Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon i modem w Play

Nowy telefon i modem w Play

WitekT 31 Maja 2010 11:56

0 0
Od 1. czerwca w ofercie Play Online pojawi się nowy modem marki ZTE i zmienią się ceny niektyórych dotychczas dostępny. W ofercie z telefonami od 2. czerwca będzie dostępna nowa Nokia.

Nowy modem w ofercie Play Online to ZTE MF637 (HSDPA 7,2 Mb/s, HSUPA 1,92 Mb/s). Oto aktualne ceny modemów w ofercie:
play modemy cennikm

Od 2. czerwca w ofercie Play pojawi się także Nokia 6720 classic - w ofercie indywidualnej i dla biznesu. Poniżej ceny telefonów w poszczególnych taryfach:
play 6720 privmplay 6720 biznesm



Źródło tekstu: blogplay.pl     

Dodaj do:
w sumie: 24
  • 0

    5. ~set  2010-05-31 13:44:38  host: apn-77-115-179-230.dynamic.gprs.plus.pl

    Ciekawsza jest premiera Samsung Wave jutro w wybranych salonach.

  • 0

    6. ~KK  2010-05-31 13:49:12  host: 150.254.74.118

    Ależ fatalna ta Nokia... ale w sumie przywykłem, że nic ciekawego nie wypuścili już dobre kilka lat. Telefony dla nieświadomych, jak W3.

  • 0

    7. ~ala  2010-05-31 13:58:55  host: 20.202.116.195.easy-com.pl

    ale w play nie istotne hsdpa a o hspa to kosmos... im wystarczy mini hsdpa takie do 1mb/s...

  • 0

    8. ~exPlay  2010-05-31 13:59:16  host: chello084010102197.chello.pl

    A czy ten nowy modem stworzy zasięg Play Online tam gdzie go nie ma czyli na prawie całym terenie kraju? Kiedy Play przestanie ściemniać i zacznie używać nazwy 'internet bezprzewodowy dostępny lokalnie'? 'Online' jest nazwą która sugeruje że można przemieszczać się i korzystać z niego swobodnie a w przypadku Play to bzdura!

  • 0

    9. ~@7  2010-05-31 14:23:50  host: 217.116.101.146

    W godzinach szczytu to nawet do 50kbit ;D

  • 0

    10. ~set  2010-05-31 14:34:54  host: apn-95-41-138-239.dynamic.gprs.plus.pl

    8. A ktory internet mobilny jest ogolnokrajowy w sensie szybkiego internetu wylaczaja gprs i edge. Play oferuje uslugi w ograniczeniu do prawie wszystkich miast to nie jest tak malo. Pewnie min. 80% ruchu u kazdego operatora generuja uzytkownicy internetu w lokalizacjach miejskich. Na wsi sa lepsze technologie dostepu do wykorzystania np cdma lub internet stacjonarny.

  • 0

    11.  2010-05-31 14:36:38

    @8 to czysty marketing tak jak hd w nazwie HTC HD 1/2. Takie zaginanie faktów dla lepszej sprzedaży.

  • 0

    12. ~@10  2010-05-31 14:37:19  host: 217.116.101.146

    No na cdma@orange w godzinach szczytu też potrafi być tylko 200kbit/s.

  • 0

    13. ~  2010-05-31 14:51:02  host: chello089076121120.chello.pl

    Chciałbym taką Nokie zobaczyć w Orange :D

  • 0

    14. ~kos  2010-05-31 15:51:27  host: 212.160.172.70

    Ja mam play online i nie narzekam. Dziala zgonie z przewidywaniami do 1MBps. Smiesza mnie ludzie, ktorzy narzekaja na ograniczenie predksoci. Przeciez chyba wszyscy wiedza, co podpisuja.

  • 0

    15. ~ewqaewqa  2010-05-31 16:11:35  host: client-certico-2.wroclaw.dialog.net.pl

    Witek "niektyórych":P Coś dzisiaj dużo błędów:)

  • 1

    16. ~gdynia  2010-05-31 17:36:22  host: chello084010096030.chello.pl

    ja rowniez jestem zadowolony z internetu w play zawsze mozna go potestowac, jak nie spelnia oczekiwan to zwrocic. play online 10gb limit za 45zl spelnia moje wymagania w 99%

  • -1

    17.  2010-05-31 17:39:00

    16. A ten 1% na co?

  • 1

    18. ~ktry  2010-05-31 19:10:03  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Ja jestem bardzo zadowolony z internetu pleja.W mojej lokalizacji działa lepiej jak plusa.O reszcie to nawet nie wspomnę bo tylko edge.Co stego jak plus nie ma ograniczenia,ale ma przeciążony nadajnik.Pleja używam jako dodatkowy pakiet w abonamencie za 25 zł mam 1G.Jako ciekawostkę dodam że u mnie nie ma ograniczenia prędkości do 1 mbps.Działa lepiej od plusa,a na pewno stabilniej czyli prawie cały czs w granicach 1,5-2Mbps.Jako modem używam N95 przez blut.

  • -1

    19. ~@18  2010-05-31 20:22:27  host: user-188-33-116-30.play-internet.pl

    Tak tylko te 2mbit to szybkość połączenia BT N95 PC a nie szybkość netu. :D

  • 1

    20. ~ktry  2010-05-31 21:51:51  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    Akurat nie wszystkie pomiary prędkości robię na stronie spedtest.pl,i dodatkowo widzę w małym okienku programu o nazwie netmeter.

  • 0

    21. ~ktry  2010-05-31 22:05:10  host: azf43.internetdsl.tpnet.pl

    S początku sam nie dowierzałem jakim cudem mam 1,5-2 jak jest ograniczenie do jednego i zawsze było pewne na testach 1.Pomyślałem że znieśli to ograniczenie w abonamentach,lub w miejscach gdzie ich stacje są nie przeciążone.Samo to że chodzi lepiej od plusowego neta gdzie nie ma ograniczenia.Chwilowe prędkości plusa są lepsze,ale pingi i stabilnośc łącza to nie ma porównania.Plus mocno skacze a tu pewne 1,5 chwilowo 2.

  • 0

    22. ~kos  2010-06-01 10:21:24  host: 212.160.172.70

    Ja mam play online od roku i kilka razy zdarzyło mi się przy ściąganiu pliku, że w ciągu sekundy miałem od razu ściągnięte kilka mega, później tak prędkość spada stopniowo do 1MB.

  • 0

    23. ~  2010-06-03 11:16:01  host: t04-14.opera-mini.net

    Czy modemy do internetu sprzedawane przez oper. mają simlock? /Mariusz

  • 0