Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon Nokia 6670

Nowy telefon Nokia 6670

sirmark 24 Września 2004 19:54

0 0

nokia 6670 Firma Nokia poinformowała o wprowadzeniu nowego modelu do swojej oferty smartfonów fotograficznych. Telefon Nokia 6670 z rozbudowanymi funkcjami biurowymi i cyfrowym aparatem fotograficznym o rozdzielczości 1 megapiksela (1152 X 864 pikseli) to doskonała propozycja dla nowoczesnych mobilnych profesjonalistów, poszukujących niezawodnego narzędzia, które ułatwia organizację życia zawodowego i prywatnego. Telefon Nokia 6670 ma pojawić się w sklepach na początku października 2004 w dwóch wersjach: GSM 900/1800/1900 na rynkach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki i Azji oraz GSM 850/1800/1900 na rynkach amerykańskich. Jego cena w sprzedaży detalicznej będzie prawdopodobnie wynosić około 500 EUR.

Poręczny i elegancki w klasycznym stylu telefon Nokia 6670 umożliwia trójzakresową, skuteczną i niezawodną komunikację oraz robienie i przeglądanie wysokiej jakości zdjęć. Wykorzystując platformę smartfonów Series 60, umożliwia wyświetlanie załączników wiadomości pocztowych, wygodne i skuteczne porządkowanie informacji osobistych, przeglądanie stron internetowych i plików PDF oraz szybsze wprowadzanie danych przy użyciu Bezprzewodowej klawiatury Nokia.

Telefon Nokia 6670 ma wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości i 65 536 kolorach oraz funkcję czterokrotnego powiększania cyfrowego zdjęć i nagrań, a ponadto umożliwia wygodne robienie, drukowanie, przechowywanie i wysyłanie megapikselowych zdjęć i nagrań wideo. Za pomocą nowej aplikacji do edycji fotografii można zdjęcia udoskonalić bezpośrednio w telefonie, przycinając je, dodając obramowanie lub tekst albo stosując automatyczną korekcję.

Telefon Nokia 6670 udostępnia rozbudowane zabezpieczenia. Jest to pierwszy telefon Series 60, w którym działa oprogramowanie antywirusowe opracowane przez firmę F-Secure. Z innych funkcji zabezpieczeń można wymienić aplikację Nokia Mobile VPN czy szyfrowanie SSL do aplikacji sieciowych.
nokia wireless gps module ld 1w Nokia 6670 znacząco poszerza możliwości osób pracujących w podróży oraz umożliwia korzystanie z innowacyjnych akcesoriów firmy Nokia, takich jak składana bezprzewodowa klawiatura Nokia, dzięki której można łatwo pisać wiadomości. Telefon Nokia 6670 działa też z nowym bezprzewodowym modułem GPS, który zaprezentowano również wczoraj. Za pośrednictwem bezprzewodowego połączenia Bluetooth niewielki i przenośny odbiornik GPS umożliwia korzystanie z różnych aplikacji i usług określających położenie użytkownika lub wskazujących drogę do wybranego celu.

Wśród innych zaprezentowanych wczoraj akcesoriów Nokia działających z telefonem Nokia 6670 jest lekki bezprzewodowy zestaw słuchawkowy HS-11W umożliwiający wygodne prowadzenie rozmów oraz nowa kamera obserwacyjna Nokia – bezprzewodowe i niewielkie urządzenie monitorujące do użytku domowego, które przesyła wiadomości tekstowe, wysokiej jakości zdjęcia, a nawet nagrania wideo z dźwiękiem z obserwowanego miejsca do kompatybilnego telefonu komórkowego.

nokia wireless headset hs 11w nokia remote camera pt 6 nokia remote camera pt 6

Zobacz: Dane techniczne i zdjęcia telefonu Nokia 6670 w katalogu

Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 0


Nikt jeszcze nie wyraził swojej opinii.

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-225-55-174.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.

Najpopularniejsze

Ankieta

Czy płacisz smartfonem lub zegarkiem zbliżeniowo?

Garmin Pay dla klientów PKO BP

 

Zobacz wynik | Opinie (3)

Archiwum Ankiet