wyświetlacz!? To może dmuchać powinienem, wtedy by się nic nie stało (telefon użytkowałem w normalny sposób, bez narażania go na jakiekolwiek uderzenia). Śmieszna firma, z gównianymi produktami (przekonuję się o tym już nie pierwszy raz) i absolutnym brakiem szacunku dla klienta.

Dodaj swoją opinię