Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon i obniżki w Play

Nowy telefon i obniżki w Play

sirmark 16 Lutego 2008 17:04

0 0
Od 18. lutego Play wprowadza do promocji nowy telefon, a kilku innym obniża ceny.

Nowy telefonem jest LG KU385. Obniżki cen dotyczą telefonów: Toshiba G500, Samsung SGH-U700, Motorola RAZR2 V9, SonyEricsson K800i, Nokia E51, SonyEricsson P1i, Motorola RAZR V3xx, Samsung SGH-F500 oraz Samsung SGH-i600.

Zobacz: cennik telefonów w ofercie abonamentowej i prepaid.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie Abonament 40.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie mix.
Zobacz: cennik telefonów w ofercie dla firm.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 38
  • 0

    19. ~skalarek  2008-02-16 23:55:50  host: 212.122.214.240

    MaRiO o jakim ryzyku ?? Jaj sobie nie rób. W serwisie pracujesz ? Niemożliwe...

  • 0

    20. ~  2008-02-17 00:50:04  host: ajx141.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Do 5. NOkia E51 jest pod dostatkiem w Krakowie, zadzwon do kilku salonow. Pozdrawiam uzytkownik E51 w Play

  • 0

    21.  2008-02-17 02:56:07

    MaRiO, irytująco działający budzik, w momencie gdy złoże telefon (U700) budzik się wyłącza i nie działa funkcja drzemki... jeśli chcę aby drzemka działała muszę trzymać telefon cały czas otwarty. Myślisz że to dobry powód? Ps. pisałem w innej sprawie do BOK w PLAY, ale tą poruszyłem mimochodem i powiedzieli że nie powinno być problemu.

  • 0

    22. ~Dawid  2008-02-17 08:38:04  host: rejon211.ztpnet.pl

    I znów zacznie się lament. No panowie niestety, to kolejny news o Play! czy chcecie czy nie to ich kolejna zmiana w ich ofercie! Szkoda, że wasi operatorzy tak nie potrafią!

  • 0

    23.  2008-02-17 09:19:10

    mój potrafi :) mój operator to PLAY :P

  • 0

    24. ~karolek  2008-02-17 10:39:42  host: 83-145-146-104.cable-modem.tkk.net.pl

    prawda jest taka, że w tym całym play to nie ma porządnych telefonów.. ot choćby N95

  • 0

    25. ~qwerty  2008-02-17 11:42:26  host: cvo242.internetdsl.tpnet.pl

    lg ku385 jest tanszy w mixie24 niz w abo 30 :P

  • 0

    26. ~skalarek  2008-02-17 13:10:53  host: 212.122.214.240

    #25 faktycznie ale to pokazuje po części politykę Playa, bardzo chcą ludzi zniechęcić do Play Lajt ;) I to jest fakt.

  • 0

    27.  2008-02-17 14:07:30

    Ale i tak można mieć te 82min za 30zł...

  • 0

    28.  2008-02-17 14:36:01

    Ktoś już nabył nowego Lg-ika? Jakies pierwsze wrazenia?

  • 0

    29.  2008-02-17 16:29:55

    bez urazy ale lg to gówno jakich mało...

  • 0

    30. ~artur  2008-02-17 18:28:13  host: efc74.internetdsl.tpnet.pl

    e90 w cenie przyzwoitej (przypomnijcie sobie ceny 9300i u innych opow jak wchodzily na rynek). p1i rewelacja, e51 bardzo dobry. Brak N95. mozna pokusic sie o wspolprace z 3 w celu pozyskania skypephone'a

  • 0

    31. ~ki  2008-02-17 19:09:48  host: apn-77-113-83-183.gprs.plus.pl

    KU385 to po prostu wersja KU380 od opów innych niż Orange.Tak przynajmniej mówił kolega, który przyjeżdża z LG. Fajnie że dali coś nowego. A z cenami tego fona, to Play pojechał po bandzie. Chyba, że dodają do niego darmowy abo na rok ;-)

  • 0

    32. ~skalarek  2008-02-17 21:07:11  host: 212.122.214.240

    Możliwe, że chcą się pozbyć innych LG'ków. Takie KU311 mają chyba w ofercie od samego początku.

  • 0

    33.  2008-02-17 22:06:06

    grzemach: ja już mam zarezerwowany od ponad miesiąca... dzwonie do nich co parę dni, ale coś nie mogą załatwić tego telefonu...

  • 0

    34. ~andik  2008-02-17 22:07:02  host: public-gprs48654.centertel.pl

    Ciekawe gdzie można kupić telefony . Próbuję zakupić E51 , Z8 czy U700 ale w salonach Germanosa brak . Co ciekawe nie wiedzą czy będą i kiedy ... PORAŻKA Play :( Może "TELEPOLIS" coś wie na ten temat .. W media podobno jest lista chętnych...oczekujących Może Play wprowadzi kartki na telefony :)

  • 0

    35.  2008-02-17 23:45:08

    Jaka porażka??? W Krakowie E51 było pod dostatkiem. Sam kupilem w promocji Play z Abo 70

  • 0

    36.  2008-02-18 01:17:55

    Forest, rozejrzyj się za innym salonem, ja byłem ok 20 w kolejce, ale to było 3 miesiące temu - teraz może być już inna sytuacja na rynku, ja bym jeszcze pomyślał nad e51 :) też fajny tel a ma symbiana ;)

  • 0

    37. ~evel  2008-02-20 18:49:41  host: aaso204.neoplus.adsl.tpnet.pl

    ja próbuje dostac w play w wawie u700 albo ewentualnie se w880i ale nie ma . w salonie powiedzieli mi ze u700 nie ma w calej wawie a se juz wogole nie bedzie bo go wycofali. :(

  • 0

    38. ~~123  2008-02-27 08:34:16  host: proxy2.zicom.pl

    brak nokii e51 w saloach play w całej Polsce co sie dzieje?? wie ktoś, kedy bedzie dostępny?

Dodaj swoją opinię