Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon Motorola C390

Nowy telefon Motorola C390

sirmark 12 Października 2005 03:56

0 0

motorola c390 Motorola wprowadziła na polski rynek nowy, trójzakresowy telefon komórkowy – Motorola C390. Model ten, ważący zaledwie 91 gram, jest najtańszym na rynku telefonem o biznesowym charakterze. Pod względem ceny konkuruje z modelami, które nie są wyposażone w łączność Bluetooth. Urządzenie to może poszczycić się większością potrzebnych dziś funkcji oraz długim czasem pracy baterii.

Każdy użytkownik może dostosować Motorolę C390 do swoich potrzeb. Dwa klawisze pod wyświetlaczem uruchamiają najczęściej używane funkcje. Telefon pozwala również na personalizowanie menu – można nie tylko wybrać kolejność pojawiania się poszczególnych opcji, ale i sposób ich wyświetlania (ikonki lub lista). Każdy kontakt w książce adresowej może mieć własny dzwonek, dzięki czemu już po melodii rozpoznamy kto chce z nami porozmawiać. Podstawowa aplikacja do zarządzania czasem będzie przypominać zapracowanym o nadchodzących spotkaniach i zadaniach do wykonania.

Wbudowany zestaw głośnomówiący i głosowe wybieranie numerów ucieszą wszystkich kierowców, którzy nie chcą odrywać rąk w trakcie prowadzenia samochodu. Dodatkowo aparat wyposażono w technologię Bluetooth, która umożliwia bezprzewodowe podłączenie różne akcesoriów, np. zestawu głośnomówiącego. Wbudowany port mini-USB pozwala bezproblemowo połączyć C390 z komputerem, by np. uaktualnić plan dnia lub wgrać nowy dzwonek. Dzięki wbudowanemu modemowi GPRS, telefon przyda się też podczas podłączania notebooka do Internetu.

Motorola C390 to dobry towarzysz także po godzinach pracy - ma kolorowy wyświetlacz (65 tysięcy kolorów), odtwarza klipy wideo z dźwiękiem, obsługuje dzwonki polifoniczne i MP3. Telefon ma również przeglądarkę WAP, pozwala grać w gry Java i wysyłać wiadomości multimedialne MMS. Wbudowaną pamięć 1,8 MB można wykorzystać na dzwonki, aplikacje Java i inne dane.
Telefon dostępny będzie w dwóch wersjach: w pakiecie z zestawem słuchawkowym Bluetooth HS805 lub bez. Rodzaj dostępnych wersji uzależniony jest od decyzji operatorów.

Zobacz:
Dane techniczne i zdjęcia telefonu Motorola C390

Źródło tekstu: Motorola     

Dodaj do:
w sumie: 1

Dodaj swoją opinię

Do prawidłowego działania formularza wymagana jest akceptacja plików cookie.

host: ec2-54-81-182-16.compute-1.amazonaws.com


Serwis TELEPOLIS.PL zastrzega sobie prawo redakcji, skrótów, bądź usunięcia opinii zawierającej treści zabronione przez prawo, wulgarne, obraźliwie lub w inny sposób rażąco naruszające zasady współżycia społecznego. Komentarze są opiniami czytelników, za które ponoszą oni wyłączną odpowiedzialność. Nie są oficjalnymi opiniami serwisu TELEPOLIS.PL i jego redakcji. Jednocześnie przypominamy, że osoba zamieszczająca opinię może ponieść za jej treść odpowiedzialność karną i/lub cywilną.
Usuwane będą także komentarze zawierające oferty handlowe, numery telefonów, adresy e-mail czy komunikatorów oraz komentarze mocno odbiegające od treści wiadomości.