Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon Nokia 6288

Nowy telefon Nokia 6288

sirmark 21 Września 2006 00:44

0 0
nokia 6288Nokia przedstawiła nowy telefon 3G typu slider - model 6288.

Telefon wyposażony jest w kolorowy wyświetlacz o 262 tys. kolorach, dwa aparaty cyfrowe (2 Mpix oraz VGA), a także Bluetooth i funkcję wideo dzwonków.

Nokia planuje wprowadzić model na rynek w III kwartale br. w cenie ok. 325 Euro.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.



Źródło tekstu: Nokia     

Dodaj do:
w sumie: 11
  • 0

    1.  2006-09-21 01:06:57

    bardzo fajny telefonik...

  • 0

    2. ~Mr.X  2006-09-21 01:13:50  host: xdsl-328.lodz.dialog.net.pl

    podobna do 6270/80

  • 0

    3.  2006-09-21 01:42:20

    Wyglada jak 6280 po face-liftingu ;) Chyba tylko ma lepszą kartę...

  • 0

    4.  2006-09-21 07:36:44

    Kolejny telefon, który u operatora będzie powyżej 1000 złotych. 3G jest szansą operatorów, której nie chcą wykorzystać. Oprócz K600i (który nie ma zresztą EDGE) nie ma tanich aparatów z 3G. Zarabianie zaczyna się na masowym wykorzystywaniu technologii, oni widać nie chcą tego zrozumieć.

  • 0

    5. ~borsuk  2006-09-21 09:07:12  host: n10do2.resetnet.pl

    krowa zjadła mi siemensa c55 smutek

  • 0

    6.  2006-09-21 09:45:36

    Terminale 3 są za drogie - poczekajmy na telefony od Sagema do 3G - one będą tańsze niż konkurencja :) modele do 3G to myW7, myW8, my900C, my800X, my600X

  • 0

    7. ~szalony  2006-09-21 10:01:43  host: wap.plusgsm.pl

    Wcale nie takie drogie tylko nasi operatorzy nie wprowadzaja tanich :/ a nawet taki k600i jest strasznie drogi u operatorow.

  • 0

    8.  2006-09-21 11:09:25

    A Motorola E770?

  • 0

    9.  2006-09-21 11:11:37

    hmm porównując 6288 do 6280 to różnice zauważyłem w bateri na gorszą bo litowo-jonowa zamiast lito-polimerowej ale za to większej pojemności, karty pamięci microSD zamiast miniSD ale czy napewno no i oczywiście inna obudowa choć nieznacznie się różni a wymiary te same, a może poprawili jakieś błędy 6280 tylko ja żanych tam nie zauważyłem a wy co o tym sądzicie? ;)

  • 0

    10. ~hehehehe  2006-10-01 13:54:36  host: eel4.neoplus.adsl.tpnet.pl

    hehehehe

  • 0

    11.  2006-10-07 12:10:38

    Bardzo ladny telefon. Tyle ze praktycznie taki sam jak 6280. Ma tylko lepsza karte. Ale czy oplaca sie przeplacac ponad 300 zł dla karty 512? Nie taniej wyjdzie kupno samej 512 do 6280? :] pozdr.

Dodaj swoją opinię