Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości "Nowy telefon co rok" i karta kredytowa w Play

"Nowy telefon co rok" i karta kredytowa w Play

WitekT 25 Maja 2007 12:40

0 0
Od 25. maja Play wprowadza nowy cennik telefonów. Ceny nie zmieniają się, dodano tylko pozycję dotyczącą promocji Nowy telefon co rok, a w jednym zestawie zmniejszono kartę pamięci z 1 GB do 512 MB. Dodatkowo, we współpracy z GE Money Bank wprowadzono brandowaną kartę kredytową Play.

Aby skorzystać z promocji Nowy telefon co rok, trzeba najpierw dostać kartę VISA Play w GE Money Bank.

Po poprzednim zwiększeniu karty z 512 MB do 1 GB w zestawie z Samsungiem SGH-Z400 znów, niestety, wrócono do pierwotnej pojemności.

Zobacz: cennik telefonów Play.
Zobacz: regulamin promocji Nowy telefon co rok.



Źródło tekstu: wł     

Dodaj do:
w sumie: 32
  • 0

    13. ~PLANET  2007-05-25 14:32:36  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    6) Kolejna kwestia - wartosc telefonu (§ 2, punkt 3, ustep b) - czy to tyczy sie wartosci telefonu w wolnej sprzedazy ? Jesli tak, to znaczy, ze takiej N95 nie kupimy, bo stoi w wolnej sprzedazy w sklepie Nokii ok. 3k (pomijajac fakt, ze sklepy netowe pchaja ja za 2,6k), a to oznacza, ze przekracza to znacznie wartosc 2k!

  • 0

    14. ~PLANET  2007-05-25 14:36:55  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Korekta do mojego pierwszego komentarza: rzeczywiscie, pakujemy sie dluzej w kredyt :/ Najkrocej to: 24 miesiace od pierwszego zakupu telefonu, potem 24 od 12. miesiaca (pierwsza wymiana) i 24 miesiace od 24. miesiaca (druga wymiana). Summa sumarum, to beda minimum cztery lata kredytu (a od miesiecy 12-36 - dwa kredyty na koncie, brawo jasiu :/) Jesli wymienimy po razu drugi telefon w 26. miesiacu, to beda 4 lata 2 miesiace kredytu... Oczywiscie, SUMARYCZNIE dlugosc kredytu to 6 lat, jednak splacamy go sumarycznie okolo 4 lat.

  • 0

    15. ~PLANET  2007-05-25 14:39:20  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    Dobra, zaspamowalem troche, ale z sensem przynajmniej. Powiem za to moze o tym, czego dowiedzialem sie w pewnym PlayZone'ie - w te wakacje Play wprowadza TARYFY BIZNESOWE (ponoc jeszcze lepsze, niz aktualne!) - niestety, moga byc tylko dostepne dla srednich i duzych przedsiebiorstw (czyli male firmy odpadaja, a szkoda, bo duze firmy to w kazdej sieci maja SUPER warunki (korporacyjne - Play 150 sie przy tym chowa)). Co jeszcze ? Bedzie tam dostepna na 100 % Nokia N95, na 99 % Nokia E90. To tyle - pozdrawiam.

  • 0

    16. ~berdys  2007-05-25 14:41:32  host: 32.grybow.net.pl

    6- no to reklamuj, reklamuj jak CI cos nie dziala a nie skarz sie jak to CI zle... a moze takie wpisy to zalosne chwyty konkurencji ?

  • 0

    17. ~  2007-05-25 15:00:47  host: poczta.bskielce.com.pl

    Hehehehe. Niech mi kto madry wytlumaczy po co mialbym korzystac z tej promocji skoro moge za ta sama cene kupic telefon z karta. Dzieki temu dotychczasowy telefon moge odsprzedac na wolnym rynku drozej, nie musze podpisywac umowy na 36 m-cy, nie biore na barki kolejnego zobowiazania w postaci karty kredytowej i kredytu. Moze ja czegos nie dostrzeglem, niedoczytalem ? Moze sa tu jakies plusy oprocz ordynarnej proby sprzedazy kart kredytowych i kredytow przez GE Money Bank ?

  • 0

    18. ~PLANET  2007-05-25 15:02:19  host: gpy74.internetdsl.tpnet.pl

    #17: nie, dobrze zrozumiales. Reka reke myje - tak samo Lukasik z Wituckim, aktualnie w TP ;)

  • 0

    19. ~Bartosz  2007-05-25 15:18:54  host: buc202.internetdsl.tpnet.pl

    tak powinno być - umowy z telefonem na okres max 18 m-cy (a nie jakieś 24 czyu 36)

  • 0

    20. ~yagi  2007-05-25 15:47:11  host: 80.85.229.233

    Jak dla mnie ta oferta to lipa...

  • 0

    21. ~g2  2007-05-25 16:02:39  host: 155-tar-5.acn.waw.pl

    slaba ta oferta opor.

  • 0

    22. ~r  2007-05-25 16:37:06  host: chello087207229190.chello.pl

    każdemu wolno szukać jelenia, nawet Playowi

  • 0

    23. ~V  2007-05-25 17:02:07  host: 217.153.164.122

    oczywiście że wolno, trzeba tylko zważać na to, w którym lesie się to robi ;) Cała oferta Play kierowana jest głównie do młodych biznesmenów, którzy potrafią liczyć i pewnie rozpracują ją tak, jak uczynili to koledzy powyżej. Ale jakiś jeleń na pewno się znajdzie, tyle że nie będą to udane łowy. Oby.

  • 0

    24. ~tom  2007-05-25 20:04:06  host: h82-143-144-177-static.e-wro.net.pl

    Porazka Play na calej lini. Promocja dla "jeleni", a czekalem na nowa promocje i juz chcialem brac abonament 143 min za 50zl razem z LG KU800 a tak znowu zastanawiam sie nad Era 120min za 45zl razem z Nokia 6300... i co tu robic... :/

  • 0

    25. ~Jacun28  2007-05-25 22:37:58  host: 210-180.compnet.com.pl

    Polecam Ci poczekac do 13 czerwca wtedy era wprowadza nową promocje abonamentową napewno bedzie lepsza od tej ktora jest juz,a nokia 6300 to fajny fon sam go mam jestes zniego zadowolony.Pozdrawiam

  • 0

    26. ~  2007-05-25 23:30:01  host: 212.2.101.28

    dla mnie to porażka oni sobie wymyślili taki mały leasing ale jeżeli ktoś na to pójdzie to jest jeleń po pierwsze tylko ostatni telefon należy do niego po drugie ma 3 lata zobowiązania w formie kredytu i jeszcze ta głupia karta do spłaty a pieniądze wirtualne łatwo się wydaje ale póz później gorzej ze spłata. myślałem że wymyślą coś lepszego że będą troszkę droższe telefony i wtedy wymiana po roku a tak to ja się na to nie pisze u starych operatorów np. era mam lepsze oferty a to że dają niską stawkę to nic i tak jak dostane w era pakiet minut to nie dam rady go wydzwonić.

  • 0

    27. ~  2007-05-25 23:34:01  host: 212.2.101.28

    przecież to porażka dla play na całej lini a wystarczy u innego operatora kupić telefon i troszkę dołożyć i mieć własny bez sim locka i z górnej półki a tu umowa na trzy lata

  • 0

    28. ~  2007-05-25 23:34:52  host: 212.2.101.28

    a miało być tak pięknie.... chyba sie z 3cą dogadali

  • 0

    29. ~izora  2007-05-27 23:55:53  host: gfi78.internetdsl.tpnet.pl

    co za lipa. to juz na nic lepszego ich nie stac w tym playu.

  • 0

    30. ~Stefan  2007-05-28 12:38:20  host: 212.2.101.27

    Smieszna jest ta sprzedaz wiazana i na dodatek nieoplacalna dla klienta,chyba,ze ktos lubi brac na swoje barki kolejne zoobowiazanie i lubi placic odsetki. I niech ktos wykaze jakies plusy tej oferty. Ja szczerze mowiac jakos ich,w tej ofercie nie widze.

  • 0

    31. ~kaskafima  2007-05-29 10:55:30  host: aawg95.neoplus.adsl.tpnet.pl

    skandal! zakupilam zestaw startowy dla syna -ma nokie 3510i ale caly czas mam kod ze bledny kod -dzwonie na infolinie a pani mi mowi ze z wieloma telefonami play nie wspolpracuje-WIEC PYTAM SIE DLACZEGO NIE MA LISTY Z KTORYMI NIE KUPOWALABYM -A TAK 30 ZL W PLECY -NACIAGACZE !!!!!!!!!!!!!!!

  • 0

    32. ~klimass  2007-06-01 19:09:12  host: ustronie.nat.student.pw.edu.pl

    myslalem ze play to bedzie cos wspanialego ale jak widze to straszny pic na wode. powiedzcie mi, czy znajdzie sie chociaz jedna na tyle glupia osoba zeby zwiazac sie umowa na 12 miesiecy z playem i jednoczesnie zaplacic za telefon tyle co za nowy bez simlocka? co to za promocja z wymiana telefonu co rok jak kosztuje on tyle co na karte (gdzie mozna ich wziac i 20 na rok). to moze ja tez rozkrece biznesik - zapraszam, nowy samochod co roku, tylko wy placicie! :)

Dodaj swoją opinię