Telekomunikacja jak na dłoni
Wiadomości Nowy telefon Bonda już dostępny w Polsce

Nowy telefon Bonda już dostępny w Polsce

LuiN 17 Września 2012 16:49

0 0

sony xperia t Sony Xperia T pojawi się w najnowszym filmie z Jamesem Bondem pt. Skyfall. Nowy smartfon właśnie trafił na polski rynek, w tym na zasadach wyłączności do oferty sieci Orange.

Smartfon wyposażono w ekran HD o przekątnej 4,6 cala i aparat fotograficzny 13 Mpix z nagrywaniem Full HD oraz funkcje One-touch, działające dzięki technologii NFC.

Nad wydajnością urządzenia czuwają dwa 1,5-gigahercowe rdzenie Krait, grafika Adreno 225 i 1 GB pamięci RAM. 16 GB pamięci wewnętrznej rozbudować można za pomocą kart microSD. Całość zasila bateria o pojemności 1850 mAh.




W limitowanej edycji snmartfon będzie posiadał bogatą zawartość multimedialnych aplikacji, nawiązującą tematyką do postaci agenta 007 i filmu Skyfall. Znajdą się w nim tapety, wygaszacze ekranu, motywy, zwiastuny filmu i galeria zdjęć miejsc otagowanych na mapie świata, w których pojawił się James Bond w filmie Skyfall. Ponadto, jak przystało na smartfon Jamesa Bonda, Xperia T będzie miała też specjalne opakowanie.

Ekskluzywną edycję smartfonu Xperia T będzie można kupić w ofercie operatorskiej wyłącznie w salonach Orange już wkrótce. Smartfon Xperia T można już zobaczyć w Sony Store i wybranych salonach Sony Centre oraz w 17 salonach Orange. Sugerowana cena detaliczna smartfonu to 2099 zł.

Zobacz: dane techniczne i zdjęcia telefonu w katalogu.

Źródło tekstu: Sony     

Dodaj do:

Tagi: sony

w sumie: 21
  • 0

    4. ~Maruda  2012-09-17 17:41:01  host: ace84.neoplus.adsl.tpnet.pl

    Sony i HTC to jedna wielka awaryjna kupa g**na. A Ericsson jest the best ;-)

  • 0

    5.  2012-09-17 17:48:53

    Dość tanio na start.. Po wprowadzeniu przez resztę opków spokojnie będzie można dostać na 1.5k na alledrogo ;P

  • 1

    6. ~aaa  2012-09-17 17:57:37  host: ivb90.internetdsl.tpnet.pl

    @5 nie rozumiesz slowa wyłączność?

  • 1

    8. ~  2012-09-17 18:10:12  host: djv117.neoplus.adsl.tpnet.pl

    6, nie rozumiesz, że na wyłączność będzie "James Bond Edition"?

  • 0

    9. ~tadek  2012-09-17 18:48:48  host: 81.168.254.14

    A co jak sie Bondowi zawiesi andek? Rebotnie go na planie :) Moze wgraja BondRrom 34.5455.241.543333 build 43.4345.674895 :)

  • 0

    10. ~  2012-09-17 18:52:08  host: afac3.neoplus.adsl.tpnet.pl

    w orange za 0,07 zł ;)

  • 0

    11.  2012-09-17 20:01:36

    Ciekawe czy będzie miał wyjątkową funkcję nie odbarwiania się ekranu?

  • 0

    12. ~JustMe  2012-09-17 20:53:48  host: cpc43-wolv14-2-0-cust146.16-1.cable.virginmedia.com

    No tak,nie jest to iPhone wiec malo komentarzy.A tak z ciekawosci,w jakich filmach mozna spotkac iPhone? Ja nie widzialem... Widzialem Blackberry pare razy w dobrych filmach i serialach,ale nigdy iPhone.

  • 0

    13. ~  2012-09-17 21:14:22  host: ip-94-42-12-220.multimo.pl

    Telefon Bonda? Phi. Franka Drebina bym kupił od razu.

  • 0

    14. ~  2012-09-17 21:16:29  host: z22-03.opera-mini.net

    Szkoda że tylko w orange kupiłbym swego czasu miałem białego SE800i 007 i miło go wspominam

  • 0

    15. ~  2012-09-17 21:43:19  host: 89-74-52-146.dynamic.chello.pl

    Słuchajcie, nie stać mnie na taki fon to raz, a dwa po diabła mi taka maszyna :) I tak nie jej nie wykorzystam. Cieszy mnie że Sony zaczyna walczyc z górna półką :) Mam pytanie - chce sobie zakupić Xperie P - czy ten fon ma diode powiadomien, czy jest dostepna wersja biała i czy mozna nim wykonywac serie zdjec za jednym przycisnieciem? PS W razie W, czy Divixy czyta również z napisami?

  • 0

    16.  2012-09-17 22:16:40

    c902 w wersji filmowej po za innym opakowaniem, ekskluzywnym kolorem i jedna czy dwiema grafikami oraz krotkim filmem nie roznil sie niczym od zwyklej wersji. tu widze ten sam zabieg.

  • 0

    17.  2012-09-18 08:07:36

    16. thonka - różnicę zobaczysz po obejrzeniu reportażu z kolejnej misji 007. Uważasz, ze wszystko ujawnią przed misją? No nie żartuj! Termin misj ciągle utajniony czy są już jakieś przecieki? Bo czekam z niecierpliwością...

  • 0

    18. ~Allan  2012-09-18 08:49:01  host: 194.165.48.90

    Mam nadzieje, ze Xperia V tez wkrotce sie pojawi :)

  • 0

    19. ~  2012-09-18 10:20:38  host: 095160002055.lomza.vectranet.pl

    Tylr tych modeli wypuszczają, że w końcu im alfabetu zabraknie

  • 0

    20. ~  2012-09-18 10:50:19  host: 178.182.168.126.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Jak patrze na strategie tej firmy czyli wypuszczanie na raz 100 niczym nie rozniacych sie dla przecietnego klienta od siebie modeli (nie biora pod uwage geekow stanowiacych 0,0001% klientow ktorzy dywaguja nad roznica w predkosci procesora o 0,005 ghz) to nachodzi mnie refleksja dlaczego Sony ma tylko 6.4 mld USD straty za 2011. Ida w 2012 na rekord?

  • 0

    21. ~zbig  2012-09-18 15:45:47  host: 37.30.50.190.nat.umts.dynamic.t-mobile.pl

    Sony ma stratę, bo wchodzi w nowy segment urządzeń, mz sprawa jest prosta- zanim zaczną się stąd zyski, musi być strata. Poza tym wybór urządzeń jest taki, że trudno robić zyski od razu. Rozwój kosztuje, poza tym to nie tylko fony, lecz aparaty, kamery, tv itd.

  • 0

    22. ~Ambasador marki XPERIA  2012-09-18 19:05:00  host: 89-76-154-194.dynamic.chello.pl

    Aktualne produkty Sony są podobne bardzo do siebie ze względu na linię NXT w 2012 roku. Każdy coś znajdzie dla siebie zarówno w tych lepszych jak i słabszych modelach :)

  • 0

    23. ~  2012-09-18 21:22:26  host: anl90.neoplus.adsl.tpnet.pl

    @22 problem w tym te xperii nie wybieraja tylko inne marki. Design wg mnie jest nieudany.

  • 0

    24. ~...  2012-09-18 23:29:05  host: 82.113.121.168

    @up A ja zalicziczam wygląd tej serii od Sony na plus. I nie dlatego, że mi się wybitnie ta seria podoba. Po prostu lepiej mieć własny desing niż go nie mieć patrz s3 czy iP5- jak dla mnie dramat. LG też ostatnią serią L się nie popisało a poprzednie (P990,p920,black) były naprawdę niezłe.

Dodaj swoją opinię